Slepenās biedrības: noslēpumainie ilumināti.

Viktora Bumagina raksts no krievu žurnāla "Mistika Orakula".

Kāpēc notiek ekonomiskās krīzes, lokālie un pasaules kari, valsts ideoloģijas maiņas un citas politiskas nebūšanas? Vai tas notiek spontāni, haotiski, abstraktu vēstures likumsakarību un saules aktivitātes dēļ, vai arī aiz visa tā stāv varens, mērķtiecīgs spēks? Pēdējā laikā arvien lielāku popularitāti iegūst viedoklis, saskaņā ar ko, aiz vairuma svarīgāko vēstures notikumu stāv vesela rinda slepenu, rūpīgi konspirētu biedrību. Pats ietekmīgākais šajā rindā ir noslēpumainais iluminātu ordenis.

 

 

Tumsas segtais noslēpums.

Daži konspirologi, balstoties uz masonu leģendu, uzskata, ka šī ordeņa vēsturi var sākt skaitīt gandrīz vai no 6000 gadu senatnes - sākot no tā laika, kad, vai nu ārpuszemes, vai arī viņpasaules spēki šumēru priesteriem ir devuši kādu Varas Grāmatu, kas rakstīta akmenī. Pēc tam, pēc šumēriem leģendāro grāmatu uz papirusa ir nokopējuši ēģiptieši un no tā laika tā tur ir glabāta stingrā noslēpumā.

Dažreiz var sastapt viedokli, ka šis slepenais zinātnieku - no parastiem mirstīgajiem sargājošu slepeno zinību - ordenis eksistēja vēl antīkajos laikos un daudzi slaveni un vēl tagad zināmi Senās Grieķijas gudrības pīlāri ir bijuši tā biedri.

Kā par tuvu vai pat identisku iluminātiem organizāciju speciālisti runā par filadelfiem. Toreiz ar viņiem ātri tika galā karaļa legists, bruņinieks Gijoms de Nogarē, kas labi zināms pēc templiešu ordeņa sagrāves. XVII gadsimtā filadelfi no jauna parādās Anglijā, bet pēc gadsimta - Francijā, taču jau tur šo nosaukumu piesavinās viena no masonu ložām...

Pacēlums un krišana.

XVIII gadsimta otrajā pusē uz vēstures skatuves iznāk Veishaupta ilumināti. Akadēmiskā vēstures zinātne visu iluminātu epopeju ievieto tieši šī Bavārijas ordeņa darbībā. [Pēc vienas no versijām, ilumināti parādījās Viduslaikos - kā slepena zinātnieku, apgaismotāju biedrība, kas cīnījās pret inkvizīcijas centieniem graut zināšanu izplatību. Šo cīnītāju kohortā ietilpa Leonardo da Vinči, Galileo Galilejs, Nikolajs Koperniks un pat Īzaks Ņūtons.] Pirmos neofītus šajā ordenī pieņem 1776. gada 1. maijā. Sākumā ordenī ir tikai pieci cilvēki, taču jau pēc trīs gadiem tam ir četras nodaļas Bavārijas pilsētās. 1782. gada vidū ordenī jau ir apmēram 300 biedru, bet vēl pēc diviem gadiem - pāri par 650 cilvēku. Šajā laikā iluminātiem jau ir nodaļas daudzās vācu valstīs, kā arī Polijā, Austroungārijā, Holandē, Dānijā, Zviedrijā, Itālijā, Spānijā, Šveicē, Francijā un Krievijā.

Visai ordeņa vadībai bija skanīgi pseidonīmi. Pats Veishaupts tika saukts par Spartaku, barons Knigge - par Filo, profesors Vestenriders iesvaidīto vidū bija pazīstams kā Pitagors, grāmatu tirgotājs Nikolai kā Lukiāns, kanoniķis Hertels kā Marijs, tiesas ierēdnis Cvaks kā Katons. Ja Ādams Veishaupts vervēja ordenī apdāvinātākos jauniešus no savu studentu vidus, tad barons Knigge galvenokārt medīja titulētākos, zinošākos un cilvēkus ar aristokrātisku izcelsmi. Viņam izdevās iesaistīt ordenī lielu skaitu nozīmīgu cilvēku un pārliecināt viņus par reformu nepieciešamību, lai mainītu tajā laikā valdošo valsts pārvaldes formu. Pateicoties baronam Kniggem, Bavārijas iluminātos iestājās Gotas hercogs Ernests II, Veimāras hercogs Kārlis Augusts, Braunšveigas hercogs Ferdinands, kņazs Neivids, vesela rinda Getingenas profesoru un pat pasaulslavenais pedagogs Pestaloci. Galu galā, ordenī bija gandrīz 2000 cilvēku.

