Reičela Lipinkota, Tobiass Iakoniss, Mikija Dotrija. Metru viens no otra

Sensacionāls romāns, kura adaptācija kino tika izlaista valsts ekrānos 18. aprīlī! Lomā Kouls Sprauss

Vai ir iespējams iemīlēties tādu, kuru nekad nevar apskaut?

Zēns un meitene.

Mīlestība no pirmā acu skatiena.

Mīlestība, kuru nevar novērst pat letālas slimības.

Stella un Vils izaicina likteni un iet pret visiem citiem. Viņi satikās, kad viņiem to visvairāk vajadzēja. Bet viņu mīlestība ir nolemta, jo Vils nekad nevarēs pieskarties Stellai. Viņa pieskāriens ir liktenīgs meitenei.

Bet patiesai mīlestībai nav robežu vai aizliegumu, un tā noteikti ir mūža vērta ...

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/679635/

Arī te: https://mnogoknig.lv/products/266703

Viss šis laiks. Reičela Lipinkota, Mikija Dotrija

Kails un Kimberlija vienmēr ir bijis ideāls pāris. Bet izlaiduma naktī meitene atzinās, ka ir nolēmusi no viņa šķirties. Kaila pasaule sabruka vienā naktī. Pirmkārt, viņš zaudēja savu mīļoto un pēc tam nokļuva briesmīgā autoavārijā, zaudējot kontroli pār ceļu uz lietainas šosejas. Kailam ir nopietnas traumas, Kimberlija nomira. Un neviens nespēj saprast, kas viņam bija jāpiedzīvo. Neviens, izņemot Mārliju. Mārlija arī zaudēja mīļoto cilvēku. Turklāt meitene pie visa vaino sevi. Pēc viņu tikšanās Kails sāk ticēt, ka radušās jūtas spēs dot viņam cerību uz jaunu laimi. Bet vai tas ir reāli, ja Kaila dzīve sadalās pirms un pēc?

https://www.livelib.ru/book/1005115318-vsjo-eto-vremya-rejchel-lippinkott

Rachael Lippincott

Dzimusi Filadelfijā un uzaugusi Buksa apgabalā, Pensilvānijā. Viņai ir Pitsburgas universitātes bakalaura grāds angļu valodā. Pašlaik Reičela dzīvo Pitsburgā, Pensilvānijā, apvienojot literāro darbību ar uzņēmējdarbību - viņai pieder mobilā ēdnīca.

https://www.livelib.ru/author/1155680-rejchel-lippinkott

Mikki Daughtry

Mikija Dotrija ir absolvējusi Brenavas universitāti, kur studējusi teātra mākslu. Viņa ir scenāriste un romānu autore, kas dzīvo Losandželosā, un ir viena no autorēm New York Times bestselleram “Piecas pēdas vienam no otra” (oriģināls nosaukums). Kad viņa neraksta, viņa skatās vecas melnbaltas filmas, atkārtoti klausās Dorisu Deju vai lasa sengrieķu lugas. Klasika. Vienmēr.

https://www.livelib.ru/author/1188568-mikki-dotri

Tobias Iaconis

Dzimis 1971. gada 21. februārī, Landštūlā, Vācijā.

Iaconis ir dzimis Vācijā, vācu mātei un amerikāņu tēvam. Dubultpilsonis viņš uzauga ārpus Kaizerslauternas pilsētas, apmeklējot ASV Aizsardzības departamenta apgādājamo skolas. Astoņpadsmit gadu vecumā viņš pārcēlās uz ASV, lai apmeklētu Haverfordas koledžu, kur studēja angļu literatūru, koncentrējoties uz radošo rakstīšanu.

Karjera

2009. gadā Iaconis bija 20. Century Fox Home izklaides filmas Behind Enemy Lines: Colombia rakstnieks, Džo Manganiello un Kens Andersons galvenajās lomās. Iepriekš viņš bija uzrakstījis Timecop neproducētu turpinājumu Universal Pictures Home Entertainment, bet 2010. gadā - Paramount Famous Productions Shooter neproducētu turpinājumu.

Pēc sadarbības ar Mikki Daughtry 2012. gadā viņi adaptēja Džeka Kilborna darbības šausmu romānu Afraid Vincent Newman Entertainment.

2013. gadā viņu scenārijs citur iekļuva melnajā sarakstā (Holivudas labāko neproducēto scenāriju aptauja, par kuru balsoja vairāk nekā 250 studijas eksekventi).

2014. gadā Daughtry un Iaconis tika nolīgti uzrakstīt angļu valodas pārtaisījumu no Sleep Tight (spāņu: Mientras duermes, "While You Sleep"), spāņu trillera un šausmu filmas, kuru režisēja Jaume Balagueró.

2015. gadā Daughtry un Iaconis New Line Cinema pārdeva trillera gabalu The Children. Filmu sāka uzņemt 2017. gada oktobrī, un tajā piedalījās zvaigznes Linda Cardellini, Raymond Cruz, Patricia Velasquez, Jaynee Lynne Kinchen, Roman Christou un Michael Chaves. 2018. gada jūlijā filmas galīgais nosaukums tika paziņots kā “La Lloronas lasts”, un filmas pirmizrāde notika SXSW filmu festivālā 2019. gada 15. martā, kur tika atklāts, ka tā ir daļa no kinovisuma The Conjuring. Filma tika teatralizēti izlaista 2019. gada 19. aprīlī. Atsauksmes lielākoties bija nelabvēlīgas, taču filma krietni pārsniedza gaidāmās nedēļas nogales kases cerības un šajā nedēļas nogalē bija visvairāk nopelnītā filma gan vietējā, gan starptautiskā mērogā. Tas visā pasaulē ir nopelnījis 204 miljonus dolāru par ražošanas budžetu 9 miljonus ASV dolāru un saņēmis CinemaScore “B-”, kas tiek uzskatīts par augstu šausmu žanra filmai.

2017. gada janvārī Daughtry un Iaconis pārdeva CBS Films jauno pieaugušo tēmas gabalu “Piecu pēdu attālumā”, lai Džastins Baldoni varētu to producēt un vadīt. Cole Sprouse (viņa pieaugušo karjeras pirmajā filmas lomā) un Haley Lu Richardson spēlēja ar Moisés Arias atbalsta lomu un Oskara balvas laureāti Cathy Schulman. Filmu sāka uzņemt 2018. gada maijā un tika izlaista 15. martā, 2019. Atsauksmes bija dažādas, taču filma saņēma CinemaScore “A” un labākās kases cerības, nopelnot vairāk nekā 91 miljonu ASV dolāru visā pasaulē ar ražošanas budžetu 7 miljonus ASV dolāru. Romāns, kas balstīts uz scenāriju un kuru ir uzrakstījis Racheels Lippincott, Simons un Šusters publicēja 2018. gada 20. novembrī, kļuva par New York Times labāko dižpārdokli pirmajā vietā un ieguva 2019. gada Goodreads Choice Awards balvu par labāko jauno pieaugušo daiļliteratūru.

2017. gada novembrī Daughtry un Iaconis tika iekļauti 2017. gada The Young and Hungry List (Holivudas top 100 jauno rakstnieku sarakstā).

https://www.livelib.ru/author/1188569-tobias-iakonis