Satiec Puutan, 18. gadīgu puisi, kurš kosplejē skolnieci

April 10th, 2020

Japāņu vīrieši, kuri apgūst grima un foto manipulācijas mākslu, lai pozētu kā meitenes, šajās dienās šķiet aktuāla tendence Uzlecošās saules zemē.

Puutans, kura īstais vārds tiek ziņots kā “Tatsuya”, ir japāņu 18 gadus vecs zēns, kurš tiešsaistē pozē kā skolniece un jauc cilvēku prātus. Redziet, aplūkojot Puutana Instagram profilu, praktiski nav iespējams pateikt, ka viņš ir vīrietis. Viņš patiesi izskatās pēc Āzijas skolnieces, un neatkarīgi no tā, cik daudz jūs ķēpājaties pie fotogrāfijām, jūs nenovērosiet nevienu no viņa patiesā dzimuma norādēm. Bet noklikšķiniet uz viņa YouTube saites, un jūs būsiet šokēts, ja pilnībā atradīsit citu personu. Viņam joprojām ir meitenīgas drēbes, kā arī gari mati, taču jūs varat teikt, ka viņš ir tikai puisis.

Tāpat kā cosplay karaliene Rei Dunois, arī Puutans internetā ir pievērsis lielu uzmanību savam ticamajam meitenīgajam cosplay. Šobrīd viņam ir vairāk nekā 27 000 sekotāju vietnē YouTube un 23 000 fanu vietnē Instagram, un viņš tiešsaistē publicējas tikai aptuveni mēnesi ... Dodiet viņam vēl dažus mēnešus, un viņš, iespējams, sasniegs 100 000 atzīmi abās platformās.

Tātad, kas piesaista cilvēkus jaunam vīrietim, kurš uzdodas par skolnieci? Nu, godīgi sakot, viņa Instagram attēli ir šokējoši reāli, ar to es domāju, ka viņš patiešām izskatās kā meitene. Bet tas galvenokārt notiek digitālās rediģēšanas dēļ, jo, neskatoties uz grima meistarību, viņš savos YouTube klipos izskatās daudz vīrišķīgāks. Tā ka tas varbūt ir viens iemesls, kāpēc cilvēki seko viņam Instagram.

Kas attiecas uz YouTube, labi, viņš dažreiz izliek grima un frizūru apmācības, kā arī saturu, kuru daži cilvēki var uzskatīt par gudriem, tāpēc varbūt tas ir viņa noslēpums.

Viena lieta ir skaidra, ka Puutana fotoattēli viņa meitenes formā jau pāris nedēļas ir veikuši sensāciju Āzijas sociālajos medijos, cilvēkiem lasot par viņa dzimumu, atstājot muti vaļā.

https://www.odditycentral.com/pics/meet-puutan-an-18-year-old-boy-cosplaying-as-a-schoolgirl.html

Arī te.

https://cvrcareer.com/1072.html

YouTube, ja zina japāņu valodu.

https://www.youtube.com/watch?v=iG01DMMVUpo&t=5s

P. S. Tas arī izskatās pilnīgi nevainīgi. Attēlos pārsvarā arī nav erotika pieaugušo sapratnē.