Sarkanacaino medības.

Kļima Podkovas raksts no izdevuma "Stupeņi", 2016. gada 22. numura.

2007. gadā Brazīlijas valdība paziņoja, ka atslepenos lietas, kam ir sakars ar NLO. Kad Riodežaneiro Nacionālais arhīvs atvēra savas iepriekš slepenās krātuves, turp steidzās ufologu bari. Viņus gaidīja dziļa vilšanās: dokumentu par pašu skaļāko notikumu - NLO nogāšanos Varžinjas pilsētas tuvumā, 1996. gada janvārī - tur nebija.

NLO virs ASV.

Sākumā Ziemeļamerikas kontinenta PGA spēku Centrālais apvienotais komandpunkts (NORAD) virs Aļaskas 11 000 jūdžu augstumā pamanīja ar ātrumu 3 700 jūdžu stundā lidojošu objektu, kas ne bija, ne lidmašīna, ne asteroīds, ne pavadonis, kas nogājis no orbītas. Centrā izcēlās viegla panika. Pēc trauksmes gaisā pacēlās iznīcinātāji, taču objekts viegli aizgāja no tiem un mainīja kursu uz dienvidiem.

 

 

Centra operatori sekoja NLO lidojumam un ziņoja: "Tas ir virs Nevadas. Tas ir virs Arizonas. Tas ir virs Meksikas, ātrums strauji krīt, tas nosēžas". - "Kur gan tas šķīvītis nogāzīsies?"

Pēc dažām sekundēm dators izmeta atbildi: NLO nokritīs Brazīlijā, Minasžeraisas štatā, Varžinjas pilsētas rajonā. Uz Brazīliju aizgāja steidzams ziņojums ar norādījumu, sagatavoties viesu uzņemšanai.

Autobuss, kas līdzīgs submarīnai.

1996. gada 20. janvārī, apmēram 01:30 fermas īpašniekus 6 jūdzes uz austrumiem no Varžinjas Euriko de Freitašu un viņa sieva Oralinu pamodināja lopu māvieni. Iznākuši no mājas, viņi ieraudzīja apmēram 6 metru augstumā lidojošu objektu "maza autobusa lielumā, līdzīgu submarīnai". Euriko uzreiz nodomāja, ka ar to kaut kas nav tā kā vajag: "Tas lidoja pārāk lēni, šūpodamies, no tā nāca pelēki dūmi. Pēc tam, pārvēlies pāri kalnu grēdai, tas pazuda pilsētas virzienā".

Cits aculiecinieks Karloss de Souza stāstīja: "Tas bija 20. janvārī. Apmēram 6 no rīta es braucu no Sanpaulu uz Treskorasoinu un izdzirdu nesaprotamu skaņu. Es padomāju, ka motorā kaut kas sabojājies, apstājos. Kad es izkāpu no mašīnas, es sapratu, ka skaņa nāk no debesīm. Netālu no šosejas 400 pēdu augstumā peldēja cigārveidīgs NLO. Tas kustējās ļoti lēni, es lieliski saskatīju to. Diametrs 4-5 pēdas, garums 30-40 pēdas. Priekšpusē bija plēsts caurums, no tā gar korpusu stiepās plaisa, no kuras nāca laukā vai nu dūmi, vai tvaiks.

Es iesēdos savā pikapā un dzinos NLO pakaļ, tāpēc ka tas viennozīmīgi gāzās zemē. Krišanas vietu es atradu ātri, tā bija nosēta ar lauskām. Man par brīnumu tur jau bija daudz armijnieku, kuri vāca sasistā aparāta daļas, krāva tās automobiļos un pārklāja ar brezentu. Es sāku tā kā palīdzēt, taču mani nolamāja un pavēlēja tūlīt vākties prom".

Nezināmais "kaut kas".

