Pixel 7 un Pixel 7 Pro varētu tikt izlaisti ar tādiem pašiem ekrāniem kā Pixel 6 sērijas viedtālruņi

28. Mai, 2022

Google jau oficiāli paziņojis par jaunajiem Pixel 7 un Pixel 7 Pro viedtālruņiem, bet pagaidām uzņēmums par tiem neko daudz vēl nav atklājis. Tagad jaunākā noplūdusī informācija liecina, ka viedtālruņiem varētu būt tādi paši ekrāni kā Pixel 6 un Pixel 6 Pro.

Šādu informāciju no Android koda atklājis 9to5Google, kas norāda uz 2022. gada flagmaņiem, kuriem izmantoti tie paši Samsung displeju paneļi, kādi bija 2021. gadā.

Pixel 7 gadījumā tas nozīmē 1080 x 2400 pikseļu ekrānu ar atsvaidzināšanas frekvenci līdz 90 Hz, un Pixel 7 Pro tas būtu 1440 x 3120 pikseļu ekrāns ar maksimālo atsvaidzināšanas frekvenci 120 Hz. Tie ir visai labi ekrāni, taču tas nozīmē, ka jaunie viedtālruņi, iespējams, īpaši neatšķirsies no to priekštečiem.

Pagaidām gan šī informācija nav oficiāli apstiprināta, bet gan atrasta Android kodā un var mainīties. Iespējams, ka kods nepareizi interpretēts vai Google vēl veiks izmaiņas līdz viedtālruņu izlaišanas brīdim rudenī.

Pagaidām ir zināms, kāds būs Google Pixel 7 un Pixel 7 Pro dizains, jo uzņēmums ir izlaidis oficiālus viedtālruņu attēlus. Google ir arī apstiprinājis, ka jauno ierīču iekšienē būs nākamais Tensor procesors kas, cerams, ļaus ievērojami palielināt ātrumu.

https://notepad.lv/pixel-7-un-pixel-7-pro-varetu-tikt-izlaisti-ar-tadiem-pasiem-ekraniem-ka-pixel-6-serijas-viedtalruni/