Railijs Seigers. Pārdzīvot nakti

Tūlītējs bestsellers "New York Times" versijā.

Jauns trilleris no pasaules bestselleru "Lock All Doors", "The Last Girls", "My Last Lies" autora, kura meistarību atzīmēja pats Stīvens Kings!

Grāmata, kas obligāti jāizlasa pēc "The Washington Post", "USA Today", "Entertainment Weekly", CNN un citiem.

Amazon mēneša izvēle.

Railija Seigera grāmatas ir tulkotas vairāk nekā 20 valodās.

Grāmatas apraksts

Čārlijs gandrīz nepazīst vīrieti, kurš tagad sēž pie stūres, Džošu Baksteru. Viņi satikās universitātes pilsētiņā, katrs meklējot kompanjonu ilgam braucienam mājās uz Ohaio, un abiem bija pamatoti iemesli doties prom. Čārliju pārņem vainas apziņa un skumjas par savas labākās draudzenes slepkavību, ko paveicis kāds vīrietis, kas pazīstams kā Campus Killer. Džošam – vismaz pēc viņa vārdiem – nepieciešamība palīdzēt slimajam tēvam.

Taču pa ceļam Čārlijs arvien vairāk pamana, ka Džošā ir kaut kas aizdomīgs, sākot ar dīvainiem robiem stāstā par viņa tēvu un beidzot ar lūgumu neskatīties bagāžniekā... Uz tumšas, līkumainas šosejas Čārlijam arvien vairāk rodas aizdomas ka viņš koplieto automašīnu ar Campus Killer. Vai Džošs tiešām ir bīstams? Vai arī Čārlijas neuzticēšanās ir tikai viņa filmu rosinātās iztēles auglis?

Viens ir skaidrs – Čārlijam nav kur bēgt un nav iespējas izsaukt palīdzību. Vienīgais veids, kā uzvarēt, ir izdzīvot nakti.

Par autoru

Railijs Seigers ir mūsdienu ārzemju rakstnieka Toda Ritera, asa sižeta pilnu trilleru autora, pseidonīms.

īsa informācija

Tods Riters ir amerikāņu redaktors, žurnālists un grafiskais dizaineris. Viņš paraksta žurnālistikas rakstus ar savu īsto vārdu, un mākslas darbiem izmanto divus pseidonīmus: Alans Fins un Railijs Seigers.

Rakstnieks dzimis nelielā ciematā Pensilvānijas štatā, vietējās bankas darbinieka dēls. Viņa vecākiem patika taksidermija, tas ir, viņi izgatavoja dzīvnieku izbāzeņus. Tods stāsta, ka uzaudzis Bambi-the-Fawn stila mežos un plašos, klajos laukos tieši no ziemeļiem no ziemeļrietumiem. Viņa darbu visvairāk ietekmēja Volts Disnejs un Alfrēds Hičkoks.

Tagad Riters dzīvo Prinstonā, Ņūdžersijā, un visu savu brīvo laiku velta jaunu grāmatu rakstīšanai.

Railija Seigera izdevumi

Ar šo pseidonīmu rakstnieks publicē asa sižeta pilnus trillerus. Krievu valodā var lasīt grāmatas "Pēdējās meitenes", "Mani pēdējie meli" un "Slēgt visas durvis".

Romāns "Pēdējās meitenes" kļuva par pasaules bestselleru, šo darbu atzīmēja pats Stīvens Kings, tiesības filmēt grāmatu ieguva filmu studija Universal Pictures. Galvenā varone Kvinsija Kārpentere izdzīvoja pēc maniaka uzbrukuma: viņa kopā ar pieciem draugiem atpūtās Pine Cottage, kad notika slaktiņš. Prese vientuļo izdzīvojušo nodēvēja par "pēdējo meiteni". Kvinsija cenšas dzīvot parastu dzīvi, viņa neko neatceras par šo briesmīgo dienu - taču pēkšņi viņas dzīvē parādās vēl viena “pēdējā meitene”, un varonei joprojām ir jānoskaidro, kas noticis.

“Mani pēdējie meli” ir stāsts, ko iedvesmojis klasiskais romāns un filma "Pikniks pie Hanging Rock", un vēl viena šausminoša nedēļa, ko desmit gadus vecais Railijs pavadīja vasaras nometnē. Šīs grāmatas varone ir māksliniece Emma, ​​kura vasaras nometnē zaudēja trīs draugus: meitenes vienkārši pazuda bez vēsts. Katrā savā gleznā Emma starp lapām un zariem slēpj trīs baltas figūras, nespējot aizmirst par pagātni. Pēc daudziem gadiem viņa atkal nonāk šajā vasaras nometnē, tagad kā gleznošanas skolotāja. Emma cer pati veikt izmeklēšanu.

Grāmata "Aizver visas durvis", kas tika izlaista 2020. gada janvārī, ir par jaunu meiteni vārdā Džūla. Pēc šķiršanās ar savu draugu, varone iegūst jaunu darbu un uzzina, ka vecās ēkas sienas glabā daudz tumšu noslēpumu.

***

Piecas filmas, kas iespadojušas viņa rakstniecību.

https://www.deadgoodbooks.co.uk/riley-sager-final-girls-movies/

Autora mājaslapa.

https://www.rileysagerbooks.com/