Sergejs Fomičevs. Romāns ar feju

Ieskats autora biogrāfijā un īsi par viņa grāmatu

Sergejs Rudolfovičs Fomičevs ir dzimis 1966. gadā Ņižņijnovgorodas apgabala Dzeržinskā. Kopš 80. gadu beigām viņš ir aktīvs pilsoniskās kustības dalībnieks. Vides, anarhistu, pretkara kustības. Kopš 90. gadu vidus viņš nodarbojas ar žurnālistiku, socioloģiju un sociālo filozofiju. Grāmatas «Разноцветные Зелёные»,  autors, vēl: raksti un esejas.

Pašlaik viņš dzīvo galvenokārt Kijevā un daļēji profesionāli nodarbojas ar literatūru. Viņš ir Ņižņijnovgorodas un somugru teiksmu, leģendu, pasaku ("Agrika zobens", "Pelēkā orda", "Predslavas pareģojums", "Vanaga sapnis") un fantāziju cikla "Pokrovas hronikas", vēsturisko fantāzijas romānu autors. arī īsi stāsti un garstāsti (fantāzija, zinātniskā fantastika, detektīvs, mūsdienu proza).

No portāla Flibusta. Saite, liekas, inficēta.

Par autoru arī te. Uzvārds arī Fomičovs, ja atceras krievu „ё”.

https://fantlab.ru/autor7729

Mājas lapa.

http://zhurnal.lib.ru/f/fomichew_s/

Romāns ar feju.

http://zhurnal.lib.ru/f/fomichew_s/romansfeey.shtml

Smagu paģiru nomocīts Koļeņka Gračevskis nolemj izmakšķerēt monētas no pilsētas strūklakas, lai sakasītu naudu kortelītim. Un viņš nonāk strūklakas saimnieces, pasaku fejas Aivi varā, kas ar viņu noslēdz maģisku līgumu. Tagad Koļam būs jāizpilda visu vēlmes, kas iemeta viņa nozagtās monētas strūklakā. Un Gračevskis būtu ticis galā, ja nebūtu bijis starp tiem, kas vēlējās kaut ko, spēcīga melnā burvja vēlmes ...

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/647740/

Te vēl.

https://fantasy-worlds.org/lib/id27913/

Darbi.

https://author.today/u/u343896/works