Spēļu pasaules modelis

Uzmetums spēļu pasaules modelim, balstīts uz ierastajiem stereotipiem.

Āxripa.
Āxripā dzīvo brīvie nēģeri, kā arī baltādaiņi rezervācijās (turklāt tikai dienvidu daļā). Nēģeri mēdz būt visādu veidu  - ir pazīstamas melnas, violetas un pundurvariācijas. Kaut kur Āxripā atrodas Zomālija kurā peld pirāti. No viņiem baidās visa pasaule tādēļ neaiztiek un dod daudz naudas.
Visiem āxripāņiem trūkst pārtikas un ūdens. Naudas Āxripā nav  - tikai krāsaini konfekšu papīriņi ar daudzām nullēm. Āxripa sastāv no džungļiem un tuksnešiem, bet ir arī viens kalns - vulkāns. Baltādaiņi no Eiroras Āxripā tiek augstu vērtēti vietējā virtuvē.

 

 

 


Ziemeļu Amepika.
Z. Amepiku pamatā apdzīvo bijušie āxripāņi un bālģīmju noziedznieku pēcteči kuri aizbēguši no anglijām un citām holandēm. Vidusmēra amepikāņa IQ ir jūtami mazāks nekā viņa svars. Amepikā ir lētas kedas un elektroniskie āboli. Amepikāņu bankās strādā daudz zionistu un masoņu, kas gan patiesībā ir viens un tas pats.
Z. Amepikas dievidos dzīvo meksikoņi. Viņu ir daudz un smēķē zaļu tabaku. Vairāk par meksikoņiem nekas nav zināms.
 
Dievidu Amepika.
D. Amepikā ir Brazīlija un Hugo Čauves. Brazīlieši dzīvo favelās un šauj viens otru ar pistolēm.  D. Amepikā ir daudzas valstis, bet tās visas ir paslēptas džungļos. Teorētiski, tur vajadzētu dzīvot daudz indiāņiem, bet nezinkapēc viņi nemaz nav līdzīgi Čingačgukam, bet gan Čauvesam.
 
Vaustrālija.
Par Vaustrāliju ir zināms, ka tur dzīvo krokodīli, Dandijs un rudgalvji. Reizēm no turienes iegriežas bumerangi un „Atgriešanās Ēdenē”.  Netālu atrodas Antarktīda un hobitu zeme.
 
Eirora.
Eirorā viss ir kārtībā. Vietējie aborigēni dzīvo kūrortos un tūristu pilsētiņās, tādās kā Prāga, Parīze un Ibica. Eirorā ir patīkams klimats un cilvēki cenšas tur apmesties, īpaši Šengenas zonā. Slikti ir tikai Islandē, bet toties tur ir pieejami ikri, lēts internets un labi ceļi. Šveicē dzīvo baņķieri, kuri ar sarežģītiem nažiem izgatavo dārgus pulksteņus. Eirora ir garlaicīga un pievilcīga katram planētas iedzīvotājam.
 
Ārija.
Ārijā dzīvo Čingizhana un sinantropu pēcteči, kuri izceļas ar epikantusu un viltību. Kopumā ņemot Ārijā viss ir slikti, jo āriju ir daudz vairāk nekā pārtikas un servisa. Bet viņi nekrīt izmisumā un ražo preces visai pasaulei – no auseklīšiem līdz pat aifoniem, kuri ir labāki nekā iPhone.
Ārija – tā ir zemes naba un drīz tā apņems visu pasauli. Ārija – tā ir zemes sāls un drīz tā garšos visa pasaule. Tur ēd rīsus un suši, kas gan patiesībā ir viens un tas pats.