Pūķi. Glābēju komanda

(Jāpiezīmē, ka šis materiāls sagatavots vēl pirms otrā Krievijas iebrukuma Ukrainā. - sagatavotāja/tulkotāja piezīme)

Pūķi. Glābšanas komanda: Animācijas seriāls seko vikingu dvīņu Daka un Leilas piedzīvojumiem, kurus audzināja pūķi un kuriem ir unikāla spēja ar tiem sazināties. Brālis un māsa vada piecu burvīgu jaunu pūķu komandu — Vingeru, Sameru, Kuteru, Agro un Bērplu, ar kuriem viņi pavada savas dienas, glābjot citus pūķus un palīdzot cilvēkiem Hatzgaloras pilsētā.

Tas ir jaunākiem bērniem domāts spinofs franšīzei "Kā pieradināt pūķi".

Sešās oriģinālā seriāla sērijās bērnu komanda un viņu draugi pūķi gaida jaunus aizraujošus piedzīvojumus. Mēs atkal nonāksim tālā pasaules nostūrī, kur mīt vikingi un noslēpumainas radības. Iepriekšējās šīs franšīzes sērijas mūs iepazīstināja ar jaunajiem vikingu dvīņiem Daku un Leilu – bērniem, kurus savā laikā izglāba, izaudzināja un audzināja pūķi, tāpēc viņi jau bērnībā iemācījās runāt viņu valodā un attīstīja spēju ar viņiem sazināties. Daks un Laila gandrīz nomira jūrā kuģa avārijas laikā agrīnā vecumā, par laimi, pūķi viņus redzēja un izglāba.

Daku un Leilu audzināja viņu pūķa māte, kura viņus mīl un lolo tikpat ļoti kā savu dēlu Vingeru. Kā pateicības zīmi par to dvīņi izvirzīja savu mērķi pateikties savai mātei par rūpēm un laipnību, atbalstot tos, kuriem tā nepieciešama. Animācijas seriāla sižeta darbība atkal notiek ap Daka un Lailas māju Hatsgalorā. Kopā ar jaunajiem pūķiem Winger, Summer, Cutter, Aggro un Burple viņiem būs jārūpējas un jāsargā citi pūķi un savas dzimtās pilsētas iedzīvotāji, kuriem draud briesmas.

Šoreiz vikingu dvīņu ceļš, kuri piedzīvojumā ved 5 pūķu komandu, ieies dziļās jūrās, kur pirms daudziem gadiem seno pilsētu aizskaloja sālsūdens. Bezbailīgajiem varoņiem ir jācīnās pret kuģu uzbrukumiem, kas spēj katapultēt milzīgus laukakmeņus, izbēgt no nežēlīgiem vajātājiem, kā arī saskarties aci pret aci ar mehāniskiem pūķiem, kas klīst pa debesīm. Turklāt šoreiz Daks un Laila iepazīsies un iepazīsies ar daudzām jaunām zvīņainām būtnēm, ar dažām no kurām sadraudzēsies. Nepalaidiet garām jaunās epizodes ar dvīņu bērnu un viņu draugu pūķu piedzīvojumiem.

(No krievu portāla.)

DreamWorks Dragons: Rescue Riders ir amerikāņu datoranimācijas straumēšanas televīzijas seriāls franšīzes How to Train Your Dragon ietvaros, ko Netflix ražo DreamWorks Animation Television. Izrādes pirmizrāde notika 2019. gada 27. septembrī, bet tās otrā sezona tika izlaista 2020. gada 7. februārī. Trīs īpašie piedāvājumi tika izlaisti 2020. gada martā, jūlijā un novembrī.

2021. gada 24. novembrī seriāls pārcēlās uz Peacock ar jaunu sezonu ar nosaukumu Heroes of the Sky. Debesu varoņu otrā sezona tiks izlaista 2022. gada 3. februārī.

Sērija seko Dakam un Leilai, cilvēku dvīņiem, kurus audzinājuši pūķi, kuri rezultātā ir attīstījuši unikālu spēju tieši sazināties ar viņiem, palīdzot un glābjot pūķus un Hutsgaloras pilsētas iedzīvotājus.

Režisori: Steve Evangelatos, Glenn Harmon, Greg Rankin, T.J. Sullivan

https://en.wikipedia.org/wiki/DreamWorks_Dragons:_Rescue_Riders

Oficiālā mājaslapa.

https://www.netflix.com/lv/title/80218107

Viki lapa.

https://howtotrainyourdragon.fandom.com/wiki/Dragons:_Rescue_Riders

DreamWorks lapa.

https://www.dreamworks.com/shows/dragons-rescue-riders

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt10687134/