"Nekādā citādā veidā tik spēcīgi nevar iedarboties uz vīrieti, kā ar sieviešu palīdzību, - runāja bavāriešu iluminātu galva Ādams Veishaupts, - Tātad, viņām ir jābūt par mūsu galveno izpētes objektu. Mums vajag iegūt viņu labvēlību, stāstot par atbrīvošanu no sabiedriskā viedokļa pakļautības, par patstāvības iespēju; atbrīvoties no visāda veida spaidiem būs liels atvieglojums viņu savažotajam saprātam, vēl vairāk iekvēldinās viņas un spiedīs darboties mūsu labā ar vēl lielāku degsmi."

Taču 1784.-86. gados Bavārijas ilumināti tiek sagrauti. Kūrfirsts izdod pavēli, kas aizliedz visu slepeno biedrību darbību. Frankmasoni un ilumināti tūlīt pat slēdz savus tempļus. Un tur pie darba ķeras policija. Izdarot kratīšanas daudzu ordeņa augstāko vadītāju mājās, tiek atrasti daudzi interesanti papīri. Piemēram, izdevās noskaidrot, ka iluminātu ordeni slepeni finansē... Rotšildu klans!

Jāsaka, ka iluminātu vēsturē pārsteidzoši daudz iepīti šīs pasaules vareno likteņi. Un šeit, liekas, sākas pats interesantākais...

Trīspadsmit varenāko iluminātu ģimeņu sarakstā ietilpst: Astori, Bundi, Kolinzi, Diponi, Frīmeni, Kenediji, Lī, Onasisi, Rokfelleri, Rotšīldi, Raseli, van Duini un Merovingi. Ar pēdējiem šajā gadījumā saprotot visas Eiropas karaliskās ģimenes. Ar šo virsotni vēl ir cieši saistītas četras ģimenes: Reinoldsi, Disneji, Krupi un Makdonaldi. Par pašu galveno konspirologi, kā likums, uzskata Rotšildu ģimeni, kas sastāda tā saukto Rotšildu tribunālu - RT. Ilumināti it kā uzskatot viņus par dieviem cilvēku izskatā, bet viņu vārdam ir likuma spēks.

No mūsdienu politiskā olimpa darboņiem prese kā iluminātus min: Deividu Rokfelleru, Zbigņevu Bžezinski, Henriju Kisindžeru, Helmūtu Kolu, Ričardu Čeiniju, Donaldu Ramsfeldu, Kondolīzu Raisu. Vēl Buša-vecākā administrācijā strādājošais Pols Volfovics, liekas, šodien ir pats varenākais saistošais posms sarp ASV administrāciju un iluminātu iekšējiem lokiem.

Viegli ieraudzīt, ka iluminātu vidū pārsvarā ir amerikāņi. Taču kāds tur brīnums? Daudzi konspirologi uzskata, ka pašu ASV nodibināšana bija iluminātu roku darbs, kas virzīja Neatkarības cīņu laika izcilākos amerikāņus uz neatkarības un ASV valsts dibināšanas ideju pusi.

Daudz interesanta var ieraudzīt uz amerikāņu banknotes, kuras vērtība ir viens dolārs. Neskatoties jau uz to, ka tur redzama piramīda ar visu redzošo aci, kas ir iluminātu un masonu simbols, tad tās pakājē greznojas uzraksts "MDCCLXXVI", kas īstenībā ir ekvivalents arābu skaitlim 1776. Tieši šajā gadā Ādams Veishaupts nodibina Bavārijas iluminātu ordeni. [ Tas, ka ASV šajā gadā pasludina neatkarību, laikam neliekas autoram tik svarīgi, un kā ilumināti var atbalstīt amerikāņus brīvības cīņās, ja tolaik ordenī ir tikai, kā rakstā minēts - pieci biedri? - tulk. piez.] Bet pusaplī zem piramīdas atrodas uzraksts latīņu valodā "Novus ordus seclorum", ko tulko kā "Jaunā pasaules kārtība".

Moraijas uzvarošais vējš.

