Slepkavnieciskais eņģelis Dokuro-tjana. Bokusatsu tenshi Dokuro-chan

2005. gada (2. sezona - 2007.) japāņu anime, režisors Cutomu Mizušima. Superasiņains un ar bagātīgu fanservisu veidots seriāls zemas gaumes skatītājiem. Pieminu, jo ir arī tādi "šedevri" uz hentai robežas.

Kāds pārsteigums Sakura-kunam bija pie viņa apmetusies meitene Dokuro, kura turklāt izrādījās eņģelis, kurš bija atlidojis no nākotnes. Tomēr tikšanās ar brīnišķīgām būtnēm ar to nebeidzās: parādījās cits eņģelis Sabata ar mazāk draudzīgu mērķi - nogalināt Sakuru. Kā izrādījās, viņam bija lemts radīt maģisku eliksīru, kas bremzē meiteņu novecošanos no 12 gadu vecuma, kas nesakrīt ar debesu plāniem. Izrādās, Dokuro ieradās ar tādu pašu uzdevumu, taču uzdrošinājās strīdēties ar saviem priekšniekiem un neļaut Sakuras izgudrojumam parādīties ar citām metodēm, izglābjot viņa dzīvību. (1. sezonas apskats)

Iedomājies – kādu dienu tu atnāc mājās un atrodi... eņģeli no nākotnes laika, kurš turpmāk dzīvos tavā dzīves telpā. Iedomājieties? Nē? Bet tieši tā notika ar Sakuru-kunu. Turklāt pēc kāda laika viņš satiek citu eņģeli, kurš vairs nav tik nekaitīgs, jo gatavojas viņu nogalināt. Izrādās, ka tālā nākotnē tieši Sakura izgudros unikālu instrumentu, lai apturētu meiteņu novecošanās procesu, kas nekādā gadījumā nav iekļauts debesu kungu plānos. Turklāt pirmais eņģelis tika nosūtīts ar tādiem pašiem mērķiem, taču viņš kaut kādu iemeslu dēļ nolēma atstāt Sakuru dzīvu ... (2. sezonas apskats)

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/357/Bokusatsu_Tenshi_Dokuro-chan

Vikipēdija.

https://en.wikipedia.org/wiki/Bludgeoning_Angel_Dokuro-chan

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt0464769/

Anime lapa.

https://www.crunchyroll.com/series/G6MEX4N4R/bludgeoning-angel-dokuro-chan

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=5094

10 līdzīgi anime.

https://guessanime.com/anime-like-bokusatsu-tenshi-dokuro-chan

P. S. Bilžu beigās arī kosplejs, laikam jau pusaudžiem tādas filmiņas patīk, kur galvas cērt un asinis šķīst, bet varoni tūlīt pat atdzīvina.

“Slepkavnieciskie eņģeli" - 1. sezonas openings.

https://www.youtube.com/watch?v=iUhviSDW63Y

Un te ir 2. sezonas openings.

https://www.youtube.com/watch?v=jPUfKTE6BnU