Piedodiet par manu familiaru! Sorry For My Familiar

Tekka Yaguraba manga. 2018. gads un uz priekšu.

Savdabīga komēdija par jaunu dēmoni un viņas familiāru - cilvēku!

Kad dēmonu meitene Petija atklāj, ka ir pārāk vāja, lai izsauktu familiāru - dzīvnieku, viņa par savu kompanjonu izvēlas vecu vīru, vārdā Normans. Normanam ir savdabīga atzinība par dzīvi visās tās dažādajās izpausmēs, un tas ir diezgan neparasti pazīstams tādam dēmonam kā Petija. Kopā viņi dodas piedzīvojumā, ko vada viņu kopīgās dīvainības!

https://sevenseasentertainment.com/series/sorry-for-my-familiar/

Fanu lapa. Uchi no Tsukaima ga Sumimasen

https://myanimelist.net/manga/104585/Uchi_no_Tsukaima_ga_Sumimasen

Angļu.

Kad dēmonu meitene Petija uzskata, ka ir pārāk vāja, lai izsauktu familiāru - dzīvnieku, viņa izvēlas cilvēku. Viņa vārds: Normans Volkanello — ekscentrisks puisis ar bīstamu aizraušanos ar eksotiskām dzīvības formām. Kad Petija un Normens meklē viņas pazudušo tēvu, sākas neparasts piedzīvojums!

https://www.goodreads.com/en/book/show/36600329-sorry-for-my-familiar-vol-1

Anime enciklopēdija. Taču anime šai mangai laikam nav.

Petija ir grūtībās. Viņas tēvs ir pazudis, atstājot viņu praktiski trūcīgu, un viņa nav pietiekami spēcīga, lai piesaistītu spēcīgu cilvēku vai dotos viņu meklēt pati. Viņa nolemj atrisināt savu problēmu, noslēdzot familiāra līgumu ar Normanu Volkanello, cilvēku, kurš pēta dēmonus un šķiet drošs risinājums. Taču Normanu daudz vairāk interesē uzzināt pēc iespējas vairāk par citu dēmonu familiāriem un, iespējams, arī par pašu Petiju.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/manga.php?id=19624