Ross Montgomerijs. Slavens bērnu grāmatu autors

Es esmu Ross Montgomerijs, un es rakstu dīvainas un brīnišķīgas grāmatas bērniem.

Pirmo grāmatu es publicēju, strādājot par sākumskolas skolotāju! Mana debija ALEKSS, SUNS UN NEATVERAMĀS DURVIS (2013) tika nominēta Kostas bērnu gada grāmatai un Branfordas Boases balvai un tika izvēlēta kā viena no The Sunday Times “Top 100 mūsdienu bērnu klasika”.

Turpmākie pasākumi THE TORNADO CHASERS (2014) tika izvēlēti visā valstī paredzētajai Booktrust BookBuzz shēmai, un mana trešā grāmata PERIJEE & ME (2016) tika nominēta CILIP Carnegie balvai un ieguva Weald Book balvu.

Pēc tam sekoja CHRISTMAS DINNER OF SOULS (2017), šausminošu un baigu šausmu stāstu kolekcija un MAX AND THE MILLIONS (2018), kas tika nominēta CILIP Carnegie balvai. Es arī uzrakstīju divas īsu nodaļu grāmatas: THE FINNEY ISLAND FILES (2019), ko izdevis Rising Stars, un ROCK BOTTOM: A MIDSUMMER NIGHTMARE (2020), kuru izdevis Barrington Stoke!

Mana pēdējā bērnu grāmata “Waterstones Children’s Book of the Month” ir izvēlēta mana jaunākā grāmata “ THE MIDNIGHT GUARDIANS” (2020).

Rakstu arī bilžu grāmatas jaunākiem bērniem. Mana pirmā sadarbība ar Deividu Ličfīldu THE BUILDING BOY (2016) tika publicēta kritiķu atzinībai un pārdota visā pasaulē. Turpinājums SPACE TORTOISE (2018) tika nominēts Kate Greenaway balvai un iekļauts Guardians 2018. gada labākajās jaunāku bērnu grāmatās. Man 2021. un 2022. gadā ir divas bilžu grāmatas kopā ar Walker Books – turiet vaļā acis, lai uzzinātu par tām!

Pēdējos piecus gadus esmu pavadījis apceļojot valsti, festivālus, taisot publiskus lasījumus, skolas apmeklējumus un radošās rakstīšanas darbnīcas: visu, sākot no sīkām grāmatu grupām līdz veselām auditorijām! Es varu arī virtuāli apmeklēt jūsu skolu vai klases burbuli: skatiet manu skolas apmeklējumu lapu, lai iegūtu vairāk informācijas par to, ko es daru savās darbnīcās.

Ja jums ir kādi jautājumi, nekautrējieties sūtīt man e-pastu, izmantojot šīs vietnes kontaktu sadaļu. Jūs varat arī sekot man Facebook, Twitter un Instagram, izmantojot @mossmontmomery, ja vēlaties redzēt mana kaķa attēlus, vai izpētīt manu viedokli par laika apstākļiem.

Es dzīvoju Londonā kopā ar savu draudzeni, kaķi ar nosaukumu Fun Bobby un kaktusus uz katras pieejamās virsmas.

Reiz es noģību karalienes priekšā. Es šaubos, vai viņa to atceras, bet es noteikti to daru.

Lielāko daļu savu ideju gūstu, aizmigdams sabiedriskajā transportā.

Man ir dīvaini īkšķi.

Esmu rakstījis stāstus kopš mācījos pamatskolā.

Ieskatoties manās kabatās, jūs atradīsit tukšas, kraukšķīgas paciņas, darāmo lietu sarakstus un lietas, kuras jūs uzliekat uz nagiem, lai apturētu to graušanu.

Mani grāmatu varoņi ir Terijs Pračets un Žaklīna Vilsone.

http://rossmontgomery.co.uk/about-me/

Par vienu viņa grāmatu.

https://www.youtube.com/watch?v=Ytb-fTDO2o4

Pusnakts sargi.

Kad Kola bērnības iedomātie draugi atdzīvojas, viņš atklāj pasauli, kurā mīti un leģendas ir reāli. Aizbildņu - sešu pēdu tīģera, āpša vestē un miniatūra bruņinieka - pavadībā Kolam jādodas uz mežonīgi bombardēto Londonu, lai glābtu savu māsu.

Bet darbojas tumšāki spēki pat par nacistu sprādzieniem. Drīz Kolu vajā šausminošais Ziemas vidus karalis, kurš ir apņēmības pilns pār visu klāt mūžīgo tumsu ...

http://rossmontgomery.co.uk/book/the-midnight-guardians/

Rock Bottom: A Midsummer Nightmare

Niks ir patiesi, neprātīgi iemīlējies Džesijā Stounā. Un viņa pat nezina viņa vārdu!

Mākslā, lai iekarotu viņas sirdi, viņš plāno līdzās viņai piedalīties filmas “Vasaras vidus nakts sapnis” iestudējumā ... Bet, kad viņu romantiskā tēla vietā atveido kā neprātīgu dibenu, visa viņa pasaule sabrūk.

Ieejiet pie Robina, skolas ļaundaru veidotāja, kurai piedurknē ir daži viltīgi triki. Ar viņas palīdzību Niks ir pārliecināts, ka viņš var panākt, lai Džesija viņu pamana - tikmēr, kamēr viņa grandiozie plāni neceļas augšā kā dūmi.

http://rossmontgomery.co.uk/book/rock-bottom/

Tornado vajātāji

"Es esmu Tornado vajātājs, un es nebaidos!"

Sveiki, es esmu Ouens. Mani vecāki ir drošības frīki. Viņi baidās no visa. Lāči, viesuļvētras, papīra griezumi ... jūs to nosaucat.

Bet es? Man ir slikti no bailēm.

Tāpēc mēs ar draugiem esam nolēmuši darīt neiedomājamo un stāties pretī savām bailēm.

Jo kas ir vairāk biedējošs: riskēt ar dzīvību vai izšķērdēt to?

Nāc uz tornado,

NĀC UN SATIEC MŪS!

http://rossmontgomery.co.uk/book/the-tornado-chasers/

Perijee & Me

Nominēta the CILIP Carnegie Award 2016

Es rādīju augšā. “Šo zvaigzni sauc par Siriusu. Redzi? ”

Perijee spīdēja kā svece burkā. Viņš pieauga vairāk pirkstu, desmitiem no tiem, apvijot manas rokas un raujoties.

"Mājas," viņš teica.

Kad 10 gadus vecā Keitlina pludmalē atrod sīku citplanētieti, viņa māca viņam visu, ko zina. Viņš ir kā brālis, kuru viņa vienmēr gribēja.

Ir tikai viena problēma:

Perijee nebeigs augt.

Satriecošs stāsts par neparastu draudzību, sirdi apturošu piedzīvojumu un laipnības spēku, saskaroties ar citplanētiešu iebrukumu.

http://rossmontgomery.co.uk/book/perijee-me/