Ap 08:30 Varžinjas ugunsdzēsēju daļā pienāca ziņojums: piepilsētas Žardimanderes rajonā redzēta dīvaina būtne. Te jāieved skaidrība: brazīliešu ugunsdzēsēji ne tikai cīnās ar uguni, viņiem pavēlēts arī ķert savvaļas dzīvniekus. Izsaukumā dīvainākais bija tas, ka ziņotājs nevarēja identificēt zvēru. Pēc pirmā zvana sekoja otrais, pēc tam trešais.

Četri ugunsdzēsēji izbrauca ķert nezināmo "kaut ko". Uz vietas viņi uzzināja, ka dīvainais radījums paslēpies mežā. Paņēmuši tīklu, ugunsdzēsēji ķērās pie zvēra meklēšanas. Nedaudz vairāk, kā pēc stundas to arī noķēra.

"Tam bija tievas rokas un kājas, kails ķermenis, bez apmatojuma. Augums apmēram 2,5 pēdas. Brūna ādas krāsa, ķermeni klāja kaut kādas gļotas, kājām un rokām bija trīs pirksti. Uz galvas trīs kaula izaugumi un milzīgas, sarkanas acis.Image28129 Viņš bija ievainots un nepretojās, kad mēs uzmetām viņam tīklu. Viņš tikai dūca", - tā ugunsdzēsēji raksturoja noķerto radījumu.

Kad ugunsdzēsēji izvilka nepazīstamo "kaut ko" no meža, viņus jau gaidīja armijas kravas auto ar virsnieku un diviem seržantiem. Ugunsdzēsēju komandas vecākais sazinājās ar saviem priekšniekiem un, saņēmis attiecīgu rīkojumu, nodeva noķerto humanoīdu armijniekiem.

Armijas operācija.

Tajā pašā laikā, kad pilsētas ugunsdzēsēji ķēra mežā "kaut ko", pilsētā ieradās kravas mašīnas no seržantu kara skolas. Kursanti lēca laukā, stājās ierindā, komandieri dalīja tos komandās un katrai deva savu uzdevumu. Nodaļas izķemmēja visu pilsētu un tās apkārtnes mežu.

Kāds skriešanas mīļotājs bija liecinieks, kā ar mežu apauguša paugura pakājei piebrauca kravas mašīna, kas izsēdināja 7 cilvēkus. Visi bija apbruņoti. Izvietojušies V burta veidā, viņi devās uz pakalna virsotni. Atskanēja daži šāvieni. Pēc tam no brikšņiem parādījās grupa. Divi nesa maisu, kur kaut kas kustējās. Tālāk nesa vēl vienu, taču tajā acīmredzot jau bija līķis. Zaldāti ar maisiem iekāpa automašīnā un aizbrauca. Image28229

Trīs skaistules un briesmonis.

Ap pusdienas laiku no Varžinjas uz Santanu gāja Liliana de Silva (16 gadu veca), viņas māsa Valkīrija (14) un Katja Ksavjēra (22). Ejot garām pamestai ēkai, viņai ieraudzīja TO. Radījums sakņupis sēdēja, atspiedies ar muguru pret sienu. Tā kreisā roka atradās starp ceļiem, ar labo viņš skāra sienu. Radījumam bija trīsstūrveida galva ar ragiem - seksti, sprauga mutes vietā, tik tikko pamanāms deguns, ausu nebija. Pa ķermeni stiepās resnas vēnas. Meitenes sevišķi pārsteidza milzīgās, asinssarkanās, izvalbītās acis bez plakstiņiem. Dažas sekundes viņas skatījās uz radījumu, bet tad, skaļi spiedzot, metās prom, cik ātri vien spēja.

Atskrējušas līdz da Sivas ģimenes mājām, viņas no visa spēka sāka klauvēt pa durvīm. Divu māsu mātei Luīzei, kura atvēra durvis, meitenes sacīja, ka satikušas dēmonu. Drīz vien atskrēja kaimiņi, kuri gribēja savām acīm redzēt to kropli. Meitenes atveda viņus uz tikšanās vietu, bet tur vairs neviena nebija. Radījums bija pazudis, atstājot aiz sevis ne tāda kā amonjaka, ne sēra smaku.

