Rena Barona. Dvēseļu karaļvalsts

Rena Barona uzauga mazā Alabamas pilsētiņā, kur stāsti par maģiju un piedzīvojumiem rosināja viņas iztēli. Pēc sava pirmā šausmīgā dzejoļa uzrakstīšanas vidusskolā viņa absolvēja vidusskolu, lai rakstītu īsus stāstus un romānus.

Renai patīk viss: zinātniskā fantastika un fantāzija, spoki un supervaroņi. Kad viņa neraksta, viņa var lasīt vai mācīties franču valodu. Rena ir autore jauniešu fantāzijas romānam "Dvēseļu karaļvalsts", kas ir pirmais triloģijā un 2019. gada Junioru bibliotēku ģildes atlasē. Nesen filmas tiesības tika pārdotas uzņēmumam Warner Bros. Maikls B. Džordans (“Black Panther”) bija producents un Misans Sagajs (“Belle”) rakstīja scenāriju. "Maya and the Rising Dark" ir pirmā grāmata Renas vidējās klases mūsdienu fantāzijas triloģijā, kuras darbība norisinās Čikāgā.

Apmeklējiet viņas mājaslapu -  www.renabarron.com.

Viņu pārstāv Suzie Townsend no New Leaf Literary & Media, Inc.

https://renabarron.com/bio/

Dvēseļu karaļvalsts. Kingdom of Souls

Maģijai ir cena — ja esat gatavs maksāt.

Āra ir dzimusi spēcīgu raganu ģimenē, un viņa ilgojas pēc savas burvības. Taču katru gadu viņai neizdodas piesaukt savus senču spēkus, kamēr viņas ambiciozā māte to vēro ar pieaugošu nosodījumu.

Ir tikai viena lieta, ko Āra nav mēģinājusi, nāvējošs pēdējais līdzeklis: savas dzīves gadus iztirgojot maģijas lūžņiem. Līdz Karalistes bērni sāk pazust, un Āra izmisīgi vēlas atrast vainīgo.

Viņa atklāj kaut ko sliktāku. Ilgi ieslodzītais Dēmonu karalis rosās. Un, ja viņš augšāmcelsies, viņa izsalkums pēc dvēselēm nostādīs pasauli uz ceļiem… ja vien Āra nesamaksās cenu par maģiju, kas viņu apturētu.

Maya and the Rising Dark. Maija un austošā tumsa

Šajā ļoti gaidītajā mūsdienu fantāzijā divpadsmitgadīgā Maija, meklējot savu pazudušo tēvu, nostāda viņu cīņas starp mūsu pasauli, orišiešiem un noslēpumaino un draudīgo Tumšo pasauli, centrā. Lieliski piemērots filmu "Aru Shah un The End of Time" un "The Serpent’s Secret" faniem.

Divpadsmitgadīgā Maija ir vienīgā savā Sautsaidas Čikāgas apkaimē, kas ir lieciniece tādiem dīvainiem notikumiem kā vilkačhiēnas, kas naktīs vajā ielās, un biedējošs vīrietis no ēnām, kas vajā viņas sapņus.

Kad tētis pazūd, Maija, atklājot patiesību, nonāk dīvainā un pazīstamā pasaulē. Viņas tēvs ir plīvura sargs starp mūsu pasauli un tumsu, kur gaida armija, kuru vada Ēnu pavēlnieks, cilvēks no Maijas murgiem. Tagad, kad plīvurs zūd, Ēnu pavēlnieks ir apņēmības pilns iznīcināt cilvēku pasauli, un Maijas pienākums ir viņu apturēt. Viņa tikai cer, ka varēs to izdarīt laicīgi, lai apmeklētu Comic-Con pirms vasaras beigām.

Reaper of Souls. Dvēseļu pļāvējs

Vara ir dāvana un lāsts.

Šajā sprādzienbīstamajā Dvēseļu karaļvalsts turpinājumā Ārai ir viena lieta, ko viņa vienmēr ir vēlējusies — par šausmīgu cenu. Tagad viņa ir pēdējā izdzīvojušā raganu daktere, un viņai ir atlicis savākt sagrautos karaļvalsts gabalus un atklāt sen apraktus noslēpumus.

Bet Dēmonu karaļa ēna ir tuvāk, nekā viņa domā. Un, kamēr Āra cenšas atšķetināt saikni starp viņiem, viņa sakaušana sāk šķist arvien neiespējamāka.

Karš nāk.

https://renabarron.com/books/