Sindija Lina. Divpadsmit

Usagi dzimusi Truša gadā ar neparastu spēju lēkt virs mākoņiem. Viņai bija septiņi gadi, bet jaunākajai māsai Umai tikai trīs gadi, kad tēvs viņai iedeva burvju ķemmi un teica, ka tajā ir nefrīta kalna burvība.

Bet kopš tā laika daudz kas ir mainījies - kāda tur ir burvība, kad nežēlīgais Pūķu karalis ieņēma viņu dzimto pilsētu, un talantīgi bērni ar Zodiaka dāvanu ir spiesti slēpties vai kļūt par viņa pils ieslodzītajiem. Un tad kādu dienu slazdā iekrīt arī Uma! Usagi redz, ka viņa viena netiek galā ar Pūķa karali, un atceras burvju ķemmi, ko viņa joprojām nēsā līdzi pēc tēva pavēles. Vai tiešām šajā piekariņā ir maģija? Un Nefrīta kalns nav mīts?

Āzijas stila fantāzijā tagad ir skaidra tendence. Usagi ir spēcīga varone, kura, neskatoties uz grūtībām, nebaidās izaicināt likteni. Grāmata ir ļoti labi uzrakstīta, tajā ir daudz darbības, dinamikas, daudz piedzīvojumu, briesmu un noslēpumu. Divpadsmit izvirza svarīgu jautājumu par brāļu un māsu attiecībām - tāpat kā Frozen franšīzē, arī šeit meitenes tiek izšķirtas. Ideāli piemērots tiem, kam patīk sirsnīgi un gudri stāsti.

https://eksmo.ru/book/dvenadtsat-u-n--ITD1089251/

Divpadsmita dārgumi

Kad Usāgi pirmo reizi tikās ar leģendārajiem Divpadsmita mantiniekiem, viņai bija tikai viens mērķis: glābt savu māsu Umu. Tiesa, neskatoties uz to, ka viņas spēks daudzkārt pieauga, viņai neizdevās atbrīvot savu jaunāko māsu no gūsta. Usagi jau bija nomākta, kad viņa pēkšņi uzzināja, ka ir veids, kā visus atbrīvot no Zilā pūķa. Jums jāatrod Divpadsmitu dārgumi, kuriem ir maģiskas spējas. Tās var izraisīt smilšu vētras, nolaist mākoņus zemē, bet galvenais – piepildīt vēlmes. Tikai kur tie ir paslēpti, tagad neviens nezina, un tas, kurš glabāja noslēpumu, izkusa pēdējā cīņā ar pūķa karali ...

Māsas Usagi un Uma vienmēr ir bijušas nešķiramas! Un kad pūķu karalis iznīcināja viņu dzimto pilsētu un kad viņi savāca kopā rīsus, lai pabarotu sevi, un kad viņi slēpās no apsardzes ... Bet kādu dienu meitenes tika šķirtas. Tad Uguns zirga stundā Usagi deva vārdu, ka viņa noteikti atgriezīs savu mazo māsu. Pagāja laiks, un viņas beidzot satikās. Tikai Umu tagad neatpazīt, šķiet, ka viņa ir samierinājusies ar Pūķa režīmu un vairs neredz viņu kā ienaidnieku. Viņa redz ienaidnieku savā māsā. Kā Usagi var pārliecināt savu māsu, ka viņa joprojām viņu mīl un neļaus viņai nomirt, un ka Pūķu karalis nepavisam nav tas, par ko viņš apgalvo?

https://eksmo.ru/book/dvenadtsat-kn-2-u-n--ITD1101852/

Autores mājaslapa.

Sindija Lina ir dzimusi un augusi Losandželosā, un ir bijusī žurnāliste ar grādu Pensilvānijas Universitātē un Kolumbijas Universitātes Žurnālistikas augstskolā. Pirms došanās savvaļas daiļliteratūras pasaulē, viņa cita starpā strādāja par televīzijas ziņu producentu, ziņu rakstnieku un izklaides tīmekļa producentu.

Viņa ir uzrakstījusi un producējusi daudzas multivides ziņu funkcijas bērniem, no kurām viena saņēma Peabody balvu. Viņa ir arī strādājusi Sony Pictures Entertainment, pie Emmy balvas ieguvušajiem projektiem Disney-ABC televīzijā, meklējusi jaunākās ziņas Nippon Television un divus gadus pavadījusi Japānas rietumu krastā, mācot angļu valodu programmai JET, kur viņa apguvusi japāņu valodu no 700 vidusskolas zēnu, kuri bija viņas skolēni. (Tikai daudz vēlāk viņai tika nožēlojami teikts, ka viņas japāņu valoda ir pilna ar pusaudžu slengu.)

Viņai nekas vairāk nepatīk par rakstīšanu, izņemot lasīšanu, un pierādījums ir grāmatu kaudzēs, kas draud pārņemt viņas māju Kalifornijas dienvidos, ar kuru viņa dalās ar diviem kaķiem. Sertificēta jogas instruktore Sindija nesen ķērusies pie loka šaušanas un kendo (japāņu paukošanas) un mīl cīņas mākslas apguves disciplīnu. Viņai arī patīk klinšu kāpšana, un viņa sapņo kādreiz nodarboties ar triatlonu, ja izdosies pārliecināt sacensību organizatorus ļaut viņai peldēšanas daļā valkāt peldbiksītes. Viņa izgāja komēdijas improvizācijas apmācības programmu, lai palīdzētu apklusināt savu iekšējo kritiķi, kas gan īsti nedarbojās, bet, kad vien iespējams, iepazīstināja viņu ar pilnīgi jaunu pasauli, sakot “JĀ, UN…”.

Bijusī žurnāliste ar Pensilvānijas universitātes un Kolumbijas universitātes grādiem Sindija Lina ir strādājusi uzņēmumā Sony Pictures Entertainment un uzrakstījusi un producējusi daudzas multivides ziņu funkcijas bērniem, no kurām viena saņēma Peabody balvu.

Viņa ir autore "The Twelve" un tā turpinājumam "Treasures of the Twelve".

https://www.cindylinbooks.com/about-cindy/