Silvijas Dujē grāmatas

Apraksts par autores gramatām un nedaudz par viņu pašu

Silvija Dujē. Sorselīna

Autore Sylvia Douyé. Māksliniece Paola Antista. Sorcelin

1. grāmata. Es kļūšu fantastikoloģe!

Sorceline — Un jour, je serai fantasticologue!

Grafiskais romāns.

Sorselina tikko iestājās leģendāro dzīvnieku izpētes skolā, kur viņa iegūst draugus, ieraudzīs vampīrus, himēras, fejas, pūķus un daudzus citus neparastus radījumus. Taču ierasto skolas dzīvi pārtrauc satricinājums - kāds ir apbūris fejas! Vai Sorselīna ar draugiem spēs noskaidrot, kas aiz tā visa stāv un vai viņus neizbiedēs atbilde uz to?

https://kniga.lv/shop/sorselin-kniga-1-ja-stanu-fantastikologom/

2. grāmata. Meitene, kura mīlēja fantastiskus radījumus.

Sorceline — La fille qui aimait les animonstres

Grafiskais romāns.

Kāds pārvērš kriptozooloģijas skolas radījumus un skolēnus stikla statujās. Te bez maģijas tas nav izdarīts un aizdomas krīt uz... Sorselīnu? Profesors Arčibalds Balzars un viņa asistenti ir nolēmuši noskaidrot patiesību, taču viņi neapjauš, kādu noslēpumu glabā Sorselīna.

https://kniga.lv/shop/sorselin-kniga-2-devushka-kotoraja-ljubila-fantasticheskih-sushhestv/

3. grāmata. Manu zoorigēnu vidū.

Sorceline - Au coeur de mes zoorigines

Grafiskais romāns.

Tagad, kad visi beidzot zina, kas dzīvās būtnes pārveidoja par stikla statujām, rodas jautājums, kā vaininieks rīkosie tālāk. Kamēr Willa mēģina izgaismot pelēkos laukumus, kas joprojām vīd virs šī noslēpuma, Sorseline sāk pētīt savu izcelsmi, cenšoties atklāt, no kurienes nāk šis dīvainais dzīvnieks, ko redz tikai viņa. Tomēr mums ir jārūpējas arī par nelaimē nonākušām radībām. Precīzi, jauna pacienta ierašanās un viņa patiesās būtības atklāšana virs tumšās Vornas salas uzklās duļķainu plīvuru ...

Ar Sorselinu iegremdējieties brīnišķīgā Visumā, pasaules krustpunktā starp Hariju Poteru un Pegiju Sjū un spokiem. Atsvaidzinoša jauniešu komiksu sērija par burvību un draudzību, pilna spriedzes un piedzīvojumu.

https://www.amazon.com/Sorceline-coeur-mes-zoorigines-French/dp/2749309204

Silvija Dujē

Valsts: Francija.

Dzimusi : 1973

Biogrāfija:

Pēc bioloģijas studijām Silvija Douyé kļūst par žurnālisti žurnālos 'Sciences & Vie Découvertes', 'E = M6', 'Mon Quotidien', 'Wapiti'.

Viņa sāk veidot komiksus kopā ar Malice un Azimut, kas parādījās žurnālā "Sciences et Vie Découvertes", rakstīja multimediju scenārijus (Adi, Les Petits Débrouillards), pēc tam parakstīja Les Zinzinventeurs sēriju Casterman, kurai tagad ir trīs sējumi.

Viņa kopā ar Džekiju Gupilu sarakstīja Les Guides en BD Junior, pirms kopā ar Yllya uzsāka piedzīvojumu sēriju "Marie-Lune".

https://www.babelio.com/auteur/Sylvia-Douye/73774

Valsts : Itālija

Biogrāfija :

Paola Antista ir itāļu komiksu dizainere un ilustratore. Viņa izstrādāja kaķu sēriju, kuras scenāriju autors ir Brēmods (Brémaud).

https://www.babelio.com/auteur/Paola-Antista/138890