Ravnica. Spēle un grāmatas

Par Dzirksteles karu: RAVNICA (MAGIC: The Gathering) Gregs Veismans.

NEW YORK TIMES dižpārdoklis • Piedzīvojiet pirmo oficiālo laidienu Magic: The Gathering multiversā: piedzīvojumi gandrīz desmit gadu laikā, kad galvenā kauja sākas Ravnicā.

 

Tejo Verada nevēlas neko vairāk kā tikai vairogu, kas izmanto arkānas enerģijas, lai pasargātu savus cilvēkus no viņa pasaules ļaunajām dimanta vētrām. Kad viņš ir apbedīts dzīvs pēc pirmās īstās Vētras, jaunā maga dzīve drīz beigsies, pirms tā varētu patiesi sākties, līdz tas tā nenotiek. Vienā mirklī - spēks, par kuru viņš nezināja, ka viņš viņu noslaucījis prom no mājām uz akmens, stikla un brīnuma pasauli: Ravnica. Tejo ir Planeswalker, viens no daudziem, kas tiek izsaukts uz pasauli aptverošo pilsētu - to visu pievilina Nikols Bolass, vecākais pūķis. Bolass aplenc Ravnica pilsētu, izsalcis pēc galvenās balvas - pašas dievietes. Viņa nepārspējamā maģija un neapturamā armija, šķiet, ir gatava novest pilsētu līdz pilnīgai sagraušanai.

Starp tiem, kas traucē Bolasa drausmīgajām mahinācijām, ir Vārtu pulkstenis, Planeswalkers zvērēja pieveikt ļaunumu neatkarīgi no tā, kur tas tiek atrasts. Bet, kad viņi strādā, lai saliedētu citus tēvus un aizstāvētu pilsētu un tās iedzīvotājus, kļūst skaidrs šausmīgā Bolas plāna patiesība. Vecākais pūķis ir sagatavojis slazdu, lai iekarotu visspēcīgākos magus visā Multiversā, un ir jau par vēlu aizbēgt.

Tā kā lielie un mazie spēki saplūst pilsētā un notiek kaujas, likmes nevarētu būt augstākas. Ja Vārtu pulkstenis apmaldās un Planeswalkers neizdodas, varoņi tiks sakauti un sāksies bezgalīgais Nikola Bolasa valdīšanas laiks.

https://www.penguinrandomhouse.com/books/595014/war-of-the-spark-ravnica-magic-the-gathering-by-greg-weisman/

Gregs Veismans (dzimis 1963. gada 28. septembrī) ir amerikāņu komiksu, animācijas un romānu rakstnieks, televīzijas šovu producents, kā arī balss aktieris. Iespējams, ka viņš vislabāk pazīstams ar animācijas seriāliem Gargoyles, The Spectacular Spider-Man un Young Justice.

Veismans ir bijušais angļu valodas komponēšanas un rakstīšanas skolotājs. Viņš ieguva bakalaura grādu Stenfordas universitātē un maģistra grādu USC. Starp koledžu un maģistrantūru viņš strādāja par DC Comics redakcijas nodaļas darbinieku, vienlaikus rakstot Captain Atom ar Keriju Beitsu (Cary Bates). Kad viņam bija 22 gadi, viņš rakstīja četru izlaidumu mini sēriju DC Comics, kurā piedalījās supervarones Black Canary tapšanā; sērijas pirmais numurs tika salikts, bet projekts galu galā tika atstāts plauktiņā, jo varone tika izmantota rakstnieka / mākslinieka Maika Grela augsta līmeņa filmā Green Arrow: The Longbow Hunters. Nesekmīgā projekta elementi vēlāk tika izmantoti viņa DC Showcase: Green Arrow īsfilmai.

Pēc aiziešanas no Disneja 1996. gadā Veismans divus gadus pavadīja DreamWorks, kur viņš izveidoja un izstrādāja jaunu televīzijas sēriju ar nosaukumu Rain of the Ghosts. Kad seriāls netika uzņemts, Veismans nopirka īpašumu atpakaļ, lai to pārvērstu romānu sērijā. Viņa debijas romāns ar nosaukumu Rain of the Ghosts tika izlaists 2013. gadā. Tā turpinājums “Pelnu un putu gari” sekoja 2014. gadā. Veismans ir paziņojis, ka trešās grāmatas nosaukums būs "Kaulu maska", un 2015. gadā viņš izdeva pēc veiksmīgas kopfinansēšanas projektu ar Kickstarter, izmantojot pilnīgu unbaidged AudioPlay, pamatojoties uz Rain of the Ghosts. Tas bija visvairāk finansētais jauniešu pieaugušo projekts vietnē Kickstarter. 2016. gadā Veismans izlaida bērnu romānu World of Warcraft visumā ar nosaukumu World of Warcraft: Traveler, kam sekoja turpinājums, World of Warcraft: Traveller - spirāles ceļš. Nākamais Veismana romāns ir iekļauts filmā Maģija: Gathering Visums. Dzirksteles karš - Ravnica tika izlaists 2019. gada 23. aprīlī, un tas izveidoja New York Times bestselleru sarakstu. Tā turpinājums “War of the Spark - Forsaken” tika izlaists 2019. gada novembrī.

https://en.wikipedia.org/wiki/Greg_Weisman

Intervija.

http://donthatethegeek.com/interview-greg-weisman/