Pīters Grils un zintnieka laiks

Peter Grill to Kenja no Jikan vai Peter Grill and the Philosopher's Time. 2020. gada anime seriāls. Studija "Wolfsbane". Režisors Tatsumi 辰美 Supererotisks, uz porno robežas, tāpēc 18+.

Tikai spēcīgākais cīnītājs ir izcilā karotāja Luvelia rokas cienīgs, bet, lai pierādītu, ka esat cienīgs, jums ir jāuzvar pasaules turnīrā un jānopelna "spēcīgākā cīnītāja" tituls. Nekad agrāk vēsturē šis tituls nav piederējis kādai cilvēku ģimenei, taču mūsu galvenais varonis nebaidās no pārbaudījumiem un ir gatavs izaicināt visas grūtības, kas radušās viņa tīrajā mīlestībā pret skaisto Luveliju. Vai tie būtu briesmoņi, kašķīgs un neprognozējams tēvs, kurš bez mēra aizsargā savu meitu, seksīgas ogru māsas, vareni, seni elfi, nelietīgi pusorki, Pīters Grils tos visus izturēs, jo viņš ir spēcīgākais vīrietis pasaulē, vai ne?

https://hentaiz.org/1670-piter-grill-i-vremya-mudreca.html

Piedzīvojums (?) turpinās! Pīters Grils to Kenja no Jikan Anime izsludina 2. sezonu

Manga tika publicēta 2017. gadā, bet anime — 2020. gadā.

Anime no Peter Grill to Kenja no Jikan, kuras pamatā ir Hijamas manga, faniem ir labas ziņas. Mangas devītā sējuma obi-cap lapā ir apstiprināts, ka anime otrā sezona ir apstiprināta ražošanai. Tomēr nav papildu informācijas, ieskaitot izlaišanas datumu.

https://akibatan.com/2021/11/peter-grill-and-the-philosophers-time-tv-anime-to-return-for-its-2nd-season/

Peter Grill to Kenja no Jikan (jap. ピーター・グリルと賢者の時間 , «Pīters Grils un zintnieka laiks») — Daisuke Hiyama fantāzijas manga. Manga sāka publicēt Futabasha žurnālā Monthly Action 2017. gada jūlijā. Wolfsbane Studios pirmizrādi piedzīvoja anime adaptācija no 2020. gada jūlija līdz septembrim.

Mangu ASV un Ziemeļamerikā licencējusi Seven Seas Entertainment, Krievijas Federācijā - Istari Comics

Stāstījuma centrā ir leģendārais piedzīvojumu meklētājs Pīters Grils, "spēcīgākais cilvēks uz zemes". Lai gan viņam ir draudzene vārdā Luvelija, ar kuru viņš apņēmās pavadīt visu atlikušo mūžu, viņa joprojām uzskata, ka stārķi atnes mazuļus, un divu gadu laikā kopš abu attiecību sākuma Pīters un Luvelija nav tikuši tālāk, kā turoties rokās. Tajā pašā laikā citas meitenes, piemēram, divas ogru māsas un elfs, vēlas viņu, lai pasaulē nāktu spēcīgi bērni. Pēterim jāizvairās no visa veida kārdinājumiem un sazvērestībām (veltīgi), visu laiku jūtoties vainīgam pret Luveliju.

https://ru.wikipedia.org/wiki/Peter_Grill_to_Kenja_no_Jikan

Šķiet, ka vīrietim laimei nevajag tik daudz. Daudziem pietiek tikai labi paēst. Tas tiešām tā ir, jo vīrieši nemaz nav prasīgi pret vēlmju piepildījumu. Daudzi iebildīs, uzskatot, ka būtu jauki, ja tuvumā būtu mīļotā draudzene, kā arī būtu stipra un pievilcīga. Pat neskatoties uz tik iespaidīgo sarakstu, tās ir ļoti pieticīgas un dabiskas prasības, kas var būt diezgan piemērotas jebkurā laikā. Pārsteidzoši, ka ne visiem izdodas sasniegt to, ko viņi vēlas. Vistuvāk viņa sapņa piepildījumam ir Pīters Grils. Viņš jau ir izveidojis sev cīnītāja karjeru, kuru tagad atpazīst gandrīz uz katra stūra. Tiesa, atrast meiteni, ar kuru kopā galvenā varone justos laimīga, nav nemaz tik viegli. Vīrietis drīz vien saprata, ka viņa slava var palīdzēt viņam atrast savu mīļoto. Varbūt ir daudz sieviešu, kuras vēlas no viņa radīt pēcnācējus, zinot, kādi spēcīgi un veseli bērni spēj piedzimt. Kas notiks tālāk galvenā varoņa dzīvē pēc šāda notikumu iznākuma apzināšanās? Uzzināsim pavisam drīz!

2020. gada anime, režisors Tacumi.

Vikipēdija.

https://en.wikipedia.org/wiki/Peter_Grill_and_the_Philosopher%27s_Time

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt12464204/

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/40436/Peter_Grill_to_Kenja_no_Jikan

Viki lapa.

https://peter-grill-and-the-philosophers-time.fandom.com/wiki/Peter_Grill_and_the_Philosopher%27s_Time