Renē Ahdijē. Skaistule

Biogrāfijas informācija no oficiālās vietnes:

Liels paldies, ka apmeklējāt manu vietni! Man bija grūti rakstīt biogrāfiju trešajā personā, tāpēc šeit ir mazliet mana reklāma un muļķības, lai ieņemtu vietu un liktu jums noticēt, ka esmu svarīga: es dzīvoju Ziemeļkalifornijā (Go Heels!) Kopā ar vīru Viktoru un mūsu suni Mušu. Mans fantastiskais YA romāns "Fury and Dawn" ir pieejams visur, kur tiek pārdotas grāmatas. Man patīk gatavot, dejot salsu un postīt savu varoņu dzīves. Es esmu arī Bērnu rakstnieku un ilustratoru biedrības un turklāt Amerikas zinātniskās fantastikas rakstnieku asociācijas biedre.

Tālāk minētos jautājumus nejauši izvēlas dārza rūķis: 1) Ja jūs varētu palikt noteiktā vecumā uz visiem laikiem, kāds tas būtu? Jebkurā vecumā es izskatītos vislabāk. Žūrija vēl nav izlēmusi, kurā. 2) Ja jūs varētu dot pasaulei vienu padomu, kāds tas būtu? Šis jautājums nozīmē zināmu bezkaunību, kuru, es ceru, nekad nesaņemšu. Ja "pasaule" jautātu, ko es domāju, es ieteiktu turpināt. Vienmēr pastāvēt. 3) Mīļākais citāts? "Mākoņi manā dzīvē peld, nevis tāpēc, lai atnestu lietus vai vētru, bet lai izkrāsotu manas debesis" - Rabindranath Tagore. 4) Ja jums varētu būt istaba, kas pilna ar visu, kas tā būtu? Garšīgākais ēdiens no visas pasaules. Nopietni. Es braucu ēst. Kādu dienu es saņemšu atlīdzību un būšu tik liela kā māja. Tas var likties tuvredzīgi, bet es zvēru, ka es būtu daudz laimīgāka par ēzeli, kura istaba ir pilna ar zeltu. 5) Mīļākie vingrinājumi? Ohhh. 6) Kādu dziesmu jūsu iPod atskaņo visbiežāk? Varbūt  Explosions in the Sky “The Only Moment We Were Alone” 7) Vismazāk iecienītais transporta veids? Alpaka. Noteikti alpaka. 8) Ja tu varētu kaut ko iemācīties, kas tas būtu? HM. Lidot. 9) Kāda skaņa tev patīk? Mīļotā cilvēka smiekli 10) Par ko tu vēlētos kļūt, kad izaugsi liels? Kas es jau esmu :-)

Bibliogrāfija

Dusmas un rītausma / The Wrath and the Dawn: 0.2. Kode un liesma The Moth and the Flame (2016) 0,5. Kronis un bulta The Crown and the Arrow (2016) 1. Dusmas un rītausma The Wrath and the Dawn (2015) 1.5. Spogulis un labirints The Mirror and the Maze(2016) 2. Roze un duncis The Rose and the Dagger (2016)

Liesma miglā: 1. Liesma miglā Flame in the Mist (2017) 1.2. Ōkami (2018) 1.7. Yumi (2018) 2. Smoke in the Sun (2018)

The Beautiful: 1. The Beautiful (2019) 2. The Damned (2020) 3. The Righteous

Darbi ārpus cikliem: • Fanfare (2011)

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/author/623764-rene-ahdie

Skaistule.

1872 gads. Septiņpadsmit gadus vecā Selīna aizbēg no Parīzes un dodas uz Ameriku. Viņa atrod patvērumu Ņūorleānas klosterī. Darba meklējumi viņu noved pie iestādes "Lauvas zāles", kas pieder noslēpumainajam jauneklim Sebastianam. Selīna domā, ka visi pārbaudījumi ir pagātnē. Bet ikgadējā karnevāla priekšvakarā pilsētu satrauc nežēlīgas slepkavības. Kad "Lauvas zālēs" tiek atrasts klostera meitenes līķis, Selīnai rodas aizdomas. Tagad viņai ir jāatklāj Ņūorleānas tumšie noslēpumi, lai glābtu oašas dzīvību.

Jaunas dvesmas vampīru romānos.

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1005649375-krasavitsa-rene-ahdie