Sang Sun Paka. Šķirsta eņģeļi. Ark Angels

Manhva. 2007.

Zemei draud briesmas: cilvēki savā iznīcināšanas kārē ir aizgājuši pārāk tālu, bet Zemes iznīcināšana novedīs pie tās dvīņu planētu nāves paralēlās pasaulēs. Tāpēc viņu iedzīvotāji nolēma par katru cenu glābt Zemi. Šī misija krita uz trīs māsu-burvju pleciem. Viņu uzdevums ir paņemt apdraudētas dzīvnieku sugas un ievietot tās "Noasa šķirstā" ...

https://readmanga.live/ark_angels

Šema, Hama un Jafeta ir māsas, kuras ieradās pie mums uz Zemes, kas droši griežas citā dimensijā. Meitenes saskaras ar uzdevumu: atrast dzīvniekus, kuri uz mūsu planētas atrodas uz izmiršanas robežas, un ievietot tos šķirstā, kuru savulaik izveidojis viņu tēvs Noass. Tur apdraudēto sugu pārstāvji dzīvos mierā un drošībā, līdz Zemes cilvēki atjēgsies un sakārtos lietas savā glītajā, piegružotajā mājā. Citu dimensiju iedzīvotāji dzīvniekus uztver pavisam savādāk nekā Zemes cilvēki - viņi redz ne tikai savu mēmo brāļu fizisko apvalku, bet arī pašu dvēseli. Tāpēc viņiem jebkura dzīve ir skaista un pārsteidzoša. Un kā priekš tevis?

https://www.ozon.ru/product/angely-kovchega-tom-1-137666069/

Par autori.

Dzimusi Korejas Republikā, 1974. gada 8. septembrī.

Studējusi Kukmimas universitātē, ko beigusi vizuālā dizaina specialitātē.  Strādā grafisko romānu, mangas, fantāzijas žanrā.

https://www.goodreads.com/author/show/79138.Sang_Sun_Park