Rina Čupeko. Nekad nenoliektā pasaule

Iepazīstināšana ar autores divām grāmatām.

The Never Tilting World

Frozen satiek Mad Max šajā episkajā pusaudžu fantāzijas diloģijā, kas pārpilna ar zvaigžņu romantiku, nemirstīgām varonēm un elementāru maģiju, ideāli piemērota Furyborn faniem.

Dvīņu dieviešu paaudzes jau sen valda Aeonā. Bet pirms septiņpadsmit gadiem vienas māsas nodevība atspēkoja seno pravietojumu un sadalīja viņu pasauli divās daļās. Planēta pārstāja griezties, un Lielais bezdibenis tagad sadala divas sfēras: vienu klāj mūžīgā nakts, otra apdegusi nerimstošā saulē.

Kamēr viena māsa valda Arantā - iesaldētā pilsētā, ko ieskauj vētras ieskauta jūra,-viņas dvīne apdzīvo smilšu ieslēgto Zelta pilsētu. Katra dieviete ir izaudzinājusi meitu, un katra glabā savus noslēpumus par māsas nodevību.

Bet, kad ēnu spēki sāk saukt savas meitas Odesu un Haidi atpakaļ uz lūzuma vietu, abas jaunās dievietes - kopā ar spēcīgu dziednieci no Arantas un tuksneša tīrītāju - dodas atsevišķos ceļojumos pa nodevīgiem tuksnešiem, izmisīgi vēlas dziedēt savu salauzto pasauli. Neatkarīgi no upura, ko tas prasa.

https://www.goodreads.com/book/show/36321739-the-never-tilting-world

The Ever Cruel Kingdom

Mūžīgi nežēlīgā valstība

Pēc nodevīga ceļojuma un dzīvi satricinošas tikšanās ar dvīni, par kuru neviens nezināja, Haide un Odesa gaidīja, ka no Lielā bezdibens izkļūs uz labo pasauli. Bet, lai gan planēta atkal griežas, bezdibeņa radības neliksies mierā, kamēr nebūs nobaudījušas citas dievietes upuri.

Lai pārtrauktu ciklu, Haidei un Odesai ir vajadzīgas atbildes, kas atrodas aiz pazemes pasaules septiņiem vārtiem, pašā nežēlīgajā valstībā. Pazemes ēnas var izsalkt, lai tās saplēstu, bet šīs divas māsas ir apņēmības pilnas dziedināt savu pasauli - kopā.

https://www.goodreads.com/book/show/44648898-the-ever-cruel-kingdom