Skolu kari. Ikki tousen

2003. līdz 2019. gadam - 5 sezonas fantāzijas anime ar rupju sižetu un fanservisu. Režisori: Takaši Vatanabe, Noriaki Akitaja, Matsuo Asami, no 2010. Ohata Hoiti.

Konkrētāki nosaukumi:  Ikkitousen: Dragon Destiny, Ikkitousen: Great Guardians, Ikkitousen: Great Guardians Specials, Ikkitousen: Xtreme Xecutor, protams 18+

Hakufu Sonsaku ir vienkārša, dzīvespriecīga meitene, vienas no Japānas skolām skolniece. Viņas pievilcību un satriecošo figūru apskauž daudzas meitenes. Bet puišiem ir arī ko apskaust, un viņi pat mācās no Hakufu, jo viņa brīvi pārvalda cīņas mākslu un var pieveikt jebkuru pretinieku.

Starp Kanto apkaimes skolām notiek reāli kari, no kuriem vienā mācās Hakufu. Naids sākās ļoti sen, un tā rašanās iemesls jau ir izdzēsts no atmiņas, taču izglītības iestādes, nemitējoties, cīnās. Skolu galvenais mērķis nav iemācīt bērniem dabaszinātnes, bet gan apmācīt cīnītājus.

Varbūt tieši Hakufu spēs ne tikai palīdzēt savai skolai uzvarēt šajā cīņā, bet arī uz visiem laikiem izbeigt šo nevajadzīgo karu.

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Ikki_Tousen

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt0486171/

Mangu lapa.

https://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Manga/IkkiTousen

Anime jaunumi.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=2572