Sergejs Tarmaševs. Tumsas atriebība

(Jāpiezīmē, ka šis apraksts sagatavots vēl pirms otrā Krievijas iebrukuma Ukrainā - t.p.)

Tumsas ausma

Parnas pasaule ir sadalīta gaišās un tumšās daļās. Gaismas daļā dzīvo rūķu, elfu, orku, k'Zirdu, vakri un cilvēku ciltis. Tumšajā daļā dzīvo ļaunie nekromosi.

Kad k'Zirdu vidū parādījās spēcīgs līderis Kil Im Pah un sāka apvienot izkaisītās ciltis, smilšu iemītnieki sajuta savu spēku un sāka arvien vairāk uzbrukt cilvēku apmetnēm, aizvedot verdzībā pat bērnus. Lai apturētu nekauņas, Redonijas karalis Edrjongs uzsāka kampaņu pret k'Zyrd. Pirms izšķirošās cīņas kanclers Geordins ieradās nometnē ar pārsteidzošām ziņām: karaliene Arilla beidzot ir laidusi pasaulē Redonijas troņmantnieku! Bet ķēniņam nebija laika redzēt savu dēlu ... Nelietīgais Geordins, sapņojot par varas sagrābšanu, nogalināja karali ar Nekrosa nolādētā asmens palīdzību. Bet kancleram neizdevās iznīcināt princi. Ar galma maga palīdzību karalienei izdevās izbēgt caur portālu uz Elsiriollu. Tur viņu pārsteidza ienaidnieki. Bet mazulis brīnumainā kārtā izdzīvoja. Turklāt viņu adoptēja pats Torgs Splinterfists, orku cilts līderis. Galu galā cilts šamanis juta zēnā spēcīgu burvestību un paredzēja viņam lielisku nākotni ...

Bagātīgās cilvēku karaļvalstis ir krāšņu bruņinieku, spēcīgu burvju un viltīgu galminieku mājas; sausās smiltis lielajā Ratkhash tuksnesī, ko apdzīvo neskaitāmas čūskas mēles k'zird, ir alkatīgas un ļaunas; bezgalīgās zaļās Rugodaras stepes - lepnu orku, bezbailīgu milžu dzimtene, neapturamie kaujā; pat okeāna bērnu salas, prasmīgi wakri jūrnieki - visa pasaule sastinga, gaidot nākotni. Jo kara atbalsis, ko dīvainā un brīnišķīgā Parnas pasaule vēl nezināja, jau dzirdamas debesīs, un daudzmiljonu armijas gatavojas sadursmei karstā kaujā. Jo lielais šamanis un lielais dziednieks jau ir sākuši savu garo ceļu. Slavēta ķēniņa dēls, kuru audzināja orki, un nelietīga uzurpētāja meita, kura pēkšņi zaudēja visu, tā vietā apzinot sevi un atrodot Mērķi. Tie, no kuriem būs atkarīga nākotne. Jo nežēlīgā Nekrosa pūstošā roka ir izplatījusies visā pasaulē, un tumsas rītausma tuvojas ...

https://www.litres.ru/sergey-tarmashev/rassvet-tmy/

Tumsas starojums

«Tumsas starojums» – ir grāmatas «Tumsas ausma» turpinājums, ko sarakstījis populārais krievu fantasts Sergejs Tarmaševs. Sērijas otrajā grāmatā lasītājs būs liecinieks Lielajam un asiņainajam karam. K'Zyrd, orki, nekromosi, cilvēki un jūrnieki-varki cīnīsies līdz pēdējam. Vai Parna tiks izglābta? Kas notiks ar karali Tragru un princesi Ailani? Izlasiet Sergeja Tarmaševa romānu "Tumsas starojums" - kaujas ainu un interesantu taktisko kustību cienītājiem būs, ko iepriecināt sevi.

