R. Dž. Bārkers. Kaulu kuģi

Paisuma bērns. 1. grāmata. Kaulu kuģi. The Bone Ships. The Tide Child #1

Simt salu jūrnieki paaudzēm ilgi būvēja savus kuģus no jūras pūķu kauliem, lai vestu nebeidzamu karu. Pūķi pazuda, bet cīņa par pārākumu turpinājās.

Pretinieki cenšas sagūstīt divas galvenās vērtības: pūķa kaulus jaunu kuģu celtniecībai un bērnus, kuru dvēseles pēc upurēšanas dod kuģiem spēku. Un tagad tālajos ūdeņos pamanīts pirmais pūķis pēdējo gadsimtu laikā, un abas puses redz iespēju mainīt spēku samērus sev par labu, jo tas, kurš to iegūs, iegūs ne tikai slavu, bet arī karu.

Augstākā valdnieka meita tiek izsūtīta uz mirušo kuģi. Viņas vadībā ir uz nāvi notiesāto noziedznieku komanda. Vai nolādētajiem ir iespējams apturēt karu? Vai negodīgie var nomirt ar godu?

https://www.goodreads.com/en/book/show/43521682

Kaulu kuģu sauciens. Call of the Bone Ship

"Ships of Bone" turpinājums – no autora, "British Fantasy Award" ieguvēja!

Pūķi ir atgriezušies Simtsalu pasaulē.

Bet viņu atgriešanās nozīmē tikai karu un iznīcināšanu.

“Tidechild” apkalpe nonāk sazvērestībā pēc uzkāpšanas uz nelaimē nokļuvušā kuģa, kura tilpne ir piepildīta ar mirstošiem vergiem. Tik ļauns sižets, ka Miasai un komandai liks apšaubīt savu lojalitāti valdniekiem un sākt cīnīties par savu dzīvību.

"Šī ir absolūti fantastiska grāmata, par kuru es biju sajūsmā visā stāsta garumā. Tās iestatījums piedāvā lielisku dīvainas/novitātes un episkā fantāzijas sajaukumu – visam, kurā ir kuģi, kas izgatavoti no pūķa kauliem, ir jābūt sasodīti foršam!" - Kamerons Džonsons

"Brīnumu pilna pasaule, kurā mīti atkal atdzīvojas; ceļš, kas piepildīts ar asinīm, sviedriem un asarām; varoņi, kuri izraus jūsu sirdi, gribat to vai nē. Kurš gan to negribētu?" - starlitbookcom

"Iedvesmojošās ainavas, tostarp milzu jūras pūķis, kas paceļas no sadragātās salas skaidām, īpaši iepriecinās fantāzijas cienītājus." -Publishers Weekly

"Izcils turpinājums vienkārši izcilai grāmatai." -daysinotherworldscom

https://www.goodreads.com/book/show/50637119-call-of-the-bone-ships

Paisuma bērns. 3. grāmata. Kaulu kuģu taka. Bone Ship's Wake

Stāsts par kuģi "Child of the Tides" tuvojas beigām.

Britu fantāzijas balvas ieguvēja RJ Barker radītā goda, slavas un kara sāga beidzas. Džorona Tvinera sapņi par brīvību ir sagrauti. Viņam atliek vien neremdināmas atriebības alkas. Vadot melno floti uz sava flagmaņa ”Paisuma bērna”, viņš izmanto katru iespēju, lai nodarītu pāri simtiem salām. Džorons baidās, ka viņam nepietiks laika. Flote kļūst mazāka, Keishan puve ēd viņa ķermeni, un viņš ir spiests bēgt no pareģojuma, kurā teikts, ka viņš iznīcinās visu pasauli. Bet Jūras pūķi ir atgriezušies, un tas pats par sevi ir brīnums. Tātad, ja ir viens brīnums, tad kāpēc gan nevar būt cits?

https://www.goodreads.com/book/show/56076679-the-bone-ship-s-wake

Intervija ar autoru.

https://www.youtube.com/watch?v=k9A8-Ei7Glk

Par autoru.

RJ Barker ir kritiķu atzinīgi novērtēts un godalgots fantāzijas fantastikas autors. Viņš ieguva 2020. gada Britu fantāzijas biedrības (BFS) Roberta Holdstoka balvu kā labākais romāns par savu ceturto romānu “Kaulu kuģi”.

Viņa debijas triloģija „The Wounded Kingdom” (Age of Assassins, Blood of Assassins un King of Assassins) tika nominēta Deivida Gemela balvai, Kičija zelta tausteklim, The Compton Crook un BFS labākās debijas un labākā romāna balvām. Fantāzijas strops to nosauca par “Pilnīgi izklaidējošu un pastāvīgi iespaidīgu”, BFS to nosauca par “vienu no labākajiem fantāzijas seriāliem, ko jebkad būsiet lasījis” un par “Īpaši sensacionālu jaunu balsi episkā fantāzijā” – autors Nikolass Īmss.

Tam viņš sekoja ar godalgoto „Tide Child Trilogy”: The Bone Ships, Call of the Bone Ships un The Bone Ship's Wake. Šīs grāmatas ir slavējuši: Adrians Čaikovskis “Viena no interesantākajām un oriģinālākajām fantāzijas pasaulēm, ko esmu redzējis pēdējos gados” un Robina Hoba “Brilliant”, kā arī brīnišķīgas atsauksmes žurnālā „Starburst”, SFX un ar zvaigznīti atzīmētu recenziju grāmatā „Booklist”: 'Unikāla un neaizmirstama pasaule – skarba un brutāla un pilna ar pilnībā realizētiem, spēcīgiem sieviešu tēliem. Bārkeram ir izdevies izveidot stāstu, ko iedvesmojis Mobijs Diks, Troņu spēle un pirātu mācība, un lasītāji tiks piesaistīti un apburti.

RJ dzīvo Līdsā kopā ar savu sievu, dēlu un apšaubāmas taksidermijas, dīvainas mākslas, biedējošas mūzikas un vairāk grāmatu kolekciju, nekā viņiem ir vietas. Viņš uzauga, lasot visu, ko vien varēja paņemt rokās, un vienmēr ir bijis “tas, kam grāmata kabatā”. Spēlējis rokgrupās, pirms izlēma, ka ir nejēdzīgs mūziķis, RJ atgriezās pie savas pirmās mīlestības, fantastikas.

Website: www.rjbarker.co.uk

Twitter: @dedbutdrmng

https://www.amazon.com/stores/author/B005LVVCTQ/about