Si-Džeja Redvaina. Tumsas karaliene

C.J. Redwine

Si-Džeja Redvaina (C.J. Redwine) - mūsdienu amerikāņu rakstniece. Peperdina universitātes (Pepperdine University) grāds angļu literatūrā. Dzīvo Nešvilā (Tenesi, ASV) ar vīru, četriem bērniem, diviem kaķiem un suni.

Atsauksmes: viduvēju darbu viduvēja rakstniece? Pārsvarā vērtējumi kritiski, bet ir arī viena, kurai ārkārtīgi patika...

Bibliogrāfija

Sērija «Defiance»:

1. Defiance (2012)

2. Deception (2013)

3. Deliverance (2014)

Sērija «Ravenspire» / «Tumšās pasaules hronikas»:

1. The Shadow Queen (2016) / Tumsas karaliene (2018)

2. The Wish Granter (2017) / Vēlēšanu piepildītājs (2018)

3. The Traitor Prince (2018)

4. The Blood Spell (2019)

Publicistika:

QUERY (2014)

https://www.livelib.ru/author/353143-sidzhej-redvajn

Tumšās pasaules hronikas. Reivenspira. 1. grāmata. Tumsas karaliene

Lorelejai Diderihai, Reivnspiras kroņprincesei ir gan tuvinieku mīlestība, gan savu padoto cieņa . Bet viss mainās, kad viņas tēvs apprecas ar Irinu. Spēcīga ragana, kas vēlas sagrābt troni, ne tikai apbur karali, bet arī  iedzen viņu nāvē, bet Lorelejai atņem ģimeni. Loreleja bēg no pils. Viņas priekšā ir daudzu gadu klejošana un smagas apmācības. Bet kādu dienu pienāks diena, kad princese beidzot sapratīs: viņas spēks ir vienāds ar pamātes spēku! Un pienāks atriebības stunda.

https://www.livelib.ru/book/1002736281-koroleva-tmy-sidzhej-redvajn

Tumšās pasaules hronikas. Reivenspira. 2. grāmata. Vēlēšanu piepildītājs

"Piepildot vēlmes" jeb "Vēlēšanu piepildītājs" - ir balstīts uz Brāļu Grimmu pasaku, pārsteidzošu stāstu, kurā labais un ļaunais sadursies nevienlīdzīgā cīņā.

Sandreillas karalistē ir svētki - piedzimst troņa mantinieks. Karaļa nelikumīgie bērni Tads un Arianna ir spiesti bēgt no pils kopā ar māti. Cenšoties novērst savas ģimenes nāvi, izmisumā esošais jauneklis noslēdz vienošanos ar burvi.

Alisters Tigs, Wishmaker - Vēlmju piepildītājs, ieceļ bēgošo princi tronī, bet pretī prasa bezierunu paklausību. Melnais burvis faktiski sagrābj karalisti - simtiem cilvēku sapņus piepilda un pretī paņem viņu dvēseles.

Burvja spēks aug, un Arianna saprot, ka, ja nelietis netiks apturēts, pasaule, kuru viņa tik ļoti mīlēja, beigsies. Vai viņa spēs realizēt savus plānus?

https://www.labirint.ru/books/636119/

Fantastu lapa.

https://www.fantasticfiction.com/r/c-j-redwine/

Blogs.

http://cjredwine.blogspot.com/