Sofija Kirtlija. Mežonīgais ceļš uz mājām

Apraksts par autori un viņas grāmatu

Sophie Kirtley. The Wild Way Home

Kad Čārlija ilgi gaidītais brālis piedzimst ar nopietnu sirds slimību, Čārlija pasaule tiek apgriezta otrādi. Satraukts un nobijies, Čārlijs bēg no slimnīcas un nokļūst senā mežā pilsētas malā. Tur Čārlijs atrod zēnu, kurš straumē peld ar seju uz leju, ievainots, bet dzīvs. Bet, kad Čārlijs dodas atpakaļ uz slimnīcu, lai gūtu palīdzību, šķiet, ka mežs ir mainījies. Tas ir kļuvis par tikpat dīvainu un mežonīgu vietu kā zēns, kurš tērpies briežu ādās. Jo Čārlijs neapzināti ir aizbēdzis akmens laikmetā, nekādi nevarot palīdzēt zēnam vai atgriezties mūsdienās. Vai arī - kas tur ir?

Tālāk seko mežonīgs, sirsnīgs piedzīvojums, kad Čārlijs un akmens laikmeta zēns kopīgi dodas, lai atrastu zaudēto - drosmi, cerību, ģimeni un ceļu uz mājām.

"Piers Torday un Stig of the dump" cienītājiem patiks šis mežonīgais, gudrais un sirsnīgais debijas piedzīvojumu stāsts.

https://www.bookdepository.com/Wild-Way-Home-Sophie-Kirtley/9781526616289?pdg=aud-530325474868:dsa-19959388920:cmp-8862937091:adg-86528077382:crv-411135277650:pos-:dev-c&gclid=Cj0KCQjwhvf6BRCkARIsAGl1GGiN9bu0tTRU4dLuqDCZsMZgSJ_gPJ2RM5N94kuZpG-jOyNu17wQwmsaAlErEALw_wcB

No autores mājas lapas.

Es uzaugu Ziemeļīrijā, kur bērnību pavadīju, kāpjot uz siena ķīpām, ripodama lejup pa smilšu kāpām un lecot pa negantiem Atlantijas viļņiem. Mūsdienās es dzīvoju Viltšīrā kopā ar savu vīru, trim bērniem un mūsu mājdzīvnieku un savvaļas lietu nelielo zvērnīcu.

Man vienmēr ir patikuši stāsti: daudzus gadus es mācīju angļu valodu vidusskolās un esmu strādājusi teātrī, grāmatnīcā un mazā krodziņā, kur cilvēki sveču gaismā stāsta pasakas. Es stingri uzskatu, ka stāsti ir visur: caur katru atslēgas caurumu; katrā noklausītā čata fragmentā; katra pazaudētā cimda aizmirstajos pirkstos ... Pepi Garzeķe (viens no maniem visu laiku absolūtajiem kopējiem un izteiktajiem varoņiem!) saka: "Esmu lietu meklētāja, redziet!" Es domāju, ka esmu stāstu meklētāja! Es jūtos tik laimīgs, ka varu pavadīt savas dienas, meklējot stāstus ... un, protams, arī tos rakstot!

https://www.sophiekirtley.com/

Stāsts par grāmatu.

https://www.youtube.com/watch?v=KckPWCMQOyg