Pats vārds "ilumināti" tiek tulkots kā "apgaismotie". Pašlaik, kā raksta interneta žurnālists, kas slēpjas zem vārda Vess Penre, viņi sastāda īpaši elitāru klubu, kurā pārstāvēti slepenām saitēm saistīti finanšu oligarhi. Ļoti stingri sadalīti pēc hierarhijas principa, viņi kontrolē varu un ir īstie "leļļu meistari" visās nozīmīgākajās sociālās un politiskās dzīves sfērās. Tā ir organizācija, kas ir izstrādāta līdz detaļām. Tajā darbojas cilvēki, kas ieņem ļoti augstus posteņus. Viņi ir ārkārtīgi bagāti un stāv pāri valstu likumdošanai. Pēdējā laikā šie cilvēki savu organizāciju dēvē par "Moraijas uzvarošo vēju".

Vairums gadījumos tagadējie ilumināti pieder pie vienas no 13 bagātākajām mūsu planētas ģimenēm un tieši viņi ir tie, kas valda pār pasauli no aizkulisēm. Viņi ir "melnie augstmaņi", tie, kas pieņem lēmumus, kas raksta noteikumus prezidentiem un valdībām. Viņu ciltsraksti aiziet ar savām saknēm laika dzīlēs un viņi rūpīgi sargā savu asiņu tīrību. Viņu vara balstās uz slepenām zinībām un ekonomiskās varenības. Iluminātiem pieder starptautiskās bankas, naftas bizness, visspēcīgākās ražotnes un tirdzniecības organizācijas. Viņu cilvēki ir pārpludinājuši politiskās struktūras un nopirkuši vairums valdību.

Peļņa un mērķi.

Iluminātu galamērķis ir Vienotas pasaules valdības un Jaunās pasaules kārtības  nodibināšana. Šajā ziņā viņi ir ļoti tuvi ietekmīgajai amerikāņu-britu slepenajai biedrībai "Komiteja 300", kuru visdrīzāk var uzskatīt par sastāvdaļu daudz lielākajai iluminātu sistēmai. Tieši tāpat, kā par tādu var uzskatīt konspirētās masonu virsotnes, kā arī Merovingu kontrolē atrodošos "Cionas priorātu".

Ilumināti gadsimtu gaitā ir radījuši savas slepenās sekundārās biedrības un organizācijas, kā arī veselus politiskus virzienus. Starp tiem, droši vien bija arī Ādama Veishaupta bavāriešu ilumināti, biladelfi, frankmasoni, komunisti un fašisti. Iluminātu vara balstās uz slepenām zināšanām un uz ekonomiku - nauda nodrošina varu. Iluminātiem pieder starptautiskas bankas, naftas bizness, visspēcīgākās ražotnes, tirdzniecības organizācijas.

Laiku pa laikam tiem izdodas mainīt valsts varu, savest tautas asiņainos karos, atkal un atkal iegūstot no tā peļņu un tuvojoties savam gala mērķim.

Lai sasniegtu savus gala mērķus, pašlaik ilumināti kā savas prioritātes nosaka sekojošo: ņemt savā kontrolē visu ASV iekš- un ārpolitiku; pilnīgi sagraut visās pasaules valstīs nacionālo pašapziņu un cieņu; sagraut reliģiju, īpaši kristietību, vienlaikus veicinot reliģiskā ekstrēmisma izplatību; radīt vispārēju krīzi pasaules ekonomikā un vispārējo politisko haosu; savu aģentu iefiltrēšanu visās valdībās un tādas darbības veikšanu, kas grautu valsts suverēnu vienotību šo valdību iekšienē. [Interesanti, no kurienes autors visu tik labi zina, ja ilumināti ir tik slepena biedrība? - tulk. piez.]

Ne tik sen uz ASV grāmatveikalu plauktiem parādījās konspirologa Deivida Ikes grāmata. Viņš pēta iluminātus jau vairākus desmitus gadus un uzskata, ka ordeņa vadība, tā iekšējās aprindas jau sen sastāv nevis no cilvēkiem, bet gan no... reptoīdiem atnācējiem, kas spēj pieņemt cilvēku izskatu. Savā grāmatā "Matrices bērni" Ike apgalvo, ka zina simtiem aculiecinieku, kas ir redzējuši, kā šīs būtnes pārvēršas atpakaļ reptīļos.

Viņam radušies daudzi sekotāji, un tagad internetā var lasīt, piemēram, sekojošo:

"Krustošanās un iemesls tikai radinieku esamībai iluminātu augšās ir tas, ka viņu DNS fekvenču lauks ir ļoti tuvs reptīļu DNS laukam no citas dimensijas un ir savienojams. Līdzīgās frekvences ļauj reptīļiem un līdzīgām esībām kontrolēt iluminātu ķermeņus daudz efektīgāk, nekā parasta cilvēka ķermeni..." [Manuprāt, pilnīgs sviests! - tulk. Piez.]

