Pasta bite. Tegamibachi

Anime seriāls, 2009. gads, otrā sezona - 2010. Režisors Akira Nagaoka. Burtiski - "Vēstuļu bite".

Laipni lūdzam brīnišķīgajā Dzintara zemē. Dažiem tā šķitīs paradīze, neskatoties uz to, ka te visu gadu valda tumsa. Valsts iestādes un visa augstākā sabiedrība dzīvo Ausmas pilsētā. Dzīvošana šeit ir daudz patīkamāka un ērtāka nekā jebkur citur valstī. Šajā pilsētā ir pat mākslīga saule.

Galvaspilsētu atdala kanāls. Lai izveidotu savienojumu ar citām pilsētām, ir uzbūvēti daudzi tilti. Bet pa tiem staigāt var tikai daži izredzētie. Izņemot muižniecību, tiltus var izmantot pastnieki un kurjeri - ģildes "Pasta bites" dalībnieki. Bites spēlē svarīgu lomu valstī - apmainīties ar informāciju starp dažādiem valsts reģioniem.

Lagu Sinam ir divpadsmit gadu. Kādreiz tas tika piegādāts ar bišu pastu no valsts galvaspilsētas. Lags zaudēja māti, kad viņš bija ļoti jauns. Daudz vēlāk viņš uzzināja, ka nežēlīgā valdība ir vainojama pie šīm nepatikšanām. Zēns nolēma atrast vienīgo mīļoto cilvēku, un vienīgais veids, kā to panākt, ir pats kļūt par bišu pasta kurjeru.

Protams, kļūt par tik ietekmīgas organizācijas biedru nemaz nav viegli, zēnam būs jāpiedzīvo daudz pārbaudījumu un daudz jāmācās. Bet Sinam ir viss, kas nepieciešams viņa sapņa piepildīšanai. Viņš ir gudrs, apveltīts ar ārkārtējām spējām un ir apņēmības pilns panākt savu, lai arī kā tas viņam maksātu.

Vai viņam izdosies sasniegt pietiekami augstu rangu organizācijā, pirms dalīsies ar mātes likteni?

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/6444/Tegamibachi

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Tegami_Bachi

Viki lapa.

https://tegamibachi.fandom.com/wiki/Main_Page

Oficiālā mājaslapa.

https://www.viz.com/tegami-bachi

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=10831

Stāstu lapa.

https://www.wattpad.com/stories/tegamibachi

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt1528592/

P. S. 10 aninime varones/varoņi ratiņkrēsos.

https://myanimelist.net/featured/1731/Top_10_Badass_Wheelchair-Bound_Characters_in_Anime