Seriālģeogrāfija. Pasaules tautas.

Kādreiz, 1995. gada novembrī, kad biju saskatījies kādreiz vispār nepazīstamos ārzemju seriālus, es uzrakstīju šo gabalu. Seriāli gan rādīti visai sen, taču varbūt kāds tos vēl atceras vai nojauš, par kuriem iet runa.

Austrālieši.

Parasti dzīvo E ielā, bet brīvajā laikā uzturas Paradīzes pludmalē. Regulāri tiek izdzīti no Ēdenes, taču neatlaidīgi cenšas tur nokļūt atpakaļ. Mirstība austrāliešu vidū ir lielāka nekā citur pasaulē. Pārsvarā ļoti labi cilvēki, bet visai neapķērīgi. Regulāri viņu vidū uzrodas kāds absolūts nelietis, taču neviens to nespēj atmaskot. Un, ja arī atmasko, tad viņam neviens netic. Mīlestības kaislē krietni atpaliek no latīņamerikāņiem (skatīt meksikāņus).

Meksikāņi (sinonīms - venecuēlieši).

Ļoti kaislīgi, tā sauktie "jūtu cilvēki", vienas vienīgas jūtas un prāta nemaz, it sevišķi vietējiem policistiem. Parastā nodarbošanās: iemīlēšanās un mazu bērnu zagšana. Iemīlas vienu reizi mūžā, vienā cilvēkā un uz visiem laikiem. Lai iegūtu mīļoto cilvēku, spējīgi uz visu, ieskaitot melošanu un mānīšanos, kur ir ļoti lieli speciālisti. Ja kādu ienīst, tad absolūti - spēj slepkavot, zagt bērnus utt.

Sievietes gan parasti ir vārgākas būtnes, dzīves dramatiskākajos momentos spē'jīgas tikai vaimanāt un lauzīt rokas (sev), piemēram, ja kāds ir saslimis, bet slimo viņi bieži un ilgi. Jaunas sievietes staigā minibruncīšos, jo sliktāks raksturs, jo īsāki bruncīši. Tādēļ labās varones nešaubīgi var pazīt pēc garākiem bruncīšiem. Ļoti izteikti ģimenes cilvēki. Ģimene pāri visam, pat paša sirdsapziņai, tādēļ viņu dzīve sastāv no nepārtrauktām ciešanām.

Brazīlieši.

Prātīgākie no latīņamerikāņiem, parasti dzīvo pagājušā gadsimtā [skat. tapšanas laiku! Tātad, 19. gadsimtā - autora piezīme], bet satopami arī mūsdienās. Mīl nodarboties ar zinātni (izgudro telefonus vai jrusto cilvēkus ar ķirzakām). Brazīliešiem piemīt visas tās pašas rakstura īpašības kā pārējiem latīņamerikāņiem (skat. meksikāņus) ar vienu izņēmumu, viņiem ir arī humora izjūta. Taču pat tas nepalīdz, ja jāatmasko kāds monstrs. Viņu vidū vienmēr atrodas kāds monstrs - ļoti labi maskējies vai pat nemaskējies, taču noteikti - milzīgi bagāts un varens. Tādēļ visa brazīliešu dzīve parasti sastāv no cīņas ar šo monstru, dzīve par spīti viņam. Tas norūda, tādēļ brazīliešu sievietes ir daudz vitālākas par meksikānietēm. Tas palīdz brazīlietēm atrisināt bezgalīgi sarežģītās mīlas lietas un citas problēmas, kuras viņām sagādā vīrieši.

Amerikāņi.

Ļoti palaidnīga tauta jau no bērnības. Mīl visur iekrist, novārtīties, notašķīties ar krāsu un krēma kūkām. Mīl viens otru un pēc kārtas visus citus arī. Visi guļ ar visiem. No turienes arī visas problēmas, ja neskaita darbu un sevišķi daudzos un dažādos noziedzniekus. Ar pēdējiem gan viegli tiek galā Džesika Flečere ar A komandu. Ar darbu ir grūtāk, tur problēmas rada cilvēku dabiskais iedalījums bagātajos un nabagajos, kā arī cilvēku pamatinstinkts - tiekšanās pēc bagātības jebkādiem līdzekļiem. Mīlestībā amerikāņi ļoti cieš un liek ciest arī citiem, parasti  - bez sirdsapziņas pārmetumiem, jo ir lieli egoisti.

Norādījums tūristiem Amerikā. Turēties tālāk no Tvīnpīkas pilsētiņas! (Nejaukt ar Latvijas pelēm!) Tur notiek velns sazin kas. Turēties tālāk no Džesikas Flečeres: visur, kur parādās šī dāma, kādam noteikti būs gals klāt.

Eiropieši.

Iedalās angļos, zviedros, vāciešos un spāņos.

Angļi pārsvarā ir ķirurgi vai arī lido pa gaisu, tad tos sauc par Montipaitona cirku. Parasti mīl rupjus jokus un smejas par visu un visiem.

Zviedri strādā rēderejās un rīko kuģošanas sacīkstes pa Baltijas jūru, izmetot arī kādu līķi pār bortu.

Vācieši dzīvo Itālijā, krusteniski šķērsām samīlas un ļoti cieš, liekot ciest arī citiem. Taču galu galā ar iedzimto vācu punktualitāti viss atkal tiek salikts pa plauktiņiem kā bijis.

Spāņi mīlestībā ir briesmīgi, taču parastajā sadzīvē - ļoti jauki cilvēki, it sevišķi, ja apmeklē dežūraptiekas.

Eksistē versija, ka Eiropu apdzīvo arī citas tautas.

Ar sveicienu "UgunsGrēkam" jau mūsdienās! (Autors.