Stils un forma, kas jūs pārsteigs – Logitech mehāniskā tastatūra un pele no Studio sērijas

9. Aug, 2022

Logitech nācis klajā ar mehānisko tastatūru un POP peli — jaunāko Logitech Studio sērijā. Produkti, kas pieejami trīs košās krāsās, no jauna nosaka to, kāda var būt personīga darba vieta.

POP Keys ir astoņi noņemami emocijzīmju taustiņu vāciņi, no kuriem četri jau ir iepriekš instalēti pašā tastatūrā. Ērti pielāgojiet emocijzīmju taustiņus ar iecienītākajām emocijzīmēm vai citiem ērtiem īsceļiem, izmantojot Logitech Options programmatūru, kas pieejama PC vai Mac platformās. Turklāt POP Mouse pele ir aprīkota ar augšējo pogu, kas atver izvēlni ar emocijzīmēm. Retro POP Keys taustiņi ir ergonomiski izkārtoti un piedāvā neatkarību izraisošu mehāniskās tastatūras rakstīšanas pieredzi. Ir arī 12 jauni FN īsceļa taustiņi, piemēram, Snip Screen (momentuzņēmums), Mute Mic (mikrofona izslēgšana) un Media Keys (piekļuve multivides atskaņotājam), lai atvieglotu jūsu ikdienas darbu.

Jaukā un kompaktā POP Mouse viegli iekļaujas somā vai kabatā, lai to varētu ņemt līdzi, atrodoties ceļā, un Smartwheel automātiski pārslēdzas no augstas precizitātes režīma uz ātrās ritināšanas režīmu. Peles gludais korpuss, kas izstrādāts, domājot par lietošanas komfortu, labi iederas rokā un nodrošina komfortu pat daudzu stundu darba laikā. POP pele ir pieejama dažādās košās krāsās, lai atdzīvinātu jūsu ikdienas darba vietu. Pēc Logitech Options programmatūras lejupielādes pele atbalsta Logitech Flow tehnoloģiju, kas ļauj ērti kopēt un ielīmēt tekstu, kā arī pārsūtīt failus un attēlus starp datoriem. POP Mouse pelei ir arī augšējā poga, kas atver emocijzīmju izvēlni, un to var pielāgot ērtai lietošanai ar vienu pieskārienu.

Abi POP produkti ļauj strādāt ar vairākām ierīcēm, vienlaikus pieslēdzoties līdz trim, izmantojot Bluetooth tehnoloģiju vai Logi Bolt bezvadu uztvērēju. Jaunie produkti ir izstrādāti, lai nodrošinātu netraucētu darbību un izcilu un ilgu akumulatora darbības laiku.

POP taustiņi un POP pele ir jaunākais Logitech Studio sērijas papildinājums. Sērijā ietilpst arī minimālisma Pebble pele, K580 un K380 tastatūras un jaunais Logitech Desk Mat paklājiņš. POP Keys tastatūras darbojas ar macOSWindowsiOSipadOSChrome OS un Android, savukārt POP Mouse peles darbojas ar WindowsmacOSiPadOSChrome OS un Linux.

Cenas un pieejamība

POP KeysPOP Mouse ir pieejami vietnē logitech.com un no citiem mazumtirgotājiem visā pasaulē. Aptuvenā mazumtirdzniecības cena ir € 99,99 par POP Keys un € 39,99 par POP Mouse.

https://notepad.lv/stils-un-forma-kas-jus-parsteigs-logitech-mehaniska-tastatura-un-pele-no-studio-serijas/