Sāra Geilija. Meļu maģija

Aivija Gembla negribēja jaukties ar maģiju. Viņa vienmēr bija apmierināta ar savu vienkāršo dzīvi: stabilu privātdetektīva darbu, vienmēr tukšu dzīvokli un nelielu problēmu ar alkoholu.

Tas viss viņai pilnībā padevās, un pēdējā lieta, ko viņa gribēja, līdzināties dīvainajai māsai Tabitai, apdāvinātai burvju mākslas skolotājai. Kad Aivija tiek nolīgta izmeklēt šausminošo Tabitas privātās akadēmijas profesora slepkavību, viņa ar galvu ienirst lietā, iedomājoties, kādu dzīvi viņa ir palaidusi garām, un mēģina atrisināt noslēpumu, kas bēg it kā ar burvju nūjiņas vēzienu.

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1004147470-magiya-lzhetsov-sara-gejli

Autore.

Sāra Geilija ir amerikāņu rakstniece. Viņu alternatīvā vēstures novella Zobu upe bija fināliste 2017. gada Nebula balvai par labāko novellu, 2018. gada Hugo balvai par labāko novellu un 2018. gada Locus balvai par labāko romānu. 2018. gadā viņi ieguva arī Hugo balvu kā labākais fanu rakstnieks.

Geilija daiļliteratūra ir publicēta žurnālos The Atlantic, Tor.com un Fireside Magazine. Viņu daiļliteratūra ir parādījusies Tor.com, Mashable, The Boston Globe un Uncanny Magazine.

Geilija ir labi pazīstama ar savu 2017. gada romānu diloģiju “Zobu upe” un “Taste of Marrow”. Viņu pirmo pilnmetrāžas romānu "Magic for Liars" izdevums Tor Books publicēja 2019. gada jūnijā. Buzzfeed News to nosauca par "vienu no labākajām fantāzijām 2019. gadā".

2020. gada februārī tika publicēts viņu jaunākais romāns "Upright Woman Wanted". Viņu debijas jauniešu pieaugušo romānu "When We Were Magic" publicēja Simons Puls 2020. gada martā.

Geilija otrais romāns pieaugušajiem - "Atbalss sieva" - 2021. gada februārī tika izdots izdevumā Tor Books.

Personīgajā dzīvē

Gailey sākotnēji ir no Sanfrancisko līča apgabala un kopš 2019. gada dzīvo Losandželosā kopā ar savu partneri. Tie nav bināri un izmanto vietniekvārdus they/them.

https://en.wikipedia.org/wiki/Sarah_Gailey

Nominante

2020. — Locus  (Labākais debijas romāns, Magic for Liars) 2019. — Saita Goodreads izvēle (Labākā fantastika, Meļu maģija) 2019. — Hugo (stāsts, STET) 2019. — Locus (Mazā forma / stāsts, STET) 2018. — Locus (Garstāsts, River of Teeth) 2018. — Nebula (Garstāsts, River of Teeth)

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/author/1101825-sara-gejli