Štefans Gemmels. Brīnumainā lode.

Ieskats autora daiļradē.

Pazudušā profesora dienasgrāmata

Im Zeichen der Zauberkugel 1: Das Abenteuer Beginnt

Alekss vienmēr zināja, ka vecmāmiņas mājas bēniņos var atrast kaut ko ļoti neparastu! Ne velti viņam bija aizliegts tur doties. Bet viņš pat nevarēja iedomāties, ka atradīs sava vectēva - profesora, kurš pirms vairākiem gadiem noslēpumaini pazuda, slepeno istabu. Šeit zēns atrada ne tikai kaudzi vecu artefaktu, bet arī vectēva dienasgrāmatu. Izrādījās, ka profesors Aurēlijs studēja ... maģiju! Viņš izmisīgi vēlējās atklāt burvju bumbas noslēpumu - maģisku artefaktu ar milzīgu spēku. Un tagad Aleksam jāturpina darbs! Galu galā tas ir vienīgais veids, kā atrast vectēvu. Bet kādas briesmas viņu sagaida ceļā?

Prestižā žurnāla Spiegel bestsellers.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/794113/

Skorpiona lāsts

IM ZEICHEN DER ZAUBERKUKEL 2: DER FLUCH DES SKORPIONS

Pēc tam, kad Alekss bija atrisinājis burvju lodes noslēpumu, viņš atrada uzticīgu draugu. Zēnam no lodes Sahli piemīt maģiskas spējas un viņš noteikti palīdzēs atrast Aleksa vectēvu. Bet draugiem būs jācīnās ar Argusu, viltīgu džinu, kurš nekad neļaus atrast profesoru. Viņš pat ir gatavs ķerties pie tumšām burvestībām un izmantot seno Skorpiona lāstu! Par laimi, Aleksam un Sahli palīgā nāca divas drosmīgas meitenes, runājošs kaķis un... pele! Cīnīties ar neliešiem šādā kompānijā nemaz nav biedējoši!

Prestižā žurnāla Spiegel bestsellers.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/807348/

Stefan Gemmel (Author)

Labi pazīstamas Gemmela grāmatas ir daudzsējumu sērija „Imzeichen der Zauberkugel” un triloģija „Schattengreifer”. Gemmels rīko lasījumus, lasīšanas vakarus un seminārus, kurus vada skolās un bibliotēkās. Viņš lielā mērā iesaista savu auditoriju saskaņā ar lasīto stāstu, piemēram, lomu spēļu, spontāna teātra vai valodas eksperimentu veidā. 2012. gada 12. jūnijā viņš kopā ar "Grāmatu tārpu dienestu" uzstādīja pasaules rekordu, kad sasniedza vislielāko auditoriju viena autora lasījumā ar diviem lasījumiem vairāk nekā 5000 bērniem Koblencā un tika iekļauts Ginesa grāmatā kā Records. 2015. gada septembrī viņam atkal izdevās sasniegt pasaules rekordu, atkal sadarbojoties ar “Reader Service”: Ātrākais lasīšanas ceļojums pasaulē: 82 lasījumi 13 dienās, 10 stundās un 7 minūtēs visā Vācijā. To visu uzraudzīja Vācijas ierakstu institūts. Tur tika noteikti arī oficiāli, starptautiski salīdzināmi noteikumi. 2018. gada maijā viņš pārspēja savu 2012. gada rekordu, atkal izmantojot “lasītāju servisu”, kad Frankfurtes arēnā Commerzbank-Arena lasīja kopā ar 5542 bērniem. 2014. gadā kā kultūras pārstāvis viņš bija daļa no premjerministra Malu Dreyer delegācijas brauciena uz Ķīnu, kur lasīja lasījumus ķīniešu skolēniem un studentiem. 2016. gadā viņš bija žūrijas loceklis “Nacionālā lasīšanas konkursa” pēdējā kārtā. Līdztekus autora darbam Gemmels vada literatūras projektus un rakstīšanas darbnīcas. Viņš ir Vācijas PEN centra un Vācu rakstnieku asociācijas (Landesgruppe Rheinland-Pfalz) biedrs. Viņa grāmatas ir tulkotas 21 valodā.

https://de.wikipedia.org/wiki/Stefan_Gemmel

Katharina Drees (Illustrator) , Katharina Madesta (Illustrator)

https://www.illustrationx.com/artists/KatharinaMadesta

Katharina Drees

Illustrator*in / Zeichner*in

Katarīnai Madestai vienmēr ir paticis gleznot, zīmēt un nodarboties ar rokdarbiem. Pēc tam viņa studēja Minsterē un Hamburgas Lietišķo zinātņu universitātē. Tagad viņa dzīvo Berlīnē un dalās savā studijā ar grafisko dizaineri, grima mākslinieku un savu suni. Viņai ir ne tikai milzīgs rakstāmgalds, bet arī liela krāsu, otu un papīra kolekcija un tagad strādā grāmatu izdevējiem, žurnāliem un reklāmai.

https://www.carlsen.de/autorin-illustratorin/katharina-drees