Sērija "Lielās grāmatas par fantastiskajiem radījumiem"

Iepazīstināšana ar grāmatu sēriju tēmā.

Federika Magrina. Lielā pūķu grāmata

Vai vēlaties uzzināt par pūķiem un iemācīties atšķirt varavīksnes čūsku no baziliska, sadraudzēties ar laimīgo imugu pūķi un braukt ar tarrasku? Jūs gaida visa pūķu pasaule un līdz ar to arī pieredzējis gids, kurš iemācīs visas gudrības sazināties ar šiem zvīņu rāpuļiem. Grāmatas rotaļīgo elementu atbalsta laikmetīgās mākslinieces Annas Langas amizantie zīmējumi.

https://mnogoknig.lv/ru/products/789031/bolshaya-kniga-o-drakonah

Federika Magrina. Lielā dinozauru grāmata

Vai jums patīk dinozauri un vēlaties uzzināt, kā atšķirt Triceratopsu no Velosiraptora, sadraudzēties ar pterodaktilu un no olas izaudzēt mazu ķirzaku? Dinozauru noslēpumi, aizraujošs stāsts par viņu paradumiem un iecienītāko ēdienu un, protams, pieredzējis ceļvedis pa seno ķirzaku pasauli - tas viss jūs gaida šajās lapās. Grāmatas rotaļīgo elementu atbalsta laikmetīgās mākslinieces Annas Langas amizantie zīmējumi.

https://kniga.lv/shop/bolshaja-kniga-o-dinozavrah/

Monstru un spoku atlants. Grāmatas apskats un raksts par autori.

Itāliete Federika Magrina ir Eiropā un Amerikā ļoti slavena enciklopēdiju un izziņas atlantu autore sākumskolas un vidusskolas vecuma bērniem. Viņas stils vienmēr ir atpazīstams. Federika Magrina raksta ar humoru un bērnišķīgu degsmi. Tāpēc lasīt viņas enciklopēdijas un atlantus nemaz nav garlaicīgi. Jūs varat spēlēties ar viņiem un izklaidēties. Federika Magrina radīja daudzas dažādas enciklopēdijas un atlantus: par lieliskiem cilvēkiem; par dinozauriem; par pasaules slavenākajām pilsētām; par pūķiem; par Seno Ēģipti un daudziem citiem. Diemžēl tos reti tulko krievu valodā. Kādreiz "Rosmen" publicēja Federikas Magrinas enciklopēdiju par lieliskiem cilvēkiem, "AST" - "Lielo skaisto princešu grāmatu", bet "Eksmo" - "Monstru un spoku atlantu". Es redzēju, kā pagājušajā gadā Lielbritānijā un ASV parādījās viņas jaunā enciklopēdija "Eko varoņi" par slavenākajiem dabas aizsardzības un vides cīnītājiem. Šī enciklopēdija iznāca ar neparastiem Izabellas Grotas zīmējumiem. Uz tiem dabas aizsardzības speciālisti pārvēršas par augiem vai dzīvniekiem. Piemēram, Džulians Hakslijs kļūst par pandu, un Grētas Tūnbergas matos zied pļavu ziedi. Daudzas Federikas Magrinas enciklopēdijas un atlanti tika publicēti ar itāļu mākslinieces Lauras (Loras) Brenlas zīmējumiem. “Lielo skaisto princešu grāmata” no “AST” un “Monstru un spoku atlants” no “Eksmo” ir tikai viņu kopīgā darba rezultāts. Atvērsim izdevniecības „Eksmo” grāmatu par monstriem un spokiem un redzēsim, kā tā var piesaistīt bērna uzmanību.

https://mybookland.ru/federika-magrin-atlas-monstrov-i-prividenij/

Džuzepe d"Anna. Lielā jūras briesmoņu grāmata

Giuseppe D'Anna. Great Book of Fantastic Creatures of Atlantis

Vai jūs mīlat jūru un visus tās iedzīvotājus, bet jums ir aizdomas, ka tajā dzīvo ne tikai zivis? Tev ir pilnīga taisnība! Briesmīgais krakens un hipokampa jūras zirgs, mānīgā nāriņa un salām līdzīgais valis saratāns, milzu namadzu sams ... un daudzi no tiem, kurus parasti neatceras pat tie, kas ir mītu un leģendu eksperti. Tie pastāv, un jūs varat ne tikai uz tiem paskatīties, bet arī uzzināt viņu paradumus, ieradumus, kā arī nokārtot eksāmenu jūras radību sargātājam, jo ​​jums būs pieredzējis gids!

Pasteidzieties atvērt šo grāmatu ar mūsdienu mākslinieces Annas Langas krāsainajām ilustrācijām!

https://www.labirint.ru/books/815871/

Džuzepe d"Anna. Lielā grāmata par fantastiskajiem radījumiem

Great Book of Fantastic Creatures

Vai jums patīk pasakas un brīnumi? Ko darīt, ja radības, par kurām lasījāt, patiešām pastāv? Ja vēlaties draudzēties ar fēniksu un atrast pērkona putna ligzdu, braukt ar grifu un bezbailīgi pabarot briesmīgo suni Cerberu, atšķirt himeras pēdas no kicunes, tad jums būs jānokārto eksāmens, kā burvju radību aprūpētājam.

Noslēpumi, aizraujošs stāsts par viņu ieradumiem un iecienītāko ēdienu, mazi triki un noderīgi padomi, kā rūpēties par maģiskām būtnēm, un, protams, pieredzējis ceļvedis maģiskajā pasaulē - tas viss jūs gaida šajās lapās.

Pasteidzieties atvērt šo grāmatu ar mūsdienu mākslinieces Annas Langas krāsainajām ilustrācijām.

 https://www.labirint.ru/books/815870/

Ilustratores instagrama. Visi autori praktiski inkognito.

https://www.instagram.com/anka.lang/