Sonia Fernadesa-Vidala. Durvis ar trim atslēgām

Īsi par autores grāmatu un viņas biogrāfiju.

Seriāla "Kvantu Visums" 1. grāmata.

Nejauši ejot uz skolu pa citu ceļu, Niko Mirs atklāj dīvainu māju, aiz kuras durvīm viņu gaida dīvaina pasaule - Kvantu Visuma pasaule. Kvantu Visumā notiek pārsteidzošas lietas - notiek matērijas un antimatērijas karš, šeit pazūd Šrēdingera kaķis, un pulksteņmeistaru veikalā tiek piedzīvots laika relatīvums. Bet līdzsvars starp Kvantu Visumu un Niko pasauli tika izjaukts, un tagad varonim ir svarīgs uzdevums - atjaunot pasaules līdzsvaru.

https://www.chitai-gorod.ru/catalog/book/2831007/

Par autori.

Sonija Fernandesa-Vidala (Barselona, ​​1978. gada 8. marts) ir spāņu rakstniece, pētniece, uzņēmēja un popularizētāja.

Sonija Fernandesa-Vidala ir ieguvusi doktora grādu optikā un kvantu informācijā Barselonas Autonomajā universitātē un ir Eiropas Karaliskās ārstu akadēmijas pilntiesīga locekle. 2003. gadā viņa piedalījās CERN daļiņu paātrinātāja lielā Hadron Collider LHC projektā. 2005. gadā viņa sadarbojās ar Los Álamos Nacionālās laboratorijas (LANL) teorētisko nodaļu dekoherences un kvantu informācijas projektā. Viņa 2006. gadā arī piedalījās Eiropas projektā par mērogojamu kvantu skaitļošanu ar gaismu un atomiem Fotonikas zinātņu institūta ICFO. Sākot ar 2009. gadu, viņa strādāja par skolotāju un pētnieci Barselonas Autonomajā universitātē, vadot arī zinātniskās izplatīšanas sarunas nespecializētiem cilvēkiem. Pašlaik viņa ir Barselonas Autonomās universitātes fizikas katedras profesore.

Viņa ir grāmatas “La Puerta de los Tres Cerrojos” (2011), populārzinātniska romāna, kas domāts gan bērniem, gan pieaugušajiem, autore, kas, neskatoties uz visām izredzēm, mēnešiem ilgi palika Spānijas labāk pārdoto grāmatu sarakstā, un mēneša laikā izdevumu izpirka. Tiesības uz grāmatas pārdošanu iegādājās valstis 12 valodās. Kopš tās iznākšanas vairākas viņa personības ir atzinīgi novērtējušas starptautiskas personības, piemēram, Nobela Miera prēmijas laureāts Muhameds Junuss, 3 amerikāņu visvairāk pārdotais autors Kens Blanšards, MIT zinātnieks un futūrists Reimonds Kurzveils un spāņu visvairāk pārdotais autors Āleks Rovira.

Viņas otrā grāmata “Quantic Love” (2012) arī ierakstīja Soniju Fernandesu-Vidalu Spānijas vislabāk pārdoto autoru sarakstos, pēc mēneša tās iznākšanas otrais izdevums un nepilnu divu mēnešu laikā ar 40 000 grāmatām grāmatnīcās.

Viņa trešā grāmata " Desayuno con Partículas" (2013) veltīta kvantu mehānikai patīkamā un pieejamā veidā visām auditorijām. Grāmata tapusi sadarbībā ar žurnālistu Frančesku Mirallesu.

2015. gadā Sonia sadarbībā ar ilustratoru Pilarín Bayés. Kopā viņi publicēja “El Universo en Tu Mano” (2015), kas veltīts bērniem no 5 līdz 11 gadu vecumam.

Sonija Fernandesa-Vidala ir tehnoloģiju konsultāciju uzņēmuma Gauss & Neumann līdzdibinātāja un inovāciju direktore. 2013. gadā firma Cortefiel izvēlējās Soniju par savas kampaņas Gente con Talento tēlu. 5 2017. gadā žurnālu Forbes Sonia izvēlējās par vienu no radošākajiem cilvēkiem pasaulē un 2018. gadā par vienu no 100 rītdienas ekonomikas līderiem, ko veic Choiseul institūts.

https://es.wikipedia.org/wiki/Sonia_Fern%C3%A1ndez-Vidal