Sindzi Kadzio un Kendzi Curuta. Emanonas atmiņas

Shinji Kajio, Kenji Tsuruta. Omoide Emanon

Manga, kas veidota pēc Sindzi Kadzio noveles "Emanonas atmiņas", stāsta par noslēpumainu meiteni, kura sevī glabā 3 miljardu nodzīvoto gadu atmiņas no pirmajiem Zemes radīšanas mirkļiem.

1967. gads. Amerika nosūtījusi pusmiljonu karavīru uz Vjetnamu, "Apollo-1" testa starts pārvēršas par pirmajiem upuriem kosmonautikas vēsturē. Kinoekrānos Džeimss Bonds cīnās ar noziedzīgo organizāciju SPEKTR. Bītli ieraksta albūmu "Sgt. Pepper'sLonely Hearts Club Band", bet jauns japāņu students, kurš dievina zinātnisko fantastiku un, kuram kārtējo reizi ir salauzuši sirdi, atgriežas mājās ar nakts prāmi. Te viņš satiek noslēpumainu meiteni vārdā Emanona un tūlīt viņā iemīlas. Viņi pļāpā par visu ko cauru nakti: par pop-mūziku un džazu, par filmām un literatūras teoriju, par ceļošanu ar autostopiem un beisbolu. Emanona pastāsta viņam noslēpumu, kuru nezina neviena dvēsele uz pasaules, bet no rīta pazūd bez pēdām.

https://mangalib.me/omoide-emanon?section=info

Emanonas klejojumi, 1. epizode. Emanon - Sasurai Emanon Episode: 1

https://mangalib.me/emanon-sasurai-emanon-episode-1?section=info

Emanonas klejojumi. Tsuzuki Sasurai Emanon

Emanonas klejojumu turpinājums.

https://mangalib.me/sasurai-emanon?section=info

Autori.

Sindzi Kadzio (梶 尾 真 治 Kajio Shinji, dzimis 1947. gada 24. decembrī Kumamoto prefektūrā) ir japāņu zinātniskās fantastikas un fantastikas autors. Yomigari filmas pamatā ir viņa romāns ar tādu pašu nosaukumu, un tā ir arī mangas sērijas "Memories of Emanon" līdzautors kopā ar Kendzi Curutu (kas papildus ilustrēja sēriju). Mangas pamatā ir viņa īsais stāsts ar tādu pašu nosaukumu, un tas bija sākums viņa ilgajai stāstu sērijai "Emanona". 1991. gadā viņš ieguva Nihon SF Taisho balvu.

https://readmanga.live/list/person/kajio_shinji

Curuta Kendzi iestājās universitātē kā fotogrāfijas nodaļas students. Dzimšanas diena: 1961. gada 5. septembris

Curuta Kendzi sākotnēji vēlējās kļūt par fotogrāfu, iedvesmojoties no daudzu zinātniskās fantastikas autoru, piemēram, Roberta Heinleina, un manga mākslinieku, piemēram, Jukinobu Hoshino un viņa "Sabertooth Tiger" mangas, darba, kas viņu iedvesmoja mangas radīšanai.

Viņš atzīmēja arī Tecuja Čiba un viņa iedvesmoto mangu.

Drīz pēc skolas beigšanas viņš gleznoja daudzus doujinshi un bija palīgs daudziem mangas māksliniekiem.

1986. gadā Curuta debitēja kā profesionāls mangaka mākslinieks, viņa pirmā autora manga, īsie darbi, Hiroku TE Suteki N.A. UCHU JA Na ka (広 く て す て き な 宇宙 じ ゃ な い か?, Pazīstams ar to, cik liels viņš ir pārsteidzošs Visums), ko žurnāls Kodansha daļēji nedēļā publicēja kā seinen, atklājas pasaulē, kur zeme ir iegremdēta ūdenī.

Curuta sacīja, ka šim darbam viņš iedvesmojies ceļojuma laikā no Tokijas uz Odawara pāri okeānam, kura laikā viņš redzēja daudzus rīsu laukus un domāja par iespēju ceļot cauri okeānam, pēc kura viņš vēlējās izveidot darbu, kurā viņš varētu izmantot šo attēlu ...

Neilgi pēc tam Curuta starp saviem slavenākajiem darbiem uzrakstīja "Spirit of Wonder", kurā viņš izmantoja daudzus savus iedvesmas avotus, kas tika ierakstīts turpinājumos seinen Kodansha žurnālos iknedēļas rītā un pēcpusdienā no 1987. līdz 1996. gadam, un pēc tam tika pārveidots par anime sēriju.

Pabeidzot darbu pie "After Spirit of Wonder", Curuta uzrakstīja īsu mangu un ilustrēja daudzas mākslas grāmatas, kas bija diezgan veiksmīgas. 2002. gadā viņš sniedza personāžu dizainu anime sērijai "Abenobashi Maho Shōtengai" un ir arī tās mangas adaptācijas autors.

2000. un 2001. gadā Curuta saņēma 31. un 32. Seiun balvu kā gada izcilākais mākslinieks.

2000. gadā viņš saņēma arī Hayakawa balvu kā labākais ilustrators.

Starp viņa slavenākajiem darbiem ir zinātniskās fantastikas sērija "Spirit of Wonder", kas tika pielāgota anime sērijā un atnesa viņam lielus panākumus.

https://readmanga.live/list/person/tsuruta_kenji