Pirmās ziņas par jaunu, spocīgu anime.

"Ajakaši trijstūra" pirmizrāde būs nākamgad, anime par dēmoniem izsludināts 2023. gadam, bet joprojām nav paziņota komanda.

 

Labas ziņas "labā" meistara Yabuki Kentaro mangas Ayakashi Triangle anime adaptācijas cienītājiem, jo ​​oficiālā vietne ir paziņojusi, ka anime tiks izlaista 2023. gadā, tomēr plašāka informācija nav izplatīta šobrīd.

Anotācija

Kazamaki Matsuri, spoku iznīcinošā nindzja, kas cīnās pret Ayakashi (spokiem), kas sagādā ciešanas cilvēkiem, slepeni aizsargā Kanade Suzu, bērnības draugu, kuru viņa vienmēr mīlēja. Ayakashi vienmēr ir bijis Ajakaši, kurš šoreiz pievērsa uzmanību Suzu, bija kaķa izskatā. Taču viņš ir Širogans, kurš vienmēr ir valdījis pār Ayakashi virsotnē!?

"Ayakashi Triangle" tika uzsākts žurnālā "Weekly Shonen Jump" 2020. gada jūnijā. Mangas autortiesības Taizemē ir aizsargātas ar "Siam Inter Comics".

https://akibatan.com/2022/06/ayakashi-triangle-tv-anime-premieres-in-2023/

Mājas lapa.

https://ayakashitriangle-anime.com/

No Vikipēdijas.

Ayakashi Triangle, ko dažkārt saīsina kā AyaTri, ir japāņu fantāzijas, romantiskas komēdijas manga sērija, kuru sarakstījis un ilustrējis Kentaro Jabuki. No 2020. gada jūnija līdz 2022. gada aprīlim tas tika publicēts izdevēja Shueisha's Weekly Shōnen Jump žurnālā, un kopš 2022. gada aprīļa tas ir pārvietots uz vietni Shōnen Jump+, un Shueisha tās atsevišķās nodaļas ir apkopojis un publicējis deviņos tankobon sējumos. Manga22. Viz Media ir licencējis izlaišanai angļu valodā Ziemeļamerikā, un Shueisha vienlaikus bez maksas publicē sēriju angļu un spāņu valodā Manga Plus lietotnē un vietnē. Anime televīzijas seriāla adaptācija ir paredzēta pirmizrādei 2023. gadā.

Ajakaši trīsstūris koncentrējas uz eksorcistu nindzju Matsuri Kazamaki, jo viņš cenšas aizstāvēt savu bērnības draugu Ayakashi Medium Suzu Kanade no ļaunajiem gariem, ko sauc par ayakashi. Tomēr kaujas laikā, lai glābtu Suzu dzīvību, Matsuri tiek pārvērsta par meiteni, jo viņu nolādēja Ajakaši karalis Širogans. Bez acīmredzama veida, kā mainīt pārvērtības, Matsuri pārskatāmā nākotnē ir spiests publiski dzīvot kā meitene, jo viņš un Suzu tiek galā gan ar draudzīgajiem, gan ļaunprātīgajiem ajakaši, ar kuriem viņi saskaras, kā arī ar pieaugošajām romantiskajām jūtām vienam pret otru. mēģinot lauzt Matsuri lāstu, lai viņš atgrieztos savā sākotnējā vīrišķajā formā.

https://en.wikipedia.org/wiki/Ayakashi_Triangle