Robs Hārts. Noliktava. The Warehouse

Stāsts par autoru un viņa grāmatu

Globālā sasilšana ir pārvērtusi pasauli sausā tuksnesī ar spoku pilsētām, bet futūristiskais biznesmenis Gibsons Velss izdomāja, kā glābt cilvēci, nodibinot Mākoņu uzņēmumu. Mākonis nes darbu, pajumti un cerību.

Paksons ir zaudējis visu, un viņa iespēja ir iegūt darbu Mākonī. Arī Zinnija tur meklē darbu, taču viņas mērķi ir atšķirīgi. Viņai jāpaveic uzdevums, kuru nezināms klients bagātīgi apmaksā.

Reklāma ir nevainojama, taču sistēmas tērauda knaibles kontrolē katru soli. Kas slēpjas aiz Gibsona Velsa platā smaida, kurš iedomājas sevi par jaunu šīs pasaules pravieti un saimnieku?

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/750648/

Anonss.

https://fanzon-portal.ru/press-center/news/knigi/anons-rob-khart-sklad/

Mājaslapa.

Robs Hārts ir grāmatas The Warehouse autors. Tā ir pārdota vairāk nekā 20 valodās un Rons Hovards ir izvēlējies to filmēt.

Viņš arī rakstīja Ash McKenna sēriju, kas 2018. gada jūlijā tika likta vienā blokā kopā ar Potter’s Field. Citu darbu skaitā ir: New Yorked, kas tika nominēts Entonija balvai par labāko pirmo romānu, kā arī Rose City, South Village un The Woman from Prague. Viņš ir arī sarakstījis īso stāstu krājumu Take-Out un ir līdzautors Scott Free kopā ar Džeimsu Pattersonu.

Robs ir bijušais vietnes MysteriousPress.com izdevējs un pašreizējais direktors vietnē LitReactor. Viņš ir strādājis arī par politisko reportieri, politiķa komunikāciju direktoru un Ņujorkas pilsētas pilnvaroto.

Roba īsie stāsti ir parādījušies tādās publikācijās kā Shotgun Honey, Crime Factory, All Respect, Thuglit, Needle, Helix literārajā žurnāls, Mystery Tribune un Joyland. Viņš ir saņēmis Derringera balvas nomināciju par labāko flash fantastikas stāstu, un viņa īsais stāsts “Take-Out” parādījās žurnālā Best American Mystery Stories 2018. Viņš arī ieguva godpilnu pieminēšanu abos labākajos Amerikas Mystery Stories 2015 un 2017.

Raksti, ne fantastika, ir parādījušies tādās vietnēs kā LitReactor, Salons, The Daily Beast, Kriminālais elements, The Literary Hub, Birth.Movies.Death un Electric Literature.

Nākamais viņa romāns, kas gaidāms no Ballantine, ir Paradox Hotel. Viņš dzīvo Statenailendā, N.Y.

https://robwhart.com/

Par autoru.

https://www.goodreads.com/author/show/6525349.Rob_Hart

Arī te.

https://www.fantasticfiction.com/h/rob-hart/