Pīters G. Bells. Ceļojums uz neiespējamām vietām

P. G. Bells ir dzimis Dienvidvelsā, kur viņš tika audzēts, ievērojot grieķu mitoloģijas, spoku stāstu un „Doctor Who” diētu. Viņam gadu gaitā ir bijuši visdažādākie darbi, sākot no glābēja līdz amerikāņu kalniņu operatoram, taču viss, ko viņš patiešām ir vēlējies darīt, ir rakstīt stāstus iztikai. Un tagad viņš to dara! Viņš dzīvo Velsā kopā ar sievu Annu un abiem diviem bērniem.

https://www.goodreads.com/author/show/3441091.P_G_Bell

Mājaslapa.

https://www.pgbellwriter.com/

Ceļojums uz neiespējamām vietām. The Train to Impossible Places Adventures, 1. grāmata

Īsajā Izlases sarakstā iekļauta 2019. gada bērnu “Waterstones” balvai.

Īsajā Izlases sarakstā iekļauta Branford Boase balvai 2019.

Atlasīta 2019. gada vasaras lasīšanas izaicinājumam.

Kad Suzija nakts vidū dzird dīvainu grabošu troksni, viņa ložņā lejā, lai atrastu vilcienu, kas rūc caur viņas māju. Bet tas nav parasts vilciens. Tas ir burvju piegādes ekspress neiespējamo vietu savienībai.

Uz kuģa, kur troļļu zēna Vilmota dēļ uz klāja nokļuvusi, Suzijas pasaule tiek apgriezta kājām gaisā, kad viņai ir dots pienākums nogādāt nolādēto paciņu drausmīgajai burvei Lēdijai Crepuskulai. Izņemot gadījumus, kad noslēpumainais iepakojums lūdz to nepiegādāt, Sūzija atklāj, ka neiespējamo vietu liktenis varētu būt tikai viņas rokās.

https://www.pgbellwriter.com/the-train-to-impossible-places/

Ceļojums uz neiespējamām vietām. The Train to Impossible Places Adventures, 2. grāmata

Pievienojieties Suzijai viņas gaidītajam otrajam ceļojumam Lielajā smadzeņu aplaupīšanā, turpinājumā "Waterstones" bērnu grāmatu balvas sarakstā iekļautajam vilcienam uz neiespējamām vietām.

Suzoja nevar gaidīt, kad atgriezīsies NeIespējamās vietas savienībā neiespējamā pasta ekspresī. Bet, kad viņa ierodas, viņa noklausās draiskulīgu plānu iznīcināt Troļļvilu no ēnainā un negaidītā ļaundara. Suzijai un viņas draugiem, lai notvertu vainīgo, pirms aizbraukšanas no mākoņu pasaulēm pa slepenām alām jānoķer vainīgais, pirms Trollvilla sabrūk ...

https://www.pgbellwriter.com/the-great-brain-robbery-2/

Ceļojums uz neiespējamām vietām. The Train to Impossible Places Adventures, 3. grāmata

Kad neiespējamais pasta ekspresis maģiski ierodas savākt Suziju, viņa dodas uz savu līdz šim visgrūtāko piegādi. Noslēpumaina sarunu grāmata nozog vārdus un izraisa haosu visā neiespējamajā vietā!

Grāmata ir jāatgriež pilsētā, kas ir zaudēta tūkstošiem gadu. Bet bez kartes, lai tur nokļūtu, Suzijas un Vilmota ceļojums viņus pakļauj nopietnām briesmām. Un, beidzoties laikam, uz visiem laikiem var pazust ne tikai zināšanas neiespējamajās vietās - arī Suzija un Vilmots varētu būt pazuduši…

https://www.pgbellwriter.com/delivery-to-the-lost-city/

P. S. Mistera Riplija apburtās grāmatas. Viena arī no Bella.

https://www.mrripleysenchantedbooks.com/2020/11/mr-ripleys-enchanted-books-book-cover.html

Vai viņš ir Pīters? Iespējams...