Šons Hemils. Monstru kosmoloģija

Shaun Hamill

Šons Hemils ir amerikāņu rakstnieks. Dzimis Ārlingtonā, Teksasā. Šons Hemils ir 2016. gada Aiovas Rakstnieku darbnīcas absolvents.

"Monster Cosmology" ir Šona debijas romāns. Tas ir lieliski piemērots lasīšanai pirms Helovīna. Gudrs, daudzslāņains stāsts par ģimeni un briesmoņiem, kas vajā viņu dzīvēs, grāmata nepārprotami ir caurstrāvota Lavkrafta šausmu-romantisma tradīcijās, lai gan tā noraida Lavkrafta tendenci nenovērtēt cilvēka pieredzi. Šobrīd rakstnieks dzīvo Alabamā kopā ar sievu, laulāto radiniekiem un suni.

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/author/1452790-shon-hemill

Monstru kosmoloģija

Tērneru ģimeni dzenā briesmoņi. Noa, jaunākais, stāsta par ģimeni. Kā sešdesmito gadu beigās viņa grāmatu mīlošā māte pretēji veselajam saprātam apprecējās ar Hariju, Lavkrafta fanu. Viņiem bija divas meitas, tik atšķirīgas Sidnija un Einisa. Naudas nav, Mārgaretai un Einisai ir murgi, un Harijs sāk uzvesties dīvaini. Viņš ir apsēsts, veidojot izsmalcinātu spoku māju, ko viņš sauc par klīstošo tumsu. Ģimene cenšas pasargāt Nou no viltus šausmām, taču nezina, ka viņu apciemo briesmonis, pinkains zvērs ar spožām acīm. Briesmonis, kuru ieraudzīja māte un māsa. Noa nolemj ielaist radījumu... Ģimenes stāsts tuvojas noslēgumam, un kļūst acīmredzams, ka Noa ir tikai viens veids, kā to izbeigt...

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1005396421-kosmologiya-monstrov-shon-hemill