Sātana jaunā derība.

1875. gadā bavāriešu iluminātu kurjeru pa ceļam no Frankfurtes uz Parīzi nogalina zibens. Pateicoties tam sabiedrība uzzina, ka pastāv kāds dokuments, kas iegūst nosaukumu "Sātana jaunā derība". Iespējams, ka tā ir kāda sastāvdaļa no leģendārās Varas grāmatas.

Šī "derība" klāsta, ka pirmais noslēpums, lai vadītu cilvēkus ir - iegūt savā pusē sabiedrisko domu. Vajag tik ilgi sēt nesaskaņas, šaubas un meklēt pretrunas dažādos uzskatos, kamēr cilvēki vispār pazaudē orientāciju un nospriež, ka politiskajos jautājumos vispār nav vērts jaukties iekšā, jo personīgos uzskatus no tās putras nav iespējams izveidot. Otrais noslēpums ir tas, tas, ka vienmēr ir jāatbalsta cilvēku vājības, sliktos paradumus, visu, kas var izraisīt nožēlu, visas kļūdas - līdz tam brīdim, kamēr cilvēki pārstās saprast viens otru. Ar skaudību, naidu, strīdiem un karu, ar ciešanām, badu un epidēmiju izplatību visas tautas jānoved tik tālu, ka tās vairs neredzēs nekādu izeju, kā vienīgi pilnībā pakļauties iluminātiem. Vajag iemācīt cilvēkiem dzīšanos pēc baudas, lai viņi vienmēr būtu kā jauna meklējumos, sapītos tajā un beigās sekotu iluminātiem. Izvirtušā sabiedrībā cilvēki pazaudēs jebkādu ticību Dievam.

Bilderbergas klubs.

Interesanti, ka šodien daudzi no tiem, kurus prese saista ar slepeno iluminātu ordeni, ir Bilderbergas kluba biedri. Šajā klubā iesaistīti "globālai elitei" piederoši politiķi, finansisti, transnacionālo korporāciju, slepeno dienestu un masu informācijas līdzekļu (MIL) pārstāvji.

Bilderbergas kluba pirmā sēde notika 1954. gada maijā.

Dibināšanas sapulcē piedalījās 80 cilvēki barona Edmunda Rotšilda un Laurensa Rokfellera vadībā.

Viens no galvenajiem mērķiem, kas tūlīt iezīmējās pēc grupas izveidošanas, bija Eiropas supervalsts dibināšana ar kopēju centrālo banku un vienotu valūtu. Šis mērķis tika sasniegts 1993. gadā, kad spēkā stājās Māstrihtas līgums, ko parakstīja 27 valstis un, kas lika pamatus Eirosavienībai. [Tas nu gan ir atklājums! Bet vispār, vai nav ideja, radīt krievu cilvēkos Eiropas Savienības tēlu - supervalsts, ko vada rāpuļu un cilvēku pēcnācēji! Kas par fantāziju! - tulk. piez.]

Bilderbergiešu galamērķis ir transnacionālas valdības radīšana. Kā ziņo internetizdevums "Stratēģiskās kultūras fonds", kluba biedri pulcējās vienu reizi gadā uz četrām dienām, kā likums, maijā - jūnijā, dažādās pilsētās (vai pilīs, vai dārgās viesnīcās) pilnīgs slepenības apstākļos.

Pagājušajā gadā Bilderbergas kluba sēde notika no 5. līdz 8. jūnijam Virdžīnijas štatā, viesnīcā "Westfields Marriott" Šantijī, 15 km no Dallesa lidostas Vašingtonas tuvumā.

Konferencē piedalījās Henrijs Kisindžers, Deivids Rokfellers, ASV Federālās rezerves sistēmas prezidents Bens Bernanke, Kondolīza Raisa, Ričards Pērls, Eiropas centrālās bankas prezidents Žans-Klods Trišē, Eiropas komisārs nacionālo minoritāšu lietās Knuts Vollebeks, Pols Volfovics, NATO ģenerālsekretārs Jāps de Hops Shefers un citi. No Krievijas piedalījās Dmitrijs Treņins no Maskavas Kārnegi centra.

Galvenās sarunu tēmas bija amerikāņu vispārējā čipizācija, politika attiecībās ar Irānu un naftas cenas.

Iespējams, ka kluba biedri pievērsa uzmanību arī ASV 2008. gada prezidenta vēlēšanām, pēc dažām ziņām 6. jūnijā Šantijī uz slepenu tikšanos bija ieradušies arī Hilarija Klintone un Baraks Obama.