Pīters Džeimss. Absolūtais pierādījums

Ieskats autora biogrāfijā un autora daiļrades īss apskats.

Absolute Proof (2017)

Pīters Džeimss (angļu - Peter James)- dzimis 1948. gada 22. augustā, angļu rakstnieks, scenārists un producents.

Pīters Džeimss dzimis Braitonā, Austrumsaseksā. Viņš mācījās Harthausas skolā, turpināja izglītību Ravensbourne College (angļu valodā). Savu scenārista karjeru viņš sāka 1970. gadā Kanādas televīzijā, pēc tam pievērsās filmu producēšanai, nodibinot savu filmu kompāniju Quadrant Films. Starp viņa kā izpildproducenta darbiem ir dalība tādās filmās kā Head in the Clouds, Venēcijas tirgotājs, Beowulf un Grendel un citas.

Viņš ir vairāk nekā 20 grāmatu autors, tulkots 30 valodās. Īpaši populāra lasītāju vidū ir romānu sērija par detektīvu Roju Greisu, no kuriem pirmais bija “Slepkavīgi vienkāršs”, kas tika publicēts 2005. gadā, uzreiz iekļuva labāko bestselleru desmitniekā un ieguva vairākas literārās balvas.

https://en.wikipedia.org/wiki/Peter_James_(writer)

Par grāmatu.

Kādu dienu slavenā žurnālista Rosa Hantera dzīvoklī atskan zvans. Vecāka gadagājuma vīrietis sevi piesaka kā ārstu Hariju Kuku un lūdz palīdzību. Izrādās, viņam ir absolūti pierādījumi par Dieva esamību. Un tieši Ross var par to pastāstīt pasaulei - pats Dievs to teica ārstam.

Neviens vecā vīrieša vārdus neuztver nopietni, un pats Hanters jau gatavojas atteikties no šāda piedāvājuma ... Līdz brīdim, kad noslēpumainais viesis nodos viņam ziņojumu no Rosa dvīņu brāļa, kurš nomira pirms daudziem gadiem.

Pārliecināts ateists, Hanters tomēr sāk ceļu uz risinājumu. Bet kas gaida cilvēci, ja tā atklāj, ka Dievs patiešām pastāv? Tas ir acīmredzami: pasaulā ienāks haoss, un pats atklāšanas dalībnieks tiks sodīts.

Izlasiet slavenā meistara Pītera Džeimsa romānu, kuru viņš ir veidojis jau trīsdesmit gadus - tur ir ne tikai mistika un aizraujošs sižets, bet arī atbildes uz jautājumiem, kurus uzdod katrs cilvēks.

https://www.litres.ru/piter-dzheyms/absolutnoe-dokazatelstvo/

Par autoru vēl.

Pīters Džeimss ir britu rakstnieks, mistisku stāstu, kriminālpsiholoģisku trilleru un šausmu romānu veidotājs. Viņš ir arī veiksmīgs filmu producents.

Autora biogrāfija

Pīters dzimis 1948. gada 22. augustā Braitonā, Saseksā. Beidzis prestižo privāto skolu Charterhouse, jaunietis studēja filmu veidošanas pamatus Rāvensbornas koledžā. Pēc absolvēšanas viņš vairākus gadus strādāja Holivudā, kur uzrakstīja bestsellera filmas "Nakts nāve" scenāriju, kā arī producēja filmu "Venēcijas tirgonis" ar Alu Pačino.

Džeimsam ir aktīvs dzīvesveids: viņš katru dienu iet skriet, slēpot, apmeklē golfa klubu un tenisa kortu, kā arī piedalās profesionālās auto sacīkstēs. Viņš mīl suņus un automašīnas, mīl medicīnu, kriminoloģiju, paranormālas parādības. Rakstnieks bieži konsultē policistus. Likumsargi, kas bija pateicīgi par palīdzību, Pīteram jubilejas laikā uzdāvināja patruļas automašīnu, kas papildināja viņa ekskluzīvo automašīnu kolekciju.

Literārā jaunrade

Džeimss rakstnieka karjeru sāka vēl 80. gados, bet patiesie panākumi guva 2005. gadā pēc policijas trillera "Killingly Simple" publicēšanas. Šis romāns atvēra grāmatu sēriju par detektīvu Roju Greisu. Šis cikls ir saņēmis vairākas žanra balvas, un autors nosaukts par vienu no populārākajiem angļu rakstniekiem Amerikas Savienotajās Valstīs. Darbības stāstu meistara bibliogrāfijā ir vairāki desmiti darbu, tostarp:

“Slepkavīgi skaisti”;

"Alķīmiķis";

"Māja aukstā kalnā";

"Spiegu slēptuve".

Pasaulē ir pārdoti vairāk nekā 50 miljoni talantīgā rakstnieka grāmatu eksemplāru, daudzi romāni ir tulkoti citās valodās. Darbi skaidri parāda autora interesi par zinātni, medicīnu un pārdabisko. Lasītāji novērtē viņa darbu par sižetu neparedzamību, rūpīgu personāžu izstrādi, izcilām kriminālistikas zināšanām.

https://www.litres.ru/piter-dzheyms/ob-avtore/

Mājaslapa.

https://www.peterjames.com/

Facebook lapa.

https://www.facebook.com/peterjames.roygrace/