Rizin. SOLU JUNO ORI misija

Zinātniskā pasaka seko trīs Gaismas būtņu – Solu, Juno, Ori – un viņu draugu gaitām un neparastajiem piedzīvojumiem Piena Ceļa galaktikā. Trīs draudzenes pamet savu mājvietu – tāltālo Visumu, jo tiek nosūtītas slepenā misijā uz planētu Zeme.

Pārtapušas cilvēku veidolā, Solu, Juno un Ori sadraudzējas ar zemiešiem, kuri palīdz apgūt izdzīvošanas un uzvedības smalkās nianses uz Zemes, savukārt jaunos draugus atnācējas iepazīstina ar Visuma kārtību un likumiem. Zinātniskās ekspedīcijās draugi pēta un izzina planētas, melnos caurumus, dažādas Visuma parādības, kā arī Zemes iekšieni, apceļo dīvainākās un interesantākās vietas, kā arī Pasaules okeānu. Solu, Juno, Ori un viņu draugi izmanto jaunākās supertehnoloģijas, ceļo caur tārpejām un portāliem ar astroplānu, hiperplānu un toroplānu. Katrs stāsta varonis veidots kā unikāla būtne ar spilgtām rakstura iezīmēm, interesēm un īpašu devumu kopējos piedzīvojumos. Viņu savstarpējās attiecībās dominē mīlestība, cieņa, izpalīdzība, nesavtība, piedošana, godīgums un humors. Zinātniskā pasaka veltīta ikvienam sapņotājam.

http://www.virja.lv/lv/gramata/solu-juno-ori-misija/13276.html

RIZIN grāmata „Solu, Juno, Ori misija” ir zinātniska pasaka, kas veltīta visiem sapņotājiem. Trīs Gaismas būtnes — Solu, Juno un Ori — un viņu draugi izzina Piena Ceļa galaktiku. Kā visā visumā dzīvojam — gan uz Zemes, gan tuvējā Visumā, gan citos visumos? Zinātnes atklājumi savijas ar draugu piedzīvojumiem, kuri ne vien ir jautri, valodiski draiski un izzinoši, bet arī māca mīlestību, cieņu, izpalīdzību, nesavtību, piedošanu, godīgumu.

Strādāt ar tik enerģiska un idejām pārpilna autora kā RIZIN tekstiem bija iedvesmojoši, vietumis piņķerīgi un pat skumīgi. Kāpēc? Jālasa pašiem! Turklāt grāmatas autoru iepazīsim tekstos, bet ne dzīvē — viņš turpinās rakstīt inkognito. Pamazām veidojas mājaslapas (https://www.zsc.lv/; https://www.facebook.com/solujunoorimisija/), kur sekot grāmatas autora un varoņu jaunumiem.

Jauna grāmata — tā vienmēr ir dāvana lasītājam. Jau pēc nepilnas nedēļas meklējiet grāmatnīcās! 20. augustā „Solu, Juno, Ori misija” būs nolaidusies CITĀDAJĀ GRĀMATU TIRGŪ Tallinas ielas kvartālā, kur atceļotājas jaunumu sola tirgot par īpašu cenu.

Sanita Dāboliņa, redaktore.

https://www.facebook.com/sdabolina

RIZIN. Solu Juno Ori piedzīvojumi / The Adventures of Solu Juno Ori

Pasaka bildēs „Solu, Juno, Ori piedzīvojumi” 1. daļa 1,5 – 7 gadus veciem bērniem, lai veicinātu izzināšanas procesu, valodu apgūšanu, lasītprasmi, papildinātu vārdu krājumu un rosinātu pozitīvas sociālās prasmes.

Bilžu grāmata veidota pēc „Solu Juno Ori misijas” 1. daļas motīviem, kurā zinātniskās pasakas tēli ekspedīcijās pēta un izzina Visumu, apceļo dīvainākās un interesantākās vietas virszemē.

https://www.janisroze.lv/lv/gramatas/berniem-un-jaunatnei/dailliteratura-berniem-un-jaunatnei/gramatas-jaunaka-skolas-vecuma-berniem/solu-juno-ori-piedzivojumi-i-the-adventures-of-solu-juno-ori-i.html

SOLU JUNO ORI misija, 2. daļa

Grāmatas „Solu, Juno, Ori misija” 2. daļa veltīta ikvienam sapņotājam, īpaši bērniem, kuri nesen ieradušies no tālas tālienes un, saskaroties ar Zemes dzīves skarbo ikdienu, reizēm jūtas apjukuši. Mūsos katrā mājo bērns, kuru sadzirdēt, sajust mūsdienās ir liela māka. Grāmata rada dvēseles māju izjūtu, lai, iegrimstot ikdienišķajā dzīves ritējumā, mēs neaizmirstu, ka esam nākuši no augstākām sfērām un tās mums joprojām ir sasniedzamas. Atceļotājas no tāltālā Visuma – Solu, Juno, Ori – mums atgādina, ka, uzturot saikni ar savu Dvēseli un Garu, arī ikdienā iespējams radīt brīnumus. Apziņai paceļoties arvien augstākās vibrācijās, mums paveras citas spējas un iespējas: sapņot, sazināties telepātiski, teleportēties, levitēt, radīt, kā arī interesantā, humoristiskā un iedvesmojošā veidā izzināt pasauli un sevi, meklēt savu īsteno izcelsmi

http://www.virja.lv/lv/gramata/solu-juno-ori-misija-2dalja/14061.html