Redklifs ieskaņos vampīru Edmundu "Simpsonu"

simpsonsFoto: Publicitātes foto

LETA
2010. g. 17. oktobrī

Poteriādes zvaigzne Daniels Redklifs (Daniel Radcliff) ieskaņos vampīra lomu animācijas seriāla "The Simpsons" ("Simpsoni") Helovīna speciālizlaidumā, kas parodēs "Krēslas" franšīzi, vēsta britu laikraksts "The Daily Telegraph".

Epizode ar nosaukumu "Tweenlight" amerikāņu televīzijā tiks demonstrēta 31.oktobrī.

Redklifs aizdos savu balsi Edmundam - jaunam vampīram, kas iemīlas Homēra meitā Lizā. Tomēr Homērs un Edmunda tēvs Drakula cenšas izbeigt pāra attiecības, kad abi aizbēg no mājām.

"Daniels bija sajūsmā par piedāvājumu ieskaņot "Simpsonus","atklāja animācijas seriāla producents Als Džīns.

 

 

"Simpsonu" Helovīna speciālizlaidumus, kas tiek rādīti kopš otrās sezonas - 1990.gada, parasti veido vairākas īsas kinonoveles, kuru pamatā ir no kāda literāra darba vai filmas aizgūts sižets. Iepriekš par parodiju objektiem kļuvusi Edgara Alana Po poēma "Krauklis", H.G.Velsa romāns "Pasauļu kari", Stīvena Spīlberga filma "A.I. Artificial Intelligence" ("Mākslīgais intelekts") un citi kino un literārie darbi.

Vampīru sāga "Twilight" ("Krēsla") stāsta par mīlas trīsstūri starp parastu meiteni Bellu, vampīru Edvardu un vilkati Džeikobu. Filmas balstītas uz amerikāņu rakstnieces Stefānijas Meieres romāniem.

Oriģinālu lasiet šeit