Pilsēta, kurā pazudu tikai es. Boku dake ga Inai Machi

Mistiski-pārdabisks kriminālanime. 2016. gads. Režisors Ito Tomohiko. Alternatīvs nosaukums: ERASED. Sinonīmi: The Town Where Only I am Missing, BokuMachi.

Katrs cilvēks ir radoša personība. Katram daiļrade izpaužas savādāk. Daudzi cilvēki māk zīmēt, taču ne visiem patīk zīmēt komiksus, daudzus tie neiedvesmo. Seriāla varonis sevi izpauž tieši ar komiksiem, taču nevar teikt, ka viņam veicas. Viņš mēģina savu sapni iemiesot tealitātē, tāpēc dodas pretī savam mērķim, tomēr katru reizi viņu kaut kas aptur. Tāpēc, ka viņš nav pārliecināts par savām spējām. Baidās neattaisnot savas ieceres un lasītāju cerības. Taču, kāpēc viņš netic sev? Kāpēc cilvēks, kurš tik precīzi un tieši ievēro nianses un realizē tās savā daiļradē, baidās sasniegt gala rezultātu?

Tādu talantu cilvēks saņem ne jau tāpat vien, Visums dāvā vareno potenciālu tāpēc, lai viņš palīdzētu citiem cilvēkiem. Tomēr varonis to nesaprot. [Sižetu gan šis apraksts neizskaidro, varbūt, ka labi. Saprast var tikai skatoties.]

http://seasonvar.ru/serial-12950-Gorod_v_kotorom_propal_lish__ya-1-season.html

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/31043/Boku_dake_ga_Inai_Machi

Mangas vikipēdija.

https://en.wikipedia.org/wiki/Erased_(manga)

Apraksts no Vikipēdijas.

Galvenais varonis ir 29 gadu vecais mangaka Satoru Fudzinuma. Katru reizi, kad viņam apkārt kaut kas notiek, viņa apziņa bez brīdinājuma atgriežas atpakaļ uz kādām piecām minūtēm, kas palīdz viņam labot situāciju. Taču reiz nogalina viņa māti un tas kaut kā ir saistīts ar bērnu nolaupīšanu, kas notikusi viņam apkārt bērnībā. Viņa spējas aizsūta viņu 18 gadu tālā pagātnē.

Saglabājis visas pieaugušā atmiņas, viņš atkal atrodas 10 gadu veca bērna ķermenī un nolemj atrast to, kurš nolaupīja un nogalināja bērnus, lai visu izlabotu un viņa māte paliktu dzīva. Par notikumu ķēdes atslēgu viņš uzskata viņa klases biedrenes Kajo Hinadzuki nolaupīšanu un slepkavību.

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt5249462/