Romāns Kanuškins. Robinsona Kruzo bērni

Apraksts par autoru un viņa daiļradi

Kā varēja slikti beigties spēle, kas savulaik četrus zēnus atveda uz pamestu māju? Pārvērtiet nekaitīgu pārgājienu par visbīstamāko notikumu jūsu dzīvē? Protams, nē! Veselais saprāts to atkārto, tas atkārtojas jau ceturtdaļu gadsimta. Un nav svarīgi, ka ir palikuši tikai trīs zēni. Nav svarīgi, ka viņu ceļi šķīrās. Ka katrs no viņiem tādā vai citādā veidā pēdējos divdesmit piecus gadus pavadīja savas vientulības salā. Tā ir dzīve. Bet kaut kas ir mainījies pagātnes ēnās. Kaut kas, kas pēc tam tika paslēpts mājā, atkal atdzīvojās. Un, atgriezies, tumsā klusi čukst: "Laipni lūdzam Nakts mājā!"

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1000454255-deti-robinzona-kruzo-roman-kanushkin

Džando.

"Es neceļoju ar pustraku, eksaltētu miljonāru, ar dīvainu bērnu, Maskavas gangsteriem vai slavenu zinātnieku, kas ir tik līdzīgs Indianam Džonsam... Ne tikai pēc tam, kad alkoholiķis-lumpenis Tēvocis Vitja un es viņam līdzās šķērsoju līniju, kur smadzenēm jau tiek noņemta cenzūra un gavilē visvarenības demoniskā gaisma ... Es vienkārši elpoju pēc tādas sievietes smaržas, kuru nevar aizmirst, un aizeju no Maskavas pēc kāda noslēpuma Eiropas bibliotēku klusumā, pie Āfrikas šamaņiem vai virtuālajā realitātē... Es veicu maģisku ceļojumu, kur līnija ir ļoti plāna, ārprāts izklaidējas, un meklētāji izrādās meklējamie... Es esmu Mīta teritorijā un, iespējams, tāpat kā bērnībā, es būtu varējis spēlēt ar klucīšiem, no kuriem tika izveidota viena no pasaules versijām ... "

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1000004102-dzhando-roman-kanushkin

Par autoru.

Romāns Anatoljevičs Kanuškins (dzimis 1960. gada 7. jūnijā) ir krievu fantastikas rakstnieks.

Romāns Kanuškins ir jauns, bet jau ļoti slavens rakstnieks, īsts literatūras meistars, rakstot par briesmīgo. Smalks un gudrs - kā der maģistram, "krievu Stīvenam Kingam", bet tajā pašā laikā "pēdējā laika visnenovērtētākajam rakstniekam". Romāns Kanuškins, saņēmis prestižas ekonomikas universitātes diplomu, saprata, ka klusa biroja pastāvēšana nav viņam paredzēta. Drosmīgi mainot savu dzīvi, viņš devās ceļojumā, piedzīvoja daudz piedzīvojumu. Romāns ir pārsteidzošs, neizsmeļami interesants cilvēks, mūžīgi jauns kosmopolīts, biežs radošu ballīšu viesis, profesionāls snovbordists, ceļotājs, kuram ir neticama ekspedīcija uz Āfriku un ne mazāk interesanta iedziļināšanās Alpu kalnu un Vidusjūras reģiona iedzīvotāju dzīvē. Arī Romāna Kanuškina rakstīšanas talants ir daudzveidīgs. Viņa unikālais valdzinošais stils ir balstīts uz augsto erudīciju, reālu intelektu un “ārpus karjeras” domāšanu. Kanuškins ir daudzu grāmatu autors, kas raisa patiesu krievu lasītāju interesi: “Stileta nakts”, “Atpakaļskaitīšana”, “Petroviča un Patapuma piedzīvojumi” (līdzautors Aleksandram Skljaram), “Pogo zēns”, “Vilciena ierašanās”. Bet, iespējams, visinteresantākā un pārsteidzošākā viņa grāmata ir romāns “Džando”.

Bibliogrāfija

Petroviča un Patapuma piedzīvojumi (līdzautors A. F. Skļaram)

Petrovičs un Patapums spoku valstī (līdzautors A. F. Skļaram)  

1993 Ēnu imperators,

1993 Negulētāju iebrukums,

1996 Atentāta mēģinājums (līdzautors Viktors Kims),

2000 Džando,

2010 Robinsona Kruzo bērni,,

2011 Šausmas,

2012 Puisēns Pogo

Sērija «Stilets»

Stileta nakts I, 2000

Stileta nakts II, 2000

Atpakaļejoša atskaite, 2000

Vilciena pienākšana, 2002

Stileta sitiens I, 2006

Stileta sitiens ll , 2006

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/author/98-roman-kanushkin