Lielais karš ir sācies! Nekrosa nolādēto dēlu vadīti, neskaitāmas serpentīna k'Zyrd ordes izlējās pāri izkaisīto cilvēku valstību robežām, pārpludinot tās ar uguni un dzelzi. Katru dienu arvien vairāk gūstekņu pārceļas uz lielās Rathashas tuksneša smiltīm, lai kļūtu par asiņu avotu negausīgajām nekromām. Tajā pašā laikā otrā armija iebrūk plaukstošajās Rugodaras stepēs, bet lepnie orki vēl nav aizmirsuši, kā vadīt Khrdarus, un tie nemaz nav tik viegls laupījums. Īpaši tad, kad viņu pusē cīnās lielais karavīrs un šamanis, Redonijas iedzimtais karalis Trargs Ugunīgais viesulis. Bet pat viņa spēks, kas daudzkārt pieaudzis pēc šamaņa un Baltā Mage Ailani atgriešanās no briesmīgajiem Nekrosa cietumiem, nespēj satricināt svarus. Tikai orku, cilvēku un jūrnieku-vakri spēku apvienošana var glābt Parnu, pār kuru izplatās Tumsas starojums ...

https://www.litres.ru/sergey-tarmashev/siyanie-tmy/

Tumsas riets

Sergejs Tarmaševs radīja pārsteidzošu pasauli, pamatojoties uz viņa paša uzskatiem par dzīvi un pasaules redzējumu. Šeit orki ir cēli, drosmīgi, gatavi atdot dzīvību par savu dzimteni un tās godu, cilvēki ir vāji, ļauni, mantkārīgi un gatavi nodot jebkuru, glābjot ādu, un dievi vairs nevēlas viņiem palīdzēt, jo viņi nesaskata viņos neko cienīgu.

Grāmatā "Tumsas riets" sērijas cienītāji atradīs dinamisku sižeta attīstību, lielu skaitu kaujas ainu, jaunus varoņus, romantisku līniju un, protams, cīņu pret Tumsu. Bet kā to uzvarēt, ja pasaule ir sadalīta, ienaidnieku ordas nāk no visurienes, un jūs nevarat uzticēties nevienam?

Lielo dievu pacietība sasniedza robežu, un viņi novērsās no cilvēku cilts. Karalistes jau sen ir bijušas pašas par sevi, un muižnieki ar ierēdņiem tos entuziastiski sarauj, bet smilšu iedzīvotāju vidū naids pret Tautu izrādījās spēcīgāks par iekšējiem konfliktiem - tagad viņi ir vienotāki nekā jebkad agrāk. Turklāt pirāti tagad spēlē iebrucēju rokās, līdz šim viņi vienmēr ir atraduši kopīgu valodu ar tirgotājiem. Šķiet, ka ienaidniekiem ir vispārējs plāns, un tikai tik briesmīgs ienaidnieks kā Nekromants varētu to izstrādāt... Bet viņš tika uzvarēts!

Ko spēcīgais šamanis Trargs, Redonijas valdnieks, iebildīs pret ienaidnieka armādu? Viņa pusē ir dižciltīgie orki, kas vienmēr ir gatavi krāšņai cīņai, un lielās burves Ailani maigā uzticība. Bet ar ko viņiem ir jācīnās? Un kad pienāks TUMSAS riets?..

