Sasaldēšana Freezing

2011. gada anime, režisors Vatanabe Takasi. 2. sezina - 2013. gads.

Citplanētieši Novas iebrūk zemē. Ar tiem tikt galā ir grūti, bet, kā izrādījās, tas ir iespējams. Lai apkarotu uzurpētājus, tiek radīti jauna veida ģenētiski modificēti cilvēki. Viņu ķermeņi tiek pakļauti sveša gēna implantācijai. Šī ir īpaša viela, piesātināta arstigmu sporām. Zāles rada briesmīgas blakusparādības, bet tie, kuri nav uzņēmīgi pret šīm blakusparādībām, kļūst neievainojami un tiek nosūtīti uz speciālu apmācības bāzi, lai sagatavotos cīņai ar citplanētiešiem.

Ir izstrādāta visa stratēģija apmācībai un citplanētiešu apkarošanai. Cīnītāji ir apvienoti tandēmos. Viena no tām ir meitene Pandora, otrā ir jauneklis - ierobežotājs. Viņu mijiedarbības īpatnības ir tādas, ka viņu saikne kļūst ļoti cieša, tāpēc var rasties grūtības.

Galvenā varoņa māsa, kuras vārds ir Aoi Kazui, ir viena no visspēcīgākajām Pandorām. Viņa ir mutante, viņa var tikt stigmatizēta vairākas reizes, kas ir ārkārtīgi reti. Bet meitene kaujā mirst.

Pēc māsas nāves Kazui nolemj kļūt par savaldītāju. Viņš kļūst par militārās akadēmijas darbinieku un satiek spēcīgo Pandoru Bridžitu, kura ir ļoti līdzīga viņa mirušajai māsai.

Bet meitenei joprojām ir neatrisināma problēma - viņai neattīstās attiecības ar kādu no savaldītājiem. Tā ir viņas pagātnes traģēdija un tagadnes problēma.

http://seasonvar.ru/serial-3483--Freezing.html

Par 3. sezonu.

https://www.thecinemaholic.com/freezing-anime/

Epizodes.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Freezing_episodes

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt1909463/