Pilns aptumsums. Muv-Luv Alternative: Total Eclipse

2012. gada anime. Režisori Inagaki Takajuki un Ando Masaomi.

Anime sižets un visas franšīzes sižets notiek alternatīvā pasaulē, kur jau 1960. gadu beigās cilvēki uz Mēness satop citplanētiešu iebrucējus, ko iesauc par "betām". Anime pārcēl darbību uz militāro bāzi Aļaskā. Speciālisti no visas pasaules šeit pulcējas, lai strādātu pie jaunām kaujas bruņām, kas ir nākamās debesu karotāju paaudzes: Tālo Austrumu galvenā aizsardzība. Galvenie varoņi ir inženieri un piloti: galvenokārt meitenes ar lielām krūtīm, kas cīnās pret BETA ar mehu - transformeru palīdzību.

Otra anotācija.

1967. gadā astronautu ekspedīcija, kas ierodas uz Mēness, satiekas ar “saprāta brāļiem”. Bet ekspedīcija nebeidzas labi. Citplanētieši iznīcina visu ekspedīciju un ierodas uz Zemes 1973. gadā. Zemes ienaidnieki tika nosaukti par BETA. Citplanētieši veiksmīgi izveidoja milzīgus kaujas robotus, kuriem bija jāiznīcina viss, kas atrodas viņu ceļā.

Japānas salu valsts cīņā pret citplanētiešiem spēja atgūt Eirāzijas robežas, bet cik ilgi? ASV un Krievija kļuva par militārām lielvarām, taču pat šīs valstis uzskatīja, ka ienaidnieks jau ir tuvu. Divdesmitā gadsimta beigas cilvēki, mēģinot aizsargāt pasauli, saprata, ka, ja viņi neko neizdomās, viņi nevar izvairīties no sakāves. Jui Takamura ir pēdējais seno samuraju ģimenes mantinieks un jauns elites skolas pilots galvaspilsētā Kioto.

Ir pienācis laiks. Ienaidnieki ielauzās Japānā un ātri virzās uz galvaspilsētu. Daudzi jauni kadeti, kuri īsti nezina, kā cīnīties, nonāk frontē. Jui izdodas izdzīvot un neiekrist "ienaidnieku žokļos", taču viņa iegūst milzīgu pieredzi un prasmes. Pateicoties viņas panākumiem un, protams, ģimenes saitēm, Jui tiek nosūtīta uz Aļasku. Aļaskā viņa iekrīt to karavīru rindās, kuri cīnīsies ar citplanētiešiem. Tajā pašā vietā Aļaskā jaunu zinātnieku grupa veido jaunas paaudzes robotus, taču tos nāksies kontrolēt ne tikai pieredzējušam militāram, bet arī mūsu varonei Jui. Kas no tā sanāks, redzēsiet, skatoties šo japāņu animācijas studijas darbu.

10 anime, kas ir līdzīgi šim.

https://anime-look.ru/similar_anime/polnoe-zatmenie/

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/11021/Muv-Luv_Alternative__Total_Eclipse

Viki lapa,

https://muvluv.fandom.com/wiki/Muv-Luv_Alternative_Total_Eclipse

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Muv-Luv

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt2293824/