Skarbi par Austrumukrainu.

16.11.2018 Autors PIVANOCHKO1@GMAIL.COM

“Nevienu “DTR”-“LTR” jūs nepāraudzināsiet. Jābūvē siena, lai atdalītos no ši velnišķīgā vēža audzēja”, - Suvorovs.

 

Ir lietas, kas ir ieliktas ģenētiski. Ja cilvēki tik viegli aizgāja uz tā saukto referendumu par tā saukto Doņeckas un Luganskas apgabalu neatkarību, tas nozīmē, ka sienu ir laiks būvēt jau šodien, tā intervijā „GORDON” sacīja rakstnieks Viktors Suvorovs.

Ukrainai ir nepieciešams jau šodien ar sienu norobežoties no okupētajiem Doņeckas un Luganskas apgabalu rajoniem, tā intervijā izdevumam „GORDON” sacīja bijušais padomju izlūks, vēsturiski-dokumentālā romāna „Ledlauzis” autors Viktors Suvorovs.

„Tikai siena! Nevienu no „DTR” un „LTR” jūs nepāraudzināsiet. Ir lietas, kas ir ieliktas ģenētiski. Ja cilvēki tik viegli aizgāja uz tā saukto referendumu par tā saukto Doņeckas un Luganskas apgabalu neatkarību, tad jāšķiras jau šodien un jāatdalās no tā nolādētā vēža audzēja”, - Suvorovs ir pārliecināts.

Rakstnieks uzstāj, ka pēdējo pusotra gadu ilgā kara gaitā Ukraina ir sapratusi, ka spēs izdzīvot bez Austrumu reģioniem, kuros valda separātiski noskaņojumi.

„Pēdējos gados jau visi ir sapratuši: Donbass nebaro, bet ir tikai kavēklis. Jūs izdzīvosiet arī bez tā, tas jums nav vajadzīgs. Tie, kuriem Ukraina ir dārga, tiem ir jābrauc prom no „DTR” un „LTR” uz visiem laikiem un jāsāk jauna, mierīga dzīve mierīgās teritorijās”, - Suvorovs saka.

Bijušais padomju izlūkošanas pārvaldes darbinieks uzsvēra, ka pēdējo 100 gadu laikā, bijušajā PSRS teritorijā notika iedzīvotāju „negatīvā atlase”, kas noveda līdz mentālajai katastrofai Krievijā un arī atsevišķos Ukrainas austrumu rajonos.

„Runa ir par ģenētiku, precīzāk, par negatīvo atlasi. Tajā pašā Ziemeļkorejā ir nomainījušās trīs vadoņu paaudzes, notika negatīvā atlase, uz augšu tika niecības, bet visus pozitīvos nosūtīja uz nometnēm, cietumiem, uz nošaušanas pagrabiem. Caur šo sietu ir gājušas vairākas paaudzes. Tas pats notiek arī bijušās Krievijas impērijas teritorijā. Pirmais, pasaules, pilsoņu karš, 1917. gada revolūcija. Tie, kuri nepieņēma revolūciju, vai nu aizgāja bojā, vai emigrēja. Rezultātā pirmā PSRS paaudze ir to bērni, kuru vecāki karoja boļševiku pusē, vai arī sēdēja, asti kājstarpē iespieduši. Vēlāk – Otrais pasaules karš, kur pati varonīgākā un aktīvā tautas daļa gāja bojā frontē, nokļuva gūstā, atkal emigrēja, vai sapuva nometnēs. Radās jauna paaudze – jau no tiem, kuri nekad nebija pret. Negatīvā atsijāšana notiek jau gandrīz 100 gadus”, Suvorovs atgādina.

„Tieši tas pats, ja vēl ne sliktāk, notika Ukrainā. Gnīdas, kuras tagad, kara apstākļos, turpina zagt un būvē korupcijas shēmas – ir pēcnācēji tiem, kuri gājuši caur negatīvo atlasi. Viņu vecāki un vecvecāki darīja to pašu 1941. un 1917. gadā. Tas ir šausmīgi un baisi. Taču man ir patīkami apzināties, ka, lai arī cik Ukrainu nelaistu caur negatīvās atlases sietu, ir palikuši tie, kuri laiž arvien jaunus asnus – pirmo un otro Maidanu”, rezumē Suvorovs.  http://miysvit.pp.ua/nikogo-v-dnr-lnr-vyi-ne-perevospitaete-nado-vozvodit-stenu-otdelitsya-ot-etoy-chertovoy-rakovoy-opuholi-suvorov/?fbclid=IwAR1KFBquad_vkbWrWk-0zQTLTcWtELoUpJHMMFZvOPjQHxjG9mTXZ3nOVJI

Ja atklāti, tad kaut kas līdzīgs ir noticis arī Latvijā. Kaut cik glābj tikai pirmskara neatkarības laiks, diemžēl tagadējās paaudzes to nav piedzīvojušas. Daudziem tas vairs neko nenozīmē. Tāpēc varbūt esam tādā situācijā, ka joprojām jāuztraucas, vai pie varas nenāks spēki, kuriem neatkarīga Latvija ir sveša. To pierāda Saskaņas viltus latvieši.