Raisa Volkere. Laika savažotā

Iepazīstinām ar autores daiļradi un biogrāfiju īsumā.

Rysa Walker

Kā ceļot no mūsdienu Vašingtonas uz tālo Čikāgu 1893. gadā? Keitai neiespējamais kļuva reāls. Izrādās, ka viņas vecmāmiņas dīvainais medaljons ir nekas cits kā atslēga uz CHRONOS - nākotnes vēsturnieku organizācijas, kas ceļo laikā, galveno mītni. Drīz Keita atklāj, ka realitāte ir mainījusies un viņas vecāki vairs nepastāv, un viņa izdzīvoja tikai pateicoties atslēgas aizsardzībai. Kāds nogalināja Keitas vecmāmiņu, kad viņa bija deviņpadsmitajā gadsimtā. Meitenei jāceļo laikā un jāizdomā, kā novērst briesmīgas sekas. Bet, ja viss izdosies, puisis, kurš viņai patīk, vairs nekad viņu neatcerēsies. Vai viņas kustības ietekmēs visas pasaules likteni?

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1005653977-skovannaya-vremenem-rajsa-uolker

Laika šķautne

Turpinās sarežģīts laika ceļojums. Jaunas pārmaiņas realitātē padara Keitu traku. Meitene uzzina, ka vectēvs ir iesaistīts globālās pārmaiņās vēsturē un gatavojas iekarot varu visā pasaulē. Tagad Keitai jāatrod visi ceļotāji, kas iestrēguši dažādos laika periodos, lai atņemtu viņiem atslēgas un tādējādi glābtu viņu dzīvības. Šajā darbā viņai palīdzēs puisis, kuram ir arī CHRONOS gēns. Bet viņai vajadzētu būt uzmanīgai: ja plāns tiks atklāts, tad miljoniem cilvēku liktenis būs apdraudēts. Vai Keita spēs uzvarēt pasaulē, kurā starp labo un ļauno ir maza robeža? Un vai tas, kurš viņai ir dārgs, nekļūs tikai par atmiņu?

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1005715231-gran-vremeni-rajsa-uolker

Autores mājaslapa.

Es uzaugu liellopu fermā Floridas štatā, trīsdesmit jūdžu attālumā no tuvākās grāmatnīcas un desmit jūdžu attālumā no bibliotēkas, kas bija ļoti nepietiekami finansēta. Šķiet, ka bibliotekāres vienīgie pienākumi man bija ieteikt grāmatu, kuras es vēlētos, un mani atkal ievilkt bērnu nodaļā. Bija daudz reižu, kad es būtu pārdevusi savu dvēseli, lai dabūtu rokās jaunu grāmatu, tāpēc pastāv neliela iespēja, ka tas varētu izraisīt darījumu starp mani pusaudžu vecumā un velnu. Viena vecmāmiņa centās mani nodrošināt ar grāmatām, lai gan tās, visticamāk, bija Luisas L’Amour vesternu un Barbaras Kartlendas romances, kuras viņa pabeidza lasīt, nekā zinātniskās fantastikas un fantāzijas grāmatas, kuras man patika visvairāk. Otra mana vecmāmiņa man stāstīja stāstus, kas pamodināja manu interesi par vēsturi un rosināja iztēli.

Esmu strādājis daudz dažādu darbu ar dažādu kompetences pakāpi, tostarp glābēja ūdens slidkalniņā (neviens nav noslīcis), viesmīle (tikai daži sasisti trauki), aktrise melodrāmas teātrī (labas atsauksmes, izņemot manas divas kreisās kājas), tīmekļa un multivides attīstība (es vēl mazliet ar to nodarbojos) un galu galā vēstures un valdības profesore. Ja jūs varat atrast kopsaucēju starp visiem šiem darbiem, lūdzu, paziņojiet man. Es sāku rakstīt pirms ūdens slidkalniņu koncerta, bet tikai nesen tas sāka atmaksāt rēķinus.

Reizēm es rakstu nistērijas ar tikai nelielu paranormālu pieskārienu ar pseidonīmu C. Rysa Walker. Autors Kalebs Amsels ir mans partneris dažās detektīvu Thistlewood Star mistērijās.

Jūs bieži (pārāk bieži) atradīsit mani Facebook un Twitter. Ja jūs to darāt, uzmanīgi atgādiniet man, ka man tiešām vajadzētu sākt rakstīt.

https://www.rysa.com/