Radīts Bezdibenī. Manga "Made in Abyss"

Bāreņu meitene Riko dzīvo bērnunamā Orfā. Tas atrodas uz stāvām klintīm ap milzīgu bezdibeni, slēpjot daudzus noslēpumus, dabas brīnumus un senos dārgumus.

Tur Riko atrod robotu, kas izskatās kā mazs zēns. Meitene savu jauno paziņu sauc par Regu un slēpjas savā patversmē.  Bet tas vēl nav viss! Pēkšņi Riko uzzina, ka viņas pazudušā māte var būt dzīva. Meitene un robots nolemj kopā doties uz Bezdibeni, kur pazuda viņas māte. Riko un Regs saprot, ka tas ir ļoti riskanti, jo bezdibenis ir pilns ar nāvējošām briesmām. Vai viņai izdosies atrast savu mammu un palikt dzīvai?

2. sējums.

Milzīgā alu sistēma, kas pazīstama kā bezdibenis, ir pēdējā neizpētītā vieta pasaulē. Šī titāniskā bedre ir mājvieta dīvainām un pārsteidzošām radībām. Tas ir pilns ar noslēpumainām senām relikvijām, kuru mērķis mūsdienu cilvēkam nav zināms. Drosmīgo piedzīvojumu meklētāju paaudzes ir ierautas bezdibenī. Laika gaitā tie, kas bija pietiekami drosmīgi, lai izpētītu bīstamo bedri, kļuva pazīstami kā "bezdibeņa pētnieki". Osā, pilsētā, kas atrodas pie bezdibens, dzīvo maza bārene vārdā Riko, kura sapņo kļūt par lielo alu pētnieci, kāda bija viņas māte, un atrisināt lielo bedres noslēpumu. Kādu dienu, izpētot tumšos dziļumus, viņa uzduras mazam zēnam, kurš izrādās robots ...

https://mangapoisk.ru/manga/made-in-abyss

Autors.

Shigeya Suzuki (鈴木茂也, Šingeja Suzuki, dzimis 1979. gada 5. maijā), vairāk pazīstams ar savu pseidonīmu Akihito Tsukushi (つくしあきひと, Akihito Cukusi) ir japāņu ilustrators, mangaka un dizaineris no Sagamiharas, Kanagavas prefektūrā. Suzuki izmanto arī vārdu  Ichimi Tokusa (とくさ一味, Tokusa Ičimi).

Tsukushi nāk no Kanagavas prefektūras, apmeklējot Tachibana Gakuen vidusskolu pirms ilustrācijas kursa beigšanas Tokijas Dizaina akadēmijā. Viņš strādāja Konami no 2000. līdz 2010. gadam, pirms kļuva par ārštata ilustratoru. Konami laikā viņš galvenokārt strādāja animācijā un veidoja tādu nosaukumu saskarni kā Elebits, kā arī Nintendo DS spēles Elebits: Kai un Zero piedzīvojumu un anime Otogi-Jūshi Akazukin scenārija noformējumu.

Pēc aiziešanas no Konami Cukusi sāka zīmēt mangas, debitējot 2011. gadā dōjinshi Star Strings Yori (ス タ ー ス ト リ ン グ ス よ り). 2012. gadā Takešobo savā tīmekļa vietnē Comic Gamma sāka sērijveidot savu mangu Made in Abyss (メ イ ド イ ン ア ビ ビ ス). Tas vēlāk saņems anime adaptāciju 2017. gadā.

Viņa darbu raksturo detalizēti apraksti un stāstījuma zīmējumi. Kā cilvēku, kuru viņš apbrīno, viņš min Normanu Rokvelu.

https://en.wikipedia.org/wiki/Akihito_Tsukushi