Apmēram 18:00 virs pilsētas izceļas negaiss. Taču armijnieki un policisti turpina ķemmēt pilsētu un piepilsētas, meklējot katastrofu cietušā NLO apkalpi.

Medicīnas mācības.

Vakarā pie rajona slimnīcas piebrauc armijas kravas auto ar seržantu skolas numura zīmēm. No mašīnas armijnieki izneskoka kasti, vienu no slimnīcas nodaļām atbrīvo no ārstiem un pacientiem, bet pie durvīm pieliek sargu. Drīz slimnīcā ierodas ārsti, kuri savā starpā runā angļu valodā. Pēc dažām stundām kasti iznes un aizved nezināmā virzienā. Kopā ar armijniekiem aizbrauc arī ārsti, kas nerunā portugāļu valodā.

No rīta, 22. janvārī visus slimnīcas darbiniekus sapulcina un paziņo, ka viņi ir bijuši liecinieki slepenām, medicīnas rakstura mācībā, par kurām visiem labāk būtu aizmirst. Taču 20. janvāra notikumi drīz vien atkal atgādina par sevi.

Neparastais slimnieks.

Marko Čereze bija policists. Tās dienas vakarā viņš ieskrēja mājās, lai nomainītu pilnīgi slapjās drēbes, un paziņoja sievai, lai viņu uz vakariņām negaida: notiek specoperācija. Mājās Marko pārradās no rīta. Pēc dažām dienām uz 23 gadus vecā policista ķermeņa parādījās dīvainas čūlas, viņam sākās drudzis, pacēlās temperatūra un āda ieguva zilganu nokrāsu.

No slimnīcas atbraukušie ārsti paņēma Marko līdzi. Vairāk nekā 20 dienas slimnieks nogulēja izolētā boksā un, neskatoties uz visām ārstu pūlēm, slimnieks nomira. Vecākiem un bēdu salauztai atraitnei viņi rekomendēja apglabāt viņu pēc iespējas ātrāk un hermētiskā zārkā. Uzskata, ka Čereze ir pieskāries atnācējiem ar rokām, ko nesargāja cimdi: tas arī kļuva par viņa bojā ejas iemeslu.

Notikums, kura nebija.

Brazīliešu ufologi uzskata, ka viens no avāriju cietušajiem atnācējiem tika nošauts ķeršanas laikā, viens nomira no ievainojumiem, bet seši nokļuva armijnieku rokās dzīvi. Taču, liekas, ka ne visus „sarkanacainos” armijniekiem izdevās noķert. Dīvainus radījumus Vardžinjas apkārtnē redzēja, gan martā, gan aprīlī un par maijā, bet NLO novērojumu skaits tajā gadā pārspēja visus rekordus. Līdz maija beigām virs pilsētas lidoja „šķīvīši”, „lodes” un „cigāri”. Iespējams, ka citplanētieši meklēja savus biedrus, kas pēc katastrofas bija palikuši dzīvi un bija spējuši izslīdēt no armijnieku rokām.

Maijā NLO aktivitāte noplaka un drīz vispār izbeidzās. Varžinjas varas iestādes nomierinājās un paziņoja iedzīvotājiem, ka janvārī armijnieki pilsētā ir medījuši traku suni, bet slimnīcā ir atvesta pundure, kura gaidījusi bērnu, bet trīs meitenes esot satikušas vietējo pustrako muļķīti, kuru vienkārši nav pazinušas.

Par notikušo liecina tikai piemineklis. Image28329

Par atgadījumu līdzīgs raksts arī te.

http://www.ufo.obninsk.ru/brazilia.htm

Te raksts par to, ka tas esot viltojums.

http://www.ghosttheory.com/2012/11/03/brazilian-roswell-revealed-as-hoax

Tas, ko saka Vikipēdija.

https://en.wikipedia.org/wiki/Varginha_UFO_incident