Roberts Bitijs. Serafinas piedzīvojumi

Stāsts par autoru un viņa daiļradi

https://www.litres.ru/serii-knig/priklucheniya-serafiny/

Serafina un melnais apmetnis. Serafina and the Black Cloak

Greznajā Vanderbilta kunga savrupmājā vienmēr ir daudz viesu - bagāti, cēli, slaveni. Bet neviens nesaprot, ka milzīgas mājas pagrabā dzīvo ļoti neparasta maza meitene Serafina, kura zina, kā lieliski noķert peles un žurkas. Kad mājā ienāk nelaime un bērni sāk pazust, tieši Serafina nolemj atrast nolaupītāju un cīnīties ar viņu. Viņas labākie draugi un palīgi ir mājas īpašnieka brāļadēls Bredens un viņa melnais dobermans Gideans. Viņiem kopā izdodas atrisināt drausmīgo noziegumu jucekli un izglābt pazudušos bērnus. Cīnīdamies par citu cilvēku dzīvību un laimi, Serafina negaidīti uzzina apbrīnojamo savas izcelsmes noslēpumu un atrod pati savu vietu pasaulē.

https://www.livelib.ru/book/1001943201-serafina-i-chernyj-plasch-robert-bitti

Serafina un nūja-vilkatis. Serafina And The Twisted Staff

Pārsteidzošie žurku ķērājas Serafinas piedzīvojumi turpinās vairākas nedēļas pēc cilvēka Melnajā apmetnī sakāves, kurš nolaupīja bērnus no Biltmoras muižas. Meitene, kas nesen atklāja savas izcelsmes noslēpumu, cenšas uzzināt vairāk. Uz šī grūtā ceļa viņu gaida ne tikai neticami notikumi, bet arī jauni ļaundari. Draudzība iziet smagus pārbaudījumus, bet Serafina nepadodas un dodas pretī savam liktenim.

https://www.livelib.ru/book/1002153039-serafina-i-posohoboroten-robert-bitti

Serafina un sašķeltā sirds. Serafina and the Splintered Heart

Biltmorai tuvojas noslēpumains drauds ... Nezināms spēks izraisa vardarbīgas viesuļvētras, kas aizslauka visu, kas ir tās ceļā. Serafinai, pamodoties pilnīgā tumsā, ir jānoskaidro patiesība par notikušo ar viņu. Un, pirms nav par vēlu, vajag iemācieties pārvaldīt savas jaunās spējas. Viņai ir tik maz laika, un ir jādara neiespējamais. Serafina atkal mēģina kļūt par Biltmoras aizstāvi, Bredena draugu, sava tēva meitu un Zilo kalnu varoni, kā arī par varoni visiem cilvēkiem un radījumiem, kuri šo vietu sauc par savām mājām. Pirmo reizi krievu valodā - trešā grāmata Roberta Bitija bestselleru sērijā par jaunās Serafinas piedzīvojumiem.

https://www.livelib.ru/book/1002731266-serafina-i-raskolotoe-serdtse-robert-bitti

Robert Beatty. Roberts Bitijs

Roberts Bītijs ir autors # 1 New York Times vislabāk pārdotajai Serafinas sērijai, kuru publicēja Disney-Hyperion - spocīgs noslēpuma trilleris par drosmīgu un neparastu meiteni, kas slepeni dzīvo grandiozā Biltmore Estate pagrabā, ko ieskauj bagātība, apzeltītais laikmets un Zilās grēdas kalnu nelīdzenais skaistums. Viņš ieguva Dienvidu grāmatu balvu 2016. gadā. Viņš ir arī New York Times vislabāk pārdotā „Willa of Wood” sērijas autors - stāsts par jaunu meža meiteni ar senām maģiskām spējām, kura cīnās par izdzīvošanu un sapratni Lielajos Dūmakainajos kalnos. Serafina un Willa grāmatas, kuras mīl gan jaunie lasītāji, gan pieaugušie, tiek mācītas vairāk nekā tūkstoš klasēs visā valstī, un tās ir tulkotas vairāk nekā 22 valodās.
Roberts Beatijs dzīvo Ašvilā, Ziemeļkarolīnā kopā ar sievu un trim meitām, kas palīdz radīt un uzlabot viņa stāstus. Viņam patīk izpētīt vēsturisko Biltmoras muižu un Zilos kalnus, kur notiek viņa romānu darbība. Tagad viņš raksta pilna laika darbu, bet iepriekšējās dzīves laikā Bitijs bija viens no pirmajiem mākoņdatošanas pionieriem, Plex Systems dibinātājs / izpilddirektors, Beatty Robotics līdzdibinātājs un Narrative Magazine priekšsēdētājs / CTO. 2007. gadā viņš tika nosaukts par Gada uzņēmēju. Jautāts par viņa rakstīšanas iedvesmu, Roberts sacīja: "Serafīnas un Villas grāmatas iedvesmoja mana vēlme rakstīt par varonīgām jaunām meitenēm manām trim meitām."
Pirmā Serafina sērijas grāmata „Serafina un melnais apmetnis” bija New York Times bestsellers # 1, ir bijusi sarakstā vairāk nekā 60 nedēļas un ieguva prestižo 2016. gada Pat Conroy Southern Book balvu. Otrā sērijas grāmata „Serafina un nūja – vilkatis” kļuva par New York Times labāko pārdoto grāmatu pirmajā laidiena nedēļā un nopelnīja “Starred Review” no Kirkus Reviews, kurā bija teikts: “Pat labāk nekā tā priekšgājējs, turpinājums, kas nodrošina nepārtrauktu saviļņojumu no sākuma līdz beigām.” Trešā sērijas grāmata “Serafina un sašķeltā sirds” 2017. gadā iznāca ar lielu atzinību. Beatty ceturtā grāmata “Willa of the Wood”, kas izdota 2018. gada jūlijā, iepazīstināja ar pavisam jaunu varoni, kura daudzu lasītāju vidū ātri kļuva par iemīļoto favorītu. Tas bija New York Times labākais pārdoklis un Amazon to nosauca par vienu no labākajām 2018. gada grāmatām. Kirkus Reviews to raksturoja kā "kustīgu, atmosfēras cerības ceļojumu".

https://robertbeattybooks.com/author/