https://www.litres.ru/sergey-tarmashev/zakat-tmy/

Tumsas gals

Kad galvenā cīņa, no kuras iznākuma ir atkarīga visas pasaules nākotne, ir neizbēgama, tiek veidotas neticamākās alianses. Bet dubultā spēlējošo pretinieku viltība trīskāršojas. Kas ir tavs draugs un kurš ir tavs ienaidnieks? Hronikās teikts, ka, ja Melnajam bruņiniekam un baltajam burvim ir lemts piedzimt vienlaikus - absolūtie antipodi, dzīvības un nāves personifikācija, viņi nekad neatradīs kopīgu valodu! Tomēr lielais karavīrs Trars un spēcīgā burve Ailani ne tikai apvienojas, viņu savienība attīstās par kaut ko vairāk. Bet ne viss ir atkarīgs no abiem. Vai Cilvēku magi būs gatavi riskēt ar savu likteni, lai palīdzētu cildenajiem orkiem cīņā pret k'Zird? Galu galā burvestībām pretojas daudz spēcīgāka ienaidnieka nāves burvestība! Vai Nekrosa dēmoni ir iekaroti, vai ir glābiņš no nežēlīgajiem Golemiem? Vai tas ir iespējams - TUMSAS BEIGAS?

https://www.litres.ru/sergey-tarmashev/konec-tmy/

Asinis par asinīm

Lūk, ilgi gaidītais Sergeja Tarmaševa sērijas "Tumsa" turpinājums, ko lasītāji gaidīja veselus sešus gadus. Tajā pašā laikā grāmata kļuva par jaunas sērijas sākumu un sava veida saikni starp cikliem.

Ir pagājuši pieci tūkstoši gadu, kopš lielais orku šamanis Trargs Firestorms savu dzīvi aizmainīja pret Rudogara nākotni. Bet pat šāds upuris negarantēja klusu dzīvi tiem, kas palika šeit. Pasaule bez elfiem un nekromantiem ir mainījusies. Orki, kuri ilgu laiku dzīvoja samērā mierīgi, saskārās ar mēri, kas nevienu nežēlo. Un kara gars arvien skaidrāk jūtams gaisā. Un tas ir briesmīgāk nekā Kzirdu iebrukums. Iespējams, aiz visa stāv kāds no izdzīvojušajiem nekromantiem. Jebkurā brīdī sapuvušie Nekrosa bērni ir spējīgi uz Rudogaru=a atraisīt briesmīgas nepatikšanas. Šķiet, ka tas jau ir sācies ...

Ir pagājuši pieci tūkstoši gadu, kopš lielais orku šamanis Trarg Firestorm aizmainīja savu dzīvi pret Rugodaras nākotni. Bet ne visi Nekrosa bērni tika uzvarēti lielajā karā, paliekas, kas nebija pabeigtas, slēpa un auda savas melnās intrigas mirušā kontinenta dzīlēs. Piecus tūkstošus gadu Debesu tūkstošu drosmīgie karotāji, cēlu elfu un vareno orku savienība, nemitīgi medī Nekrosa bērnus, sargājot visas Parnas mieru.

Bet nepatikšanas nerodas no mirušā kontinenta nedzīvajiem tuksnešiem. Problēmas notiek tieši Rugodaras zaļajās zonās. Vienu no Orku nometnēm pārsteidz vēl nebijušas varas sērgas. Epidēmija nesaudzēja nevienu: ne sievietes, ne bērnus, ne vecāka gadagājuma cilvēkus. Pēc visām pazīmēm, lieta nebija bez maģijas, kas nozīmē, ka Parnas debesis drīz tiks izgaismotas ar jauna kara liesmām, jo ​​zaļādainie milži neapstāsies, kamēr vainīgie nebūs samaksājuši par savu zvērību!

https://www.litres.ru/sergey-tarmashev/mest-tmy-krov-za-krov/

Atriebības deja

Kaujas magi ir vairogs un zobens, kas sargā Valstību un tās iedzīvotājus. Valsts liktenis un miers šajās zemēs ir atkarīgs no to skaita, prasmēm un drosmes. Un ja ne viņi, visu pasauli plosītu nepārtraukti kari.

Bet kā notiks viss, ja ar kaujas burvju spēkiem un prasmēm nepietiek? Ja pār Parnas pasauli rodas draudi, kuriem nevar pretoties ar parastu maģiju? Vai aizstāvji spēs atvairīt Nekrosa bērnu uzbrukumu? Vai viņiem pietiks spēka, lai aizturētu to cilvēku uzbrukumus, kuri daudzus gadus krāja spēkus izšķirošajam triecienam? Un kas notiks, ja viņiem neizdosies?

Mākoņi pulcējas. Pavisam drīz sāksies karš, kuru Karalistes zemes vēl nav redzējušas. Un vienīgais, kurš var pagriezt notikumu straumi, piecus tūkstošus gadu atrodas Melnajā tornī un vada savu karu.

Pār Parnas pasauli atkal pulcējas mākoņi. Mūžīgie Nekrosa bērni, kas slēpjas mirušās cietzemes plašajos plašumos, katru gadu iegūst spēku. Nekromi rok kontūras visā kontinentā, attīsta raktuves, būvē manufaktūras un ražo arvien vairāk zombiju baru, un Debesu tūkstošu drosmīgajiem cīnītājiem, cēlu elfu un drosmīgo orku savienībai, kļūst arvien grūtāk sargāt zemi.

Karš ir neizbēgams, un Debesu tūkstošu skaitu ierobežo seno bruņu skaits, kas aizsargā to īpašniekus no nekromantistu burvības. Mūsdienu burvības neatbilst senajai maģijai, bet Melnais bruņinieks vien var radīt tikpat uzticamas bruņas. Bet pasaulē var būt tikai viens melnais bruņinieks, un piecus tūkstošus gadu viņš guļ Melnajā tornī, cīnoties ar mirstīgu cīņu ar visu patērējošo uguni, un šī kauja ir bezgala tālu. Vai Parnas pasaulei pietiks spēka izturēt tuvojošos Tumsu?

https://www.litres.ru/sergey-tarmashev/mest-tmy-kniga-vtoraya-tanec-mesti/

Par autoru

Sergejs Sergejevičs dzimis 1974. gada 21. augustā militārpersonas un kultūras darbinieces ģimenē. Tarmaševs ir virsnieks septītajā paaudzē, viņš bērnību pavadīja militārajos garnizonos, vēlāk beidzis Suvorova militāro skolu. Pirms rakstnieka karjeras Sergejs bija Valsts izlūkošanas pārvaldes kaujas instruktors. Lielākā daļa informācijas par Tarmaševa pagātni ir klasificēta kā slepena.

2008. gadā Sergejs publicēja savu pirmo grāmatu ciklu: sērijā “Senie” ietilpst romāni “Izrēķināšanās”, “Iebrukums”, “Karš”, “Korporācija” un “Katastrofa”. Vēlāk Tarmaševs publicēja vairākas grāmatas par šīs pasaules aizvēsturi: galvenā cikla darbība notiek pasaulē, kur bijušā cilvēku civilizācija vai Seno civilizācija sevi iznīcināja 2111. gada kodolkara rezultātā. Lasītāji šo epizodi raksturo kā pārsteidzošu brīdinājumu ikvienam, kas dzīvo šodien, un atzīmē, ka autors spēja ļoti reāli parādīt mūsdienu sabiedrības trauslumu.

Šodien publicēti vairāki desmiti Sergeja Tarmaševa romānu. Rakstnieks lielāko daļu no tiem joprojām iekļauj savos vai starpautoru ciklos, piemēram:

"Senatne";

"Teritorija";

"Tumsa";

"Mantojums";

"Katram savs";

"Auksts";

“Ojunsu”;

"Varas slāpes";

"Šķīstītava".

Sergeja Tarmaševa izgudrotās pasaules ir ļoti dažādas. Piemēram, viņa dažādu romānu darbība notiek anomālā zonā, kas izveidojusies Komi Republikā pēc meteorīta krišanas, maģiskā pasaulē, kas radusies pēc kodolkara, uz Zemes, pakļauta ģenētiski modificētiem organismiem vai piedzīvojusi jaunu ledus laikmetu. .

https://www.litres.ru/sergey-tarmashev/ob-avtore/