Stefans Zeics. Nezāļu valstība. Miglas fejai pa pēdām

Dažu autora grāmatu apskats un pavisam nedaudz viņa biogrāfija.

Bērnu fantastika. Humora pilnajā, spoku romāniņā “Nezāļu valstība” autors šķetina noslēpumu pēc noslēpuma, lai saprastu, kur pazudušas Mēness sirpja lauskas un kas ir neparastā Miglas feja. Kurš atklās lielo noslēpumu? Vai tie būs greizā torņa iemītnieki — apķērīgais Prīmuss, kurš vienmēr staigā melnā frakā un melnu cilindru galvā un spēj pārvērsties par sikspārni, kad vien tas vajadzīgs, vai varbūt Zobratiņš, kurš mīt vecajā pulkstenī un kuram tā garšo saulespuķu sēkliņas? Varbūt kārumnieks ķirbis Snigs? Varbūt Plimas kundze, kurai pieder burvīgs rotaļlietu veikaliņš un brīnišķīgs dārzs ar visneparastākajām saknītēm un burvju zālītēm? Varbūt pļāpīgais salātu dobes putnubiedēklis Čaks? jumava 2013

https://egramatas.com/2015/10/25/stefans-zeics-nezalu-valstiba-miglas-fejai-pa-pedam/

Stefans Zeics ,,Nezāļu valstība. Miglas fejai pa pēdām.”

Posted on februāris 8, 2015 by Laura

Šī grāmata stāsta par varoņu piedzīvojumiem, kurus viņi piedzīvo meklējot Mēness sirpi.  Mēness sirpis-Miglas fejas lamatas. Miglas feja-būtne, kam īstā mēness stari bija sāpīgi, bet Mēness sirpis viņai nedarīja sāpes. Slazds iedarbojās un tā gabaliņi izkaisījās pa malu malām. Varoņi  meklēja gaibaliņus, jo  1.Plima gribēja būt skaista (lai arī viņa tāda bija, taču viņas spogulis bija greizs) 2.Primuss gribēja ko vairāk uzzināt par šo mītisko parādību.

Bet tagad kā visi dzīvoja pirms Mēness sirpja lausku atrašanas.

Prīmuss dzīvoja Vecajā tornī kopā ar pulksteņputnu Zobtatiņu jau 215 gadus, taču neviens no viņiem nepalika vecāks. Prīmuss varēja pārvērsties par ko gribēja.

Plima dzīvoja apaļā namā, kurā bija ierīkota rotaļlietu bodīte. Plima bija jauna ragana, kura ielika Prīmusu stikla burkā, jo viņai vajadzēja tieši sikspārni savai receptei. Bet Prīmuss bija pārvērties par sikspārni, par ko viņš pārvērtās visbiežāk un vislabprātāk.

Čaks bija putnubiedēklis Plimas dārza salātu dobē. Viņš kolekcionēja pogas.

Savukārt Snigs bija ķirbis Prīmusa  dārzā.Viņš varēja pārvietoties lecot. Katru nedēļu, kad pienāca Prīmusa mīļākais žurnāls, viņš pirmais to sajuta, jo pastkastīte bija viņa guļvieta-vecais ozols. Te viņš ir pie Plimas būdiņas.

Katrā ziņā viņi pavadīja ļoti daudz laika kopā-visi šie tēli.

Ja gribat ko uzzināt vairāk tad der šī mājaslapa http://www.unkrautland.com.

https://domapiedomas.wordpress.com/2015/02/08/stefans-zeics-nezalu-valstiba-miglas-fejai-pa-pedam/

Mājaslapa.

https://www.unkrautland.com/

Varoņi.

https://www.unkrautland.com/html/bewohner_d.html

No "Kurbijkurnes".

Stefans Zeics. Nezāļu valstība: miglas fejai pa pēdām (Stefan Seitz. Das Unkrautland: auf den Spuren der Nebelfee)

Jumava, 2013

270 lpp. : il., tulkojusi Irīda Miska

Anotācija: "Nezāļu valstības" ("Das Unkrautland") sērijas pirmā grāmata. Spocīgi jocīgs stāsts par spokiem un jokiem. Ar šausmīgu torni Miglas laukos, kurā dzīvo gandrīz melns Prīmuss (valkā cilindru un fraku, un varbūt - tikai varbūt - ir vampīrs, bet pavisam noteikti dažreiz ir sikspārnis) kopā ar Zobratiņu (pulkstenī, uz laktiņas, dziedošs!). Aha, baisi! Brr.

Das Unkrautland: triloģija.

#1 Auf den Spuren der Nebelfee;

#2 Das Geheimnis der Schwarzen Hütte;

#3 Die Gipfel der Schwefelzinnen.

http://www.kurbijkurne.lv/forums/index.php?showtopic=47980&pid=1483116&mode=threaded&start=

Par rakstnieku.

Stefans Zeics (Stefan Seitz), dzimis 1972. gadā Minhenē, studēja interjera dizainu un ir trīsdimensiju animācijas un datoru vizualizācijas eksperts. Ar savu mīlestību pret noslēpumiem un mīklainiem stāstiem viņš ir izveidojis iztēles bagātu, piedzīvojumu pasauli, kas iedvesmo ne tikai iespaidīgās grafikas dēļ: Nezāļu Valstība. Idejas tam galvenokārt radās no mītiem un leģendām - tāpēc arī “Das Unkrautland” ir liels noslēpums, kas gaida risinājumu.

Quelle: Verlag / vlb

https://www.lovelybooks.de/autor/Stefan-Seitz/