Silvija Moreno-Garsija. Nefrīta dievi un ēnas

Silvia Moreno-Garcia

Silvija Moreno-Garsija (dzimusi 1981. gada 25. aprīlī) ir meksikāņu un kanādiešu rakstniece, redaktore un izdevēja. Viņa ir dzimusi un augusi Meksikā.

Vecāki strādāja radiostacijās. 2004. gadā viņa pārcēlās uz Kanādu, kur šobrīd dzīvo kopā ar ģimeni Vankūverā, Britu Kolumbijā. Savu karjeru Moreno Garsija uzsāka, publicējoties dažādos mākslas žurnālos un grāmatās, tostarp Exile Quarterly. Viņa bija 2011. gada Mančestras mākslas balvu fināliste. Viņas pirmais stāstu krājums «This Strange Way of Dying» 2013. gada septembrī tika izdots izdevumā Exile Editions. Otro kolekciju «Love and Other Potions» 2014. gadā izlaida kompānija Innsmouth Free Press. Viņas debijas romānu «Signal to Noise» 2015. gadā izdeva apgāds Solaris Books. Viņa ir zinātniskās fantastikas publikācijas Innsmouth Free Press izdevēja. Viņa kopā ar Paulu R. Stailu rediģēja Historical Lovecraft (2011), Future Lovecraft (2012), Sword and Mythos (2014) un She Walks In Shadows (2015). Kopā ar Orinu Greju viņa rediģēja sēņu fantastikas kolekciju Fungi (2013). Kopā ar Lavi Tidharu viņa ir Ebreju meksikāņu literārā pārskata redaktore. 2016. gadā viņa ieguva Pasaules fantāzijas balvu par antoloģiju «She Walks In Shadows» un prēmiju «Vara cilindrs» par romānu «Signal to Noise». Sākot ar 2019. gada oktobri Moreno Garsija ir laikraksta The Washington Post grāmatu redaktore. 2020. gada februārī viņa tika pasludināta par Newbel 2019 balvas par labāko romānu finālisti par grāmatu "Nefrīta dievi un ēnas".

Bibliogrāfija.

Romāni:

2015. Signal to Noise 2016. Certain Dark Things 2017. The Beautiful Ones 2019. Gods of Jade and Shadow / Nefrīta dievi un ēnas 2020. Untamed Shore 2020. Mexican Gothic / Meksikāņu gotika

Stāstu krājumi:

2013. This Strange Way of Dying 2014. Love and Other Poisons

Noveles:

2017. Prime Meridian

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/author/387995-silviya-morenogarsiya

Nefrīta dievi un ēnas

Ceļojums no Meksikas pilsētiņas uz Šibalbas sirdi nāves dieva pavadībā. No labākās meksikāņu gotikas autores! Jūs gaida stāsts par Nāves kungiem, kuri dzīvo dziļi zemes iekšienē. Tas ir par pazudušo troni, par piedzīvojumu alkām, par monstriem un maģiju. Lai viņu iepazītu, mums jādodas uz Šibalbas ēnu valstību. Mēs nonāksim tumsā, kur dzīvo nāves kungi. Viņi sūta cilvēkiem slimības un nelaimes. Bet mūsu stāsts sākas Vidējā pasaulē, mirstīgo zemēs, kur aug kukurūza un spīd saule. Viss sākas ar sievieti, jo tas ir viņas stāsts. Un tad ... Tomēr lai viss būtu pēc kārtas.

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1005710227-bogi-nefrita-i-teni-silviya-morenogarsiya

Meksikāņu gotika

"Viņš mēģina mani noindēt. Tev jānāk pēc manis, Noēmija. Izglāb mani". Saņēmusi izmisīgu vēstuli no māsas, lūdzot glābšanu no noslēpumainas nāves, Noēmija dodas uz Augsto Vietu, nomaļu māju Meksikas ciematā. Viņa ir glamūra debitante, un viņas elegantās kleitas un perfekta sarkanā lūpu krāsa ir vairāk piemērota kokteiļu ballītēm nekā amatieru izmeklēšanai. Bet viņa ir arī viltīga, inteliģenta un ar nepielūdzamu gribu. Kādreiz kolosāli turīgā ģimene un mirstošā kalnrūpniecības impērija slēpa visus savus noslēpumus no ziņkārīgajām acīm, bet Noēmija atklās patiesību par vardarbību un ārprātu.

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1005499345-meksikanskaya-gotika-silviya-morenogarsiya

Mājaslapa.

https://silviamoreno